Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

Yakın zamanda ekranlara yeni ve iddialı bir proje geliyor. Yeni proje bir romandan uyarlama olacak. Daha önce İstanbullu Gelin dizisinin de uyarlandığı romanın (Hayata Dön) yazarı olan Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Camdaki Kız romanından uyarlama olarak ekranlara gelecek yeni dizi heyecan yarattı. Ekranlara gelecek olan dizinin hangi kanalda yayınlanacağı, konusu, oyuncuları merak edilmeye başlandı bile. Yazar ve Psikiyatr olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız romanı çok satanlarda bulunuyor ancak dizi uyarlamasının beğenilip beğenilmeyeceğini hep beraber göreceğiz. Camdaki Kız romanından uyarlama olan dizinin tüm detayları haberimizde.

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

Camdaki Kız Dizisi Konusu

Camdaki Kız romanında gerçek bir yaşam hikayesi anlatılıyor. Bir varoş çocuğu ile lüks içerisinde yaşamış ancak talihsiz kaderli bir kızın hikayesi anlatılıyor romanda. Romandan uyarlama olacak dizinin de imkansız aşk konulu olacağını ve sürükleyici bir gerçek yaşam hikayesinin anlatılacağını söyleyebiliriz.

Camdaki Kız Dizisi Kanalı

OG Yapım Şirketi tarafından çekilecek olan ve Camdaki Kız isimli çok satan romandan uyarlanacak olan dizi Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları

Dizinin başrolünde Tuba Büyüküstün ismi bulunuyor. Diğer başrol için ise Erkan Petekkaya ismi yüksek ihtimal gibi görünüyor. Diğer oyuncularla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 İstanbul doğumludur. Aslen Erzurumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünde eğitim aldı. Sultan Makamı dizisi ile oyunculuğa adım attı. Kara Para Aşk, Gönülçelen, Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında, Cesur ve Güzel ve daha birçok dizide rol aldı. Sınav, Gülizar, Babam ve Oğlum gibi sinema filmlerinde de rol aldı.

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya, 11 Aralık 1979 yılında Elazığ’da doğdu. Aslen Diyarbakırlı’dır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle oyunculuk hayatı başlamıştır. Paramparça, Dila Hanım, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Hanımın Çiftliği, Beyaz Gelincik, Bedel, Aynalı Tahir, Japonyalı Gelin ve Vurgun dizilerinde rol almıştır. Kapan, Hayati Tehlile, Yeni Dünya, Kolpaçino 3.Devre ve daha birçok filmde rol almıştır.