Bıçak Sırtı 93. Bölüm İzle 18 Ocak Kissan’ın Peruğu Düşer ve Sahil Onun Sanskar Olduğunu Görür

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve çok beğenildi. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 93. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 93. Bölüm İzle 18 Ocak Kissan’ın Peruğu Düşer ve Sahil Onun Sanskar Olduğunu Görür

Bıçak Sırtı 93. Bölüm Özeti

Swara, Kissan’a müzik dersleri vermeye başlamıştır. Sahil ise bu durumu kıskanır. Swara onu, Kissan ile tanıştırır. Sahil, Swara’yı yemeğe davet eder ancak Swara müzik kursu bitince geleceğim der.

Ragini ve Lakşi, Swara’yı görmeye giderler. Swara onları Kissan ile tanıştırır ama zaten Ragini ve Lakşi, onun Kissan olduğunu biliyorlar. Ragini ve Lakşi gider ve Kissan’da lavaboya gider. Uzun süre dönmeyince ona bakmaya giderken Swara’nın gözüne bir şey girer. Lavabodan çıkan Kissan, Swara’nın gözüne bakarken Sahil gelir ve Swara’ya nasıl dokunursun diyerek çıkışır Kissan’a. Daha sonra Swara’yı alır ve yemeğe giderler.

Ragini ve Lakşi eve dönerken kaza yaparlar. Swara, Durga’nın evine gelir ve Ragini’ye ulaşamadığını söyler ve o sırada Ragini ve Lakşi, başları bandajlı bir şekilde eve gelirler. Herkes, daha kötüsü olmadığı içim Tanrıya şükrederler ve Ragini’nin bebeğinin iyi olduğu haberine herkes sevinir.

Durga’nın evinde etkinlik vardır. Şekar’lar ve Sahil ile annesi de davet edilir. Etkinlik başlar, herkes ateş etrafındadır ancak Parineta ise Ragini’yi zehirlemenin yollarını aramaktadır. Sahil şarkı söyleyecekken Kissan araya girer ve şarkı söyler ancak Sahil onun gerçekten söylemediğini anlar ve onu itekleyince ses kayıt cihazı düşer. Swara bu duruma sinirlenir ve artık sana müzik dersi vermeyeceğim der ve onu gönderir.

Uttaran yiyecekleri getirir ve zehirli yiyecek Adars’a denk gelince Parineta şok olur ve hemen ona başka bir yemek verir. Zehirli yemeği ise Ragini yer. Gece Ragini kusunca doktor gelir. Doktor bebeğin ve Ragini’nin iyi olduğunu söyler.

Swara ve Kissan konuşurken Sahil onları uzaktan izler ve bir ara Kissan’ın peruğu düşünce Sahil onun Sanskar olduğunu görür ve bunu ortaya çıkarmaya ve Sasnkar’ı, Swara’nın gözünde küçük düşürmeye karar verir. Ragini, Parineta’nın dolabında kürtaj hapları görür ve kustuğu anlar aklına gelir ve hapları doktora göstermeye karar verir. Bıçak sırtı 94. bölümde görüşmek üzere..