Bıçak Sırtı 94. Bölüm İzle 19 Ocak Polis Swara’yı Sanskar’ı Öldürmekle Suçlar


Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismiyle yayınlanan dizinin yönetmeni ise Ravi Raj. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 94. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 94. Bölüm İzle 19 Ocak Polis Swara’yı Sanskar’ı Öldürmekle Suçlar

Bir Önceki Bölümü (93. Bölüm) Hatırlayalım

Sanskar, Kissan kılığında Swara’ya yaklaşmaya devam ediyordu. Sahil ise Kissan’ın, Sanskar olduğunu öğrenmişti. Parineta ise Ragini’yi zehirlenmenin yollarını arıyordu ve yiyecek, içeceklerine hap katıyordu.

Bıçak Sırtı 94. Bölüm İzle 19 Ocak Polis Swara’yı Sanskar’ı Öldürmekle Suçlar

Bıçak Sırtı 94. Bölüm Özeti

Ragini doktora, Parineta’nın dolabında bulduğu hapları gösterir. Doktor bunların kürtaj hapı olduğunu söyleyince Ragini, Parineta’dan şüphelenir. Parineta’da hastaneye gelir ve Ragini’nin hamileliğinin sahte olduğunu öğrenir ve eline koz geçer.

Ragini eve gelir ve odasına gider. Parineta ise ona süt getirir. Ragini ise yine mi beni zehirleyeceksin, sütün içinde hap mı var deyince Parineta şok olur ancak o da elindeki kozu kullanır. Hamile olmadığını biliyorum der Ragini’ye. Ragini’de şok olur ve karşılıklı olarak sırlarını saklama kararı alırlar.

Sahil ise Kissan’ın, Sanskar olduğunu Swara’ya kanıtlamaya çalışıyor. Bir ara Sanskar’ın kimliğini ele geçirir ve cebine atar. Swara ile Kissan konuşuyorlar. Swara, Sasnkar’ın katil olduğunu anlatır ona ve yalandan nefret ettiğini söyler.

Eve gelen polisler Swara’nın, Sanskar’ı öldürdüğünü söylerler. Sanskar’ın yanmış elbiselerini bulduklarını söylerler. Anapurna, Swara’nın böyle bir şey yapmayacağını söyler. Polisler ise Swara’ya ait olan saat ve fuları gösterince herkes çok şaşırır. Tüm bunlar aslında Sahil’in oyunudur. Hatta Sahil, Swara’nın telefonundan Sanskar’a tehdit içeren mesajlar da yazmıştır. O sırada Swara gelir ve polisler onu tutuklamak ister. Swara neden olduğunu sorunca, Sanskar’ı öldürmekten dolayı olduğunu öğrenir. Polis ona tehditli mesajları gösterince Swara mesajları ben yazmadım der.

Durga’nın evine gelen Sanskar ve Lakşi kapıda karşılaşır. Lakşi ona Swara’nın başına gelenleri anlatınca Sanskar hemen içeri girer ve onu gören herkes şok olur. Bıçak Sırtı 95. bölümde görüşmek üzere..