Bıçak Sırtı 90. Bölüm İzle 15 Ocak Swara Sanskar İle Evli Olduğuna İnanmıyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanması planlanan dizinin yönetmeni ise Ravi Raj. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 90. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 90. Bölüm İzle 15 Ocak Swara Sanskar İle Evli Olduğuna İnanmıyor

Bir Önceki Bölümü (89. Bölüm) Hatırlayalım

Swara eve dönmüştü ancak geçici hafıza kaybı yaşıyordu ve Sanskar’ı katili olarak hatırlıyordu. Swara’nın evli olduğunu öğrenen Sahil ise üzülmüştü çünkü ona aşık olmaya başlamıştı.

Bıçak Sırtı 90. Bölüm İzle 15 Ocak Swara Sanskar İle Evli Olduğuna İnanmıyor

Bıçak Sırtı 90. Bölüm Özeti

Swara hafıza kaybı yaşıyor ve Sanskar’ı kendisini vuran adam olarak hatırlıyor. Swara ise daha çok Sahil ile vakit geçiriyor ve Sumi’de, Swara’yı kurtardığı için Sahil’e güveniyor. Swara ve Sahil beraberken, Sanskar ise onları gözetliyor ve Sasnkar’ı gören Swara katil diye bağırır. Sahil ise sopayla Sasnkar’ın kafasına vurur ancak Sanskar olduğunu görmez. Sanskar yere düşer ve o sırada Swara ve Sahil arabaya binip giderler.

Sanskar eve gelir ve başındaki kanı gören ailesi ne olduğunu sorar. O sırada Sahil ve annesi de Durga’nın evine gelirler. Sahil, Sanskar’ı annesine Swara’nın eşi olarak tanıtır ve annesi çok şaşırır. Durga, Swara için yaptıklarından dolayı Sahil ve annesine teşekkür eder.

Ragini ve Lakşi, Swara ile konuşuyorlar. Ragini, Lakşi’yi kocası olarak tanıtır Swara’ya. Swara ise katille arkadaş mı diye sorar ve bugün tekrar katili gördüm der.

Lakşi, Sumi’nin bebeğine kürtaj yaptırmamaları için Dadi’yi ikna etmeye çalışıyor. O sırada Anapurna, Sujata ve Parineta’da oradadır ve konuşulanları duyarlar ve şok olurlar.

Sahil ve Sanskar konuşuyorlar. Sahil ona vurduğu için özür diler ancak sen olduğunu bilseydim daha sert vururdum çünkü sen beni arkadaşımdan ayırmaya çalışıyorsun der. Bana güvenmelisin der Sanskar’a ve sarılırlar.

Anapurna, Sumi’nin hamile olmasına çok şaşırır ve yaşının çok ilerlediğini söyler. Sujata’da bu yaşta nasıl çocuk doğuracaksın der Sumi’ye. Sumi ise bebeği aldıracağını söyler.

Sanskar, Swara benim için çok önemli der, Sahil’e. Sahil ise Swara’yı tanıdıktan sonra yeniden hayata ve müziğe bağlandım der. Sanskar’a daha önceki sevdiğinden bahseder ve onun gitar telindeki elektrikten dolayı öldüğünü söyler.

Swara bir katille evli olamayacağını söyler ve yolda giderken Sanskar’ı düşünür. Tam Swara’ya araba çarpacaktır, Sahil onu kurtarır. Swara, ailem bana yalan söylüyor, Sanskar ile evli olamam der.

Şekar bebeği aldırmak istemediğini söyler Sumi’ye. Swara ve Sahil ise, Sahil’in evine giderler. Sahil ona kahve yapar. Sahil’in annesi oğlunun mutlu olmasına çok sevinir. Sahil, Swara’ya; Sanskar ile görüşmesini söyler. Swara ise katille görüşmeyeceğini söyler ancak Sahil, Sanskar’a güvenmelisin der. Swara ise görüşürüm ancak sende gelirsen der. Swara, Sanskar’ı arar ve 2 saat sonraya randevulaşırlar. Sanskar bu duruma çok sevinir ve Swara’nın hafızanın düzeldiğini düşünür.

Sahil ve Swara randevu yerinde Sanskar’ı beklerken bazı adamlar Sahil’e saldırır. Boğuşurlar ve adamlar kaçarken birisi Sanskar ile çarpışır. Sanskar, adamdan düşen paraları ve kağıdı ona verir ve onun Sahil’e saldıran adam olduğunu görmemiştir ancak onu uzaktan gören Swara ve Sahil ise farklı düşünürler. Bıçak Sırtı 91. bölümde görüşmek üzere..