Bıçak Sırtı 97. Bölüm İzle 22 Ocak Sahil Sanskar’ı Zehirliyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve çok beğenildi. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismiyle yayınlanan dizinin yönetmeni ise Ravi Raj. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 97. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 97. Bölüm İzle 22 Ocak Sahil Sanskar’ı Zehirliyor

Bir Önceki Bölümü (96. Bölüm) Hatırlayalım

Swara’nın hafızası yerine gelmişti ve Sanskar’dan defalarca özür dilemişti. Swara, başına gelenlerin sorumlusunun Parineta olduğunu söyleyince Adars onu evden kovmuştu. Parineta ise size acı çektireceğim diyerek evden ayrılmıştı.

Bıçak Sırtı 97. Bölüm İzle 22 Ocak Sahil Sanskar’ı Zehirliyor

Bıçak Sırtı 97. Bölüm Özeti

Adars, Parineta’nın yaptıkları için özür diler. Sanskar, kendini kötü hissetme der Adars’a ve Lakşi’de, Parineta’yı boşamamasını söyler. Adars ise artık onunla beraber yaşamak istemiyorum der. Sanskar ise ona moral verir.

Şekar ve ailesi de gelir ve Swara ile sarılırlar. Swara, Sumi’ye bebeği sorar ve iki bebek için de çok heyecanlıyım der. Ragini ona bebek hakkındaki oyunlarını anlatmayı denedi ama anlatamadı. Parineta, Ragini’yi arar ve bildiklerimi anlatacağım diyerek tehdit eder.

Pudja sırasında telefon sesini duyan Sanskar yukarı çıkar ve odada ki gazdan dolayı bayılır. Sanskar aşağı inmeyince Swara ona bakmaya gider ve onu baygın halde bulur. Tekrar telefon çalar. Swara açar ve Sahil’in sesi duyulur. Sanskar’a yazık oldu der, Sahil. Sanskar ölünce sana ben bakarım der. Swara ise yalvararak ne yapmalıyım söyle der.

Sahil, masadaki mor şişeyi söyleyince Swara, Sanskar’a şişedekini içirir ve ailesine seslenir. Tüm aile yukarı çıkar ve Sanskar’ın yüzüne su serperler. Kendine gelen Sanskar, Swara’ya sarılır. Swara, Sanskar’ı; Sahil zehirledi der. Sahil’in annesi gelir. Sujata ona tepki gösterirken, Durga onu ben çağırdım der. Maya, yardım etmek istediğini söyler ve Sahil’i arayarak yarın babanın doğum günü der. Bıçak Sırtı 98. bölümde görüşmek üzere..