Bıçak Sırtı 88. Bölüm İzle 13 Ocak Sanskar ve Swara Bir Türlü Karşılaşamıyor

Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve oldukça beğenildi. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismiyle, 5 ay boyunca yayınlanacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Ravi Raj bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 88. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 88. Bölüm İzle 13 Ocak Sanskar ve Swara Bir Türlü Karşılaşamıyor

Bir Önceki Bölümü (87. Bölüm) Hatırlayalım

Swara’yı kurtaran Sahil onu evine götürür ve iyileşene kadar ona bakmaya karar vermişti. Ragini, Swara’nın başına gelenlerde Parineta’nın parmağı olduğunu öğrenmişti. Sumi, Dadi’nin söylediklerinden etkilenmeye başlamıştı ve bebeğini aldırmayı düşünmeye başlamıştı. Sahil’in annesi evde gördüğü Swara’yı evden kovar ve dışarıda taksi bekleyen Swara’yı gören Lakşi ve Sanskar şok olurlar.

Bıçak Sırtı 88. Bölüm İzle 13 Ocak Sanskar ve Swara Bir Türlü Karşılaşamıyor

Bıçak Sırtı 88. Bölüm Özeti

Sanskar ve Lakşi arabada giderken, dışarıda gördükleri ve Swara’ya ve benzettikleri kadının yanına giderler. Sanskar, kadının omzuna dokunur ve dönen kadın Swara değil başkasıdır. Sahil ve annesi ise dışarı çıkan Swara’nın yanına giderler ve onu eve getirirler. Sahil’in annesi Swara’dan özür diler ve onu yanlış anladığını söyler. İyileşene kadar bizim evimizde kalabilirsin der.

Sahil ve Swara konuşuyorlar. Sahil ona nasıl evden bu halde çıkarsın diye çıkışınca Swara kendisine kaba davranmasını ister. Sahil ise sana bir şey olmasından korktum der. Swara, Dadi’nin ev telefonunu arar ancak o sırada Dadi, Şekar ile konuştuğu için, Swara ona ulaşamaz.

Sanskar ve Lakşi, vakfın açılışına çağırmak için Sahil’in evine giderler. Swara’da evdedir. Sanskar ve Lakşi’yi, Sahil’in annesi Sengupta karşılar ve Lakşi, Swara için kurulan vakıfın açılışı için Sahil’i davet etmek istediklerini söyler. Sanskar tam Swara’nın resmini, Sengupta’ya gösterecekken, Sengupta’ya telefon gelir ve gösteremez.

Dadi ve Sumi, bebeği aldırmak için doktora giderler. Doktor bebeğin sağlığının iyi olduğunu söyleyince Dadi, biz bebeği aldırmak istiyoruz der.

Sanskar ve Lakşi, Sahil’in evinden ayrılırken Swara’da onların olduğu odaya gelir ancak Sanskar ve Lakşi çıkmıştır ve onları göremez. Dadi ve Sumi ise doktordan bir sonraki haftaya kürtaj için randevu alırlar. Çıkarlarken Parineta, Sumi’yi görür ve burada ne işi olduğunu düşünür ve içeri girerek Sumi’nin kürtaj için doktora geldiğini öğrenir.

Swara evde kendisine çay yapar. O sırada Sanskar ve Lakşi yeniden Sahil’in evine gelirler. Hizmetçi, Swara’nın yaptığı çaydan verir onlara ve çayı içen Sanskar, çayı kimin yaptığını sorar. Sengupta ise hizmetçinin yaptığını söyler. Sanskar lavaboya gideceğim diyerek dışarı çıkarken, Swara’da dışarı çıkar.

Sanskar gördüğü kadına doğru bakar ama şiddetli rüzgar kadının önünü perdelerle kapatır ve Sanskar, Swara’yı tanıyamaz. Sanskar lavaboya gider ve salona geri gelir ve evden ayrılırlar. Sahil eve gelir ve kapıda karşılaştığı ve düşmek üzere olan Swara’yı tutar.

Parineta, Sumi’nin kürtaj yaptıracağını Ragini’ye söyler ve Ragini şok olur.

Sahil, Swara’nın yanlışlıkla kaydettiği ve şarkı söylediği videoyu ona izletir ve şarkıcı mısın diye sorar. Evet diyen Swara şarkı söyler. Sengupta ve Sahil onun sesini oldukça beğenirler. Swara’yı kontrol eden doktor ona bazı egzersizler verir. Sahil ona egzersizleri yaptırır ve oğlunun mutlu olduğunu gören Sengupta’da mutlu olur. Swara tapınağa gitmek için Sahil’i ikna eder.

 

Lakşi ve Sanskar’da tapınaktadır ve Swara için dua ederler. Sanskar suda gördüğü sepeti ve Swara’nın yüzüğünü Lakşi’ye göstererek Swara diye bağırır. Bağırma sesini Swara’da duyar. 89. bölümde görüşmek üzere..