Camdaki Kız Nalan Kocasından Ayrılıyor Mu? Nalan Sedat’tan Ayrılıyor mu? Nalan Sedat’a Neden Sinirlendi? Camdaki Kız 24 Şubat Perşembe

Camdaki Kız Nalan Kocasından Ayrılıyor Mu? Nalan Sedat’tan Ayrılıyor mu? Nalan Sedat’a Neden Sinirlendi? Camdaki Kız 24 Şubat Perşembe

Camdaki Kız’ın bugünkü bölümünde Nalan ve Sedat arasındaki gerginlik çok büyüdü. Cana ile tartışan Nalan Cana’yı kocasının yanında ve kendi çevrelerinde bir daha görmek istemediğini ve hayatlarından çıkmasını söyledi. Nalan kocası Sedat’ın doktor randevusunu unutup Cana ile buluşmasının ardından kocasına; her şeyi alttan aldığını ama bundan sonra böyle olmayacağını söyleyerek Sedat’a son bir şans verdiğini bir daha böyle bir şey olursa onu affetmeyeceğini söyledi. Sedat’ın Cana ile buluşmasına öfkelenen Nalan Sedat’a son derece sert sözler sarf etti.Nalan olayı Muzaffer’e de anlattı ve olay hakkındaki fikirlerini sordu. Muzaffer de duyduklarının üzerine Sedat ve Cana arasında kendine göre bir şey olamayacağı fikrini belirtti.

Nalan’ın zaman zaman Hayri ile Sedat’ı kıyaslaması da gözlerden kaçmadı. Hayri Nalan’ın kafasına takılıyor aklı karışık görünüyor.

Daha sonra Alp’in araması üzerine ile buluşan Nalan’a Alp bütün gerçekleri anlattı. Sedat ile Cana’nın arasındaki ilişkiden bahsetti. Olaylar üzerine Alp karısı Cana’yı evinden atmıştı evden atılan Cana araya nefret ettiği babasını bile sokacak kadar düşünce Alp de olayları Nalan’a anlatmak için telefonla aramıştı ve nalanı buluşmaya davet etmişti. Nalan bu duyduklarından sonra Sedat’a bitti dedi fakat Sedat hakkında nasıl bir karar verecek?

DİZİDE ÇALAN MÜZİK NE?