Bıçak Sırtı 96. Bölüm İzle 21 Ocak Swara’nın Hafızası Geri Geldi

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve çok beğenildi. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismiyle yayınlanan dizinin yönetmeni ise Ravi Raj. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 96. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 96. Bölüm İzle 21 Ocak Swara’nın Hafızası Geri Geldi

Bir Önceki Bölümü (95. Bölüm) Hatırlayalım

Swara, Sahil’den soğumaya başlamıştı. Kissan’ın şarkı söylerken peruğu düşünce, Swara onun Sanskar olduğunu görmüştü ve boşanmak istediğini söylemişti. Sanskar, Swara’yı terk edilmiş bir yere götürmüştü. Sanskar’ın elinden kaçan Swara, kaçarken düşmüştü ve başını kaldırınca Sahil’i görmüştü.

Bıçak Sırtı 96. Bölüm İzle 21 Ocak Swara’nın Hafızası Geri Geldi

Bıçak Sırtı 96. Bölüm Özeti

Swara başını kaldırınca Sahil’i görür ve kaçmaya başlar. Sahil onu yakalar ve silahı çeker. Sanskar ve Lakşi’de gelirler. O sırada Swara’nın hafızası yerine gelir ve Sahil’i ısırarak onu itekler. Sahil kaçar, bayılan Swara’yı ise eve götürürler. Doktor onu kontrol eder ve iyi olduğunu söyler. Swara gözlerini açar ve Sanskar diye seslenir. Onun iyi olduğunu ve hafızasının geri geldiğini gören tüm aile çok mutlu olur.

Sanskar ve Swara konuşuyorlar. Swara, Sanskar’dan özür diler ve Sahil hayatımı kurtardığı için ona güvendim der. Başlarda iyi niyetliydi ancak sonradan değişti der. Bundan sonra hiç ayrılmayacağız der.

Swara, Parineta’ya tokat atar ve her şeyin sorumlusu sensin der. Parineta önce karşı çıksa da daha sonra suçunu itiraf eder. Adars, çantasını getirir ve evden gitmesini söyler, Parineta’ya. Parineta ise Ragini hakkında bildiklerini söyleyeceğini ima edince, Ragini sancı çekiyormuş gibi yapar. Adars ise Parineta’yı dışarı atarken, Parineta size açı çektireceğim diyerek gider.

Adars, Parineta’nın yaptıkları için özür diler. Sanskar, kendini kötü hissetme der Adars’a ve Lakşi’de, Parineta’yı boşamamasını söyler. Adars ise artık onunla beraber yaşamak istemiyorum der. Sanskar ise ona moral verir.

Şekar ve ailesi de gelir ve Swara ile sarılırlar. Swara, Sumi’ye bebeği sorar ve iki bebek için de çok heyecanlıyım der. Ragini ona bebek hakkındaki oyunlarını anlatmayı denedi ama anlatamadı. Parineta, Ragini’yi arar ve bildiklerimi anlatacağım diyerek tehdit eder.

Pudja sırasında telefon sesini duyan Sanskar yukarı çıkar ve odada ki gazdan dolayı bayılır. Sanskar aşağı inmeyince Swara ona bakmaya gider ve onu baygın halde bulur. Tekrar telefon çalar. Swara açar ve Sahil’in sesi duyulur. Sanskar’a yazık oldu der, Sahil. Sanskar ölünce sana ben bakarım der. Swara ise yalvararak ne yapmalıyım söyle der.

Sahil, masadaki mor şişeyi söyleyince Swara, Sanskar’a şişedekini içirir ve ailesine seslenir. Tüm aile yukarı çıkar ve Sanskar’ın yüzüne su serperler. Kendine gelen Sanskar, Swara’ya sarılır. Swara, Sanskar’ı; Sahil zehirledi der. Sahil’in annesi gelir. Sujata ona tepki gösterirken, Durga onu ben çağırdım der. Maya, yardım etmek istediğini söyler ve Sahil’i arayarak yarın babanın doğum günü der. Bıçak Sırtı 97. bölümde görüşmek üzere..