Bıçak Sırtı 92. Bölüm İzle 17 Ocak Sanskar Kılık Değiştirerek Swara’nın Karşısına Çıkar

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismiyle yayınlanan dizinin yönetmeni ise Ravi Raj. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 92. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 92. Bölüm İzle 17 Ocak Sanskar Kılık Değiştirerek Swara’nın Karşısına Çıkar

Bir Önceki Bölümü (91. Bölüm) Hatırlayalım

Swara, Sanskar’ı görmek istemiyordu. Ragini ise, Sumi’nin bebeğine kürtaj yapılmaması için hamile rolü oynuyordu. Ragini’nin hamile olduğunu düşünen Swara ise onun yanında olmak için Durga’nın evinde kalmaya karar vermişti.

Bıçak Sırtı 92. Bölüm İzle 17 Ocak Sanskar Kılık Değiştirerek Swara’nın Karşısına Çıkar

Bıçak Sırtı 92. Bölüm Özeti

Swara, Ragini ile kalmaya karar verir ve Sanskar, evde Swara’yı görünce heyecandan merdivenden düşer. Swara ise koşarak yardım etmeye gider ancak düşenin Sanskar olduğunu anlayınca geri gider. Swara odasında uyurken Sanskar üzerini örtmeye gelir ve o sırada uyanan Swara, ne işin var burada der ve çıkmasını ister. Sanskar mecburen çıkar.

Diğer gün Ragini elini keser ve Sanskar ona yardım ederken Swara sen hala buradamısın der ve madem sen gitmiyorsun ben gideceğim der. Sanskar ise ben giderim der ve herşeyin zamanla düzeleceğini düşünerek evden gider.

Sujata, Sanskar’a neden böyle davranıyorsun diyerek Swara’ya çıkışır. Swara odasına gider ve Ragini’de peşine gider. Parineta ise Sujata’yı, Swara’ya karşı doldurur. Ragini, Parineta ile konuşur ve böyle davranmamasını ister.

Sahil ise tekrar içkiye başlar ve bu durum annesini çok kızdırır. Sahil annesine, Swara’yı unutamadığını söyleyince annesi de onu yalnız bırakmayacağını söyler.

Swara intihar eden birini görür ve onu kurtarır. Kendini Kissan olarak tanıtan intihar eden kişi Sanskar’dır. Sanskar kılık değiştirmiştir ve tekrar Swara’nın karşısına çıkmıştır. Kissan, şarkı söyleyecektim ancak sesim kötü olduğu için partnerim beni terk etti der ve Swara ben sana partner olacağım diyerek onu ikna eder ve Kissan’ı, Dida’nın evine yerleştirir.

Dadi, neden Ragini’nin yanından ayrıldın diyerek Swara’ya çıkışır. Swara ise katille aynı evde kalamazdım der. Lakşi, Sanskar’ı arar ve nerede olduğunu sorar. Sanskar ise arkadaşımda kalıyorum der. Telefonu kapatınca Swara’yı görür ve şok olur ancak Swara, onun Lakşi ile konuştuğunu duymamıştır.

Durga evinde moraller bozuktur. Parineta meyve dağıtırken bir yandan da Ragini’nin bebeğini öldürmeyi düşünür. Ragini’ye de meyveden verince Anapurna onu durdurur ve bu meyve bebeği zehirler yeme der. Sujata, Parineta’ya kızar ve Parineta ise Ragini’nin hamile olduğunu unuttum der. Bıçak Sırtı 93. bölümde görüşmek üzere..