Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ile Hünkar Hanım Evlenecek mi? 48. Bölümde Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ile Hünkar Hanım Evlenecek mi?

Atv ekranlarından takip ettiğimiz bir zamanlar Çukurova dizisi heyecanlı anları anlara sahne oldu bildiğimiz gibi bir zamanlar Çukurova dizisinde demir züleyha Yılmaz ve doktor karakterleri öne çıkıyor. Bu karakterlerin yanı sıra Hünkar hanım ve asıl adı Ali rahmet olan Fekeli bey geçmişteki aşklarını yeniden yaşamaya başlıyorlar.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ile Hünkar Hanım Evlenecek mi?

Züleyha ile Yılmazın İstanbul’dan kaçarak,  demirin konağına yerleşmesinden sonra bir zamanlar Çukurova dizisinde sürekli olaylar yaşandı bu olayların en büyüğü ise Yılmaz’ın konaktan ayrıldıktan sonra züleyha ile demirin evlenmesi oldu bunun üzerine Yılmaz tanıştığı doktor ile evlilik yaptı züleyha Yılmaz’dan hamileyken demir ile evlenin Evlenince doğan çocukta Demir’in sanıldı. Ancak Züleyhanın doğurduğu çocuk Yılmaz’ındı. Ancak Yılmaz hala züleyhayı seviyor ve demir yaman ile sürekli uğraşıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ile Hünkar Hanım Evlenecek mi?

Demir yamanın annesi olan hünkar hanım ile t Yılmaz’ın Ma’nevi babası olan Fekeli birbirlerine yıllardır aşıklar. Fekeli hapishaneden çıktıktan sonra hünkar hanım ile yine aşk yaşamaya başlamışlardır. Dizinin son bölümünde ise Fekeli Hünkar hanıma evlenme teklif etmiştir.  Ancak bu evliliği ne Yılmaz ne de  Hünkar hanımın oğlu demir yaman istemeyecektir.