Bıçak Sırtı 95. Bölüm İzle 20 Ocak Sanskar Swara’yı Kaçırır

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve çok beğenildi. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanması planlanan dizinin yönetmeni ise Ravi Raj. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 95. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 95. Bölüm İzle 20 Ocak Sanskar Swara’yı Kaçırır

Bir Önceki Bölümü (94. Bölüm) Hatırlayalım

Parineta, Ragini’nin hamileliğinin sahte olduğunu öğrenmişti. Ragini’de, Parineta’nın kendisini zehirlemeye çalıştığını öğrenmişti ve karşılıklı olarak sırlarını saklamaya karar vermişlerdi. Sahil, Kissan kılığına giren Sanskar’ın oyununu ortaya çıkarmaya uğraşıyordu ve polisler Swara’yı, Sanskar’ı öldürmekle suçlamıştı.

Bıçak Sırtı 95. Bölüm İzle 20 Ocak Sanskar Swara’yı Kaçırır

Bıçak Sırtı 95. Bölüm Özeti

Sansar eve gelince onun ölmediğini anlayan polisler Swara’yı serbest bırakırlar. Sahil, Sanskar; Kissan kılığına girerek seni kandırıyor der Swara’ya. Durga ve ailesi bu iddiaya inanmaz ve Sahil ile beraber Dida’nın evine giderler. Evde gitar sesi duyulur ve sese doğru gittiklerinde Kissan’ı görürler. Sahil şok olur. Durga ve ailesi gidince Sahil, yukarı çıkar ve onların gördüklerinin aslında Kissan olmadığını ve Lakşi’nin onun görüntüsünü yansıttığını anlar.

Sanskar ve Sahil konuşuyorlar. Sahil, Swara ömür boyu bana ait olacak deyince Sanskar onun yakasına yapışır ve bir daha asla karşımıza çıkma der. Swara, Sahil’in bir çok kez kendisini aradığını görür ve ona geri döner. Sahil ona neredesin sen der ve terbiyesizce konuşunca, Swara haddini aşıyorsun, beni bir daha arama der.

Kissan ve Swara yarışmada şarkı söylüyorlar. Kissan’da kılık değiştirerek oraya gelir. Bir ara Kissan’ın peruğu düşer ve Swara karşısında Sanskar’ı görünce çok şaşırır ve ona tokat atar ve gider. Sanskar’da, jürilerden özür dileyerek Swara’nın peşine gider ve her şeyi açıklayacaktım der. Swara ise boşanmak istediğini söyler ve gider. Sanskar’ın karşısına Sahil çıkar ve peruğunu ben kestim der. Sanskar neden yaptın bunu deyince Sahil, Swara’yı kazanmak için yaptım der.

Sanskar, yalnız giden Swara’yı görür ve onu zorla arabasına bindirir. Lakşi ise arabada Swara’yı görür ve nereye gittiklerini merak eder. Terk edilmiş bir yere gelirler. Sanskar, ben asla sana zarar vermem der Swara’ya. Sana zarar vermek istesem bunu Kissan kılığındayken yapardım der. O sırada şimşek çakar ve korkan Swara, Sanskar’a sarılır ancak daha sonra ne yaptım ben diyerek uzaklaşır.

Sahil, Swara’nın maketini yaptırmıştır ve evde Swara’nın maketine evlilik teklif eder. Sahil’in annesi gelir ve Swara’nın evli olduğunu söyler ve ondan vazgeçmesini ister. Sahil ise asla ondan vazgeçmem der annesine. Sahil, Swara’yı arar ancak ulaşamaz ve Durga’nın evine gider. O sırada Lakşi’yi arayan Sanskar, ona nerede olduklarını söyler. Lakşi’de ailesine Swara ve Sanskar’ın ormanda beraber olduklarını söyler ve daha sonra onların yanına gitmek için evden çıkar. Sahil’de onu takip eder.

Sanskar’ın uyumasını fırsat bilen Swara kaçar. O sırada gelen Lakşi, Sanskar’ı uyandırır ve Swara nerede deyince, Swara’nın kaçtığını anlarlar ve onu aramaya başlarlar. Sahil’de silahını yanına alarak ormanda Swara’yı aramaya başlamıştır. Swara, ağaçlara S harfi yazarak kaçmaya devam eder. Sanskar ise S harflerini takip ederek onun peşinden gider. Swara yere düşer ve başını kaldırınca birisini görür. Bıçak Sırtı 96. bölümde görüşmek üzere..