Bıçak Sırtı 91. Bölüm İzle 16 Ocak Ragini Hamile mi

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü yayınlanmaya devam ediyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de, Bıçak Sırtı ismi ile yayınlanan dizi oldukça beğeniliyor ve ilgiyle izleniyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 91. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 91. Bölüm İzle 16 Ocak Ragini Hamile mi

Bir Önceki Bölümü (90. Bölüm) Hatırlayalım

Swara, Sanskar’ın eşi olduğunu hatırlamıyordu ve hala onu katil olarak biliyordu. Sahil ise Swara’ya aşık oluyordu ve annesi de oğlunu mutlu görmekten dolayı sevinçliydi. Sanskar ve Swara randevulaşmışlardı ve Swara, Sahil’inde kendisi ile gelmesini istemişti. Randevu yerinde Sahile birileri saldırmıştı ve saldıran adamlar kaçarken Sanskar ile çarpışmışlardı. Çarpışmada adamın parası yere düşmüştü ve Sanskar parayı adama verirken Sahil ve Swara, onu görmüşlerdi ve şok olmuşlardı.

Bıçak Sırtı 91. Bölüm İzle 16 Ocak Ragini Hamile mi

Bıçak Sırtı 91. Bölüm Özeti

Sanskar’ın kötü adamları para verdiğini gören Swara ve Sahil arabaya binip oradan ayrılırlar. Sanskar’ın ise hiçbir şeyden haberi yoktur ve Swara’yı beklemeye devam eder. Sahil, Sanskar hakkında yanıldığını söyler Swara’ya. Swara gelmeyince Sanskar’da eve döner ve Swara ile buluşamadığını söylediği anda Sahil gelir ve Sanskar, Swara’yı öldürmek için adam gönderdi der. Sanskar ise ben sizi hiç görmedim bile der. Sahil, Swara artık benimle kalacak der ve gider.

Ragini, Şekar ve Sumi konuşurlarken Swara gelir ve Sanskar tekrar beni öldürtmeye çalıştı der. Onu kötü adamlara para verirken gördüğünü söyleyince Ragini, Sanskar’ın asla böyle bir şey yapmayacağını söyler.

Sahil’e saldıran adam, Sahil’i görmeye gelir. Sahil ona para verir ve iyi iş çıkardın der. Adam biraz daha para isteyince Sahil sinirlenir ve ona biraz daha para vererek kovar.

Ragini, Swara’ya; Sanskar’la olan fotoğraflarını gösterir. Lakşi’de, Sanskar’ın evlenme teklif ettiği videoları gösterir. Ragini, Sanskar seni asla üzmez der, Swara’ya. Swara ise Sanskar’ın kendisine ateş ettiği anı hatırlar ve Sahil’i arar. Sahil ise onu Sanskar’a karşı doldurur yine.

Ragini yemek dağıtırken bayılır. Doktor gelir ve Ragini’nin hamile olduğunu söyler. Bu durum Parineta’nın hoşuna gitmezken diğer aile üyeleri çok sevinir. Ragini ise bu oyunda kendisini desteklediği için Lakşi’ye teşekkür eder. Ragini, planından Sumi ve Şekar’a bahsetmiştir ve plana göre herkes Ragini’yi hamile sanacak ve Sumi’nin de bebeğini aldırdığını düşünecek ancak Sumi bebeği doğuracak ve Ragini’nin bebeği gibi gösterecekler.

Sahil, Swara’yı akşam bir yere davet eder ancak Ragini’nin hamile olduğunu öğrenen Swara daveti reddeder ve Swara’nın yanına gider. Belli etmese de Sahil’in hoşuna gitmez bu durum.

Ragini ve Lakşi hamilelik oyunu hakkında konuşuyorken, Parineta’da onları duymaya çalışıyor. Parineta’yı gören Lakşi ve Ragini şaşırırlar ve kendilerini duyup duymadığını merak ederler. Parineta, Swara’nın geldiğini söyleyince Ragini ise havalara zıplar. Parineta ise ona hamilesin ne yapıyorsun der. Aklı başına gelen Ragini salona iner ve Swara’ya sarılır. Bıçak Sırtı 92. bölümde görüşmek üzere..