Bıçak Sırtı Swara Kimdir? Evli mi Bekar mı? Nerelidir?

Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi ilgiyle takip ediliyor. Dizide birbirinden farklı ve oldukça dikkat çeken bir sürü karakter var. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden birisi ise Swara. Dizide hem güzelliği hem de iyi kalbi ile dizinin en sevilen ve ilgi ile izlenen karakterlerinden birisi kuşkusuz Swara.

Bıçak Sırtı dizisini takip edenler Swara’nın gerçekte kim olduğunu oldukça merak ediyor. Bıçak Sırtı dizisinde Swara olarak izlediğimiz karakterinin gerçek ismi Helly Shah. Peki kimdir Helly Shah?

Bıçak Sırtı Swara Kimdir? Evli mi Bekar mı? Nerelidir?

Bıçak Sırtı dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden olan Swara, dizide Ragini ile kardeştir. İyi kalpli ve enerji dolu olan Swara, her zaman doğru olanı yapar ve dizide Bengalli olduğu için pek sevilmez ancak ekran başındaki izleyiciler ise onu çok seviyor. Çoğu zaman Ragini’nin oyunları yüzünden üzülen Swara ile beraber ekran başındaki izleyiciler de üzülüyor.

Bıçak Sırtı Swara Kimdir? Evli mi Bekar mı? Nerelidir?

Helly Shah, 7 Ocak 1996 Hindistan doğumludur. 2010 yılında yayınlanan Gulaal Hint dizisi ile dizi hayatı başlamıştır. Swaragini dizisi ile oldukça ünlenmiştir. Ailesi oldukça zengindir ve Helly Shah’ın çocukluk hayali oyunculuktur.

2016 yılında En İyi Kadın Oyuncu dalında Colors Golden Petal ödülünü almıştır. Eğitimli bir dansçı olan Helly Shah, müslüman bir ailenin kızıdır. Helly Shah, 2017 yılında yayınlanan Devanshi Hint dizisinde başrol oynamıştır.

Bıçak Sırtı dizisinin sevilen karakteri Swara’nın gerçek hayatta bir sevgilisi yoktur ve bekardır. Helly Shah’ın instgram hesabında 1,9 milyon takipçisi vardır. Swara’yı instgramda takip etmek isteyenler @hellyshahofficial adresine girebilirler.