Bıçak Sırtı 89. Bölüm İzle 14 Ocak Swara Ailesine Kavuşuyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanması planlanan dizinin yönetmeni ise Ravi Raj. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 89. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 89. Bölüm İzle 14 Ocak Swara Ailesine Kavuşuyor

Bir Önceki Bölümü(88. Bölüm) Hatırlayalım

Swara, Sahil’in evinden kalmaya devam eder. Sanskar ve Swara aynı mekanlarda olsalarda bir türlü karşılaşamazlar. Sumi ve Dadi, kürtaj için doktordan randevu alırlar. Sahil ise Swara’ya ilgi duymaya başlar. Sanskar ve Lakşi tapınaktayken Swara’da oradadır ve Swara’nın yüzüğünü gören Sanskar, Swara diye bağırır.

Bıçak Sırtı 89. Bölüm İzle 14 Ocak Swara Ailesine Kavuşuyor

Bıçak Sırtı 89. Bölüm Özeti

Sanskar tapınakta Sahil’le giden Swara’yı görür ve onları takip etmeye başlarlar. Sanskar, Lakşi’ye bir araba gösteririm ve o arabayı takip etmesini ister. Lakşi ve Sanskar Sahil’in arabasını takip ederler.

Ragini ve Dadi konuşuyorlar. Ragini ona Sumi’nin neden kürtaj yaptırdığını sorunca Dadi, Swara’nın başına gelenlerin sebebi Sumi’nin bebeği der ve bebeği aldırması gerektiğini söyler. Ragini ve Şekar ise bebeğin alınmasını istemediklerini söylerler ve Sumi ağlamaya başlar.

Lakşi, Ragini’yi arayarak Swara’ya benzettikleri birinin peşinde olduklarını söyler. O sırada Sahil’de, Swara’yı; Şekar’ın evine götürüyordur. Ragini ve Sumi evde dua ederlerken Swara’nın anne diyen sesi duyulur.

Swara’yı gören Ragini ve Sumi çok şaşırırlar ve koşarak ona sarılırlar. Şekar ve Dadi’de, Swara’ya sarılır ve Swara, onlara kendisini nehirden kurtaran adamla yani Sahil’le tanıştırır ve Sahil’i içeri davet ederler.

Şekar ve Sahil konuşuyorlar. Şekar, ona ne iş yaptığını sorunca Sahil iş adamı olduğunu söyler. Swara onun aynı zamanda çok iyi bir şarkıcı olduğunu söyler. Ragini, Durga ve ailesi ile Lakşi’ye’de, Swara’nın, Şekar’ın evinde olduğu haberini vermiştir. Sanskar, Swara’nın yaşadığını biliyordum der ve ona inanmayan Lakşi ondan özür diler.

Durga ve ailesi Şekar’ın evine gelirler. Swara’yı gördüklerine çok mutlu olurlar. Swara ise bunlar kim diye sorar ve herkes şok olur. O sırada Sanskar’da içeri gelir ve Swara’nın üzerine güller atar. Swara ise katil diye bağırır. Swara, senin yüzünden vurularak nehre düştüm, nasıl buraya gelirsin diye çıkışır Sanskar’a ve bayılarak Sahil’in kollarına düşer. Doktor çağırırlar ve doktor Swara’nın hafıza kaybı yaşadığını söyler. Sahil ise buraya gelene kadar bir şeyi yoktu ve yolu Swara tarif etti der.

Şekar, Swara evliliğini hatırlamıyor ancak bizi hatırlıyor der. Ragini, Sanskar’ın ateş ettiğini nasıl hatırlıyor diye sorunca doktor, Swara’nın nehre düşerken şok geçirdiğini ve sadece kendisine ateş edilen bölümü hatırladığını söyler. Sanskar, Sahil’e teşekkür ederken Durga, onu Swara’nın eşi olarak Sahil’e tanıtır. Sahil çok şaşırır. Tekrar kendine gelen Swara katil diye bağırır ve Sanskar’ın gitmesini ister. Sanskar, Swara’nın güvenini tekrar kazanacağım der ve gider.

Sahil eve gider ve Swara’nın evli olduğunu düşünerek üzülür. Annesiyle konuşuyor ve Swara’ya aşık olduğunu söyler.

Ragini, Sanskar’ı arar ve onu Swara hakkında bilgilendirir. Swara hiçbir şey hatırlayamadığı için Tanrıya dua eder. Sahil, Swara’nın yanına gelir ve müziğin ona iyi geleceğini söyler. 90. bölümde görüşmek üzere..