Bıçak Sırtı 87. Bölüm İzle 12 Ocak Swara Ölmedi Lakşi ve Sanskar Swara’yı Görüyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismiyle yayınlanan dizinin 5 aylık bir süre boyunca yayınlanması planlanıyor ve dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Ravi Raj bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleri ile göz dolduran dizinin 87. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 87. Bölüm İzle 12 Ocak Swara Ölmedi Lakşi ve Sanskar Swara’yı Görüyor

Bir Önceki Bölümü (86. Bölüm) Hatırlayalım

Rajat, Swara’yı kaçırmıştı. Sanskar ve polisler onun peşine düşmüştü. Rajat arabası kaza yapınca bir nehrin kenarında Swara’yı rehin almıştı. Sanskar Rajat’a ateş etmişti ve kalbinden vurulan Rajat ile beraber Swara’da nehre düşmüştü. Rajat’ın cansız bedeni nehirden çıkmıştı ancak Swara’yı bulamamışlardı. Polisler, Swara’yı bulamadıklarını ve onun da öldüğünü söylemişlerdi. Swara’yı nehir kenarında koşan bir adam nehirden çıkarmıştı ancak Swara’da hiç hareket yoktu.

Bıçak Sırtı 87. Bölüm İzle 12 Ocak Swara Ölmedi Lakşi ve Sanskar Swara’yı Görüyor

Bıçak Sırtı 87. Bölüm Özeti

Swara’yı kurtaran adam, Swara’nın kendisine gelmesi için karnına bastırır ancak başarılı olamaz ve suni teneffüs yapmaya karar verir. O sırada Swara, yuttuğu tüm suyu adamın suratına püskürtür. Swara’yı, evine götürür ve doktor çağırır. Swara’nın başına bir hemşire koyar ve başından asla ayrılmamasını ister.

Durga ve Şekar ailesi, Swara’nın öldüğüne inanmak istemeseler de halleri oldukça kötüdür. Dadi ise hala Sumi’yi, bebeğini aldırmadığı için suçlamaya devam ediyor. Sanskar ise Swara’yı düşünerek ağlıyor. Sahil(Swara’yı kurtaran adam), Swara’nın başındaki hemşirenin uyuduğunu görür ve onu kovar, Swara’nın başında kendisi durmaya karar verir.

Swara gözlerini açar ve o anda Sanskar’ın da içine bir umut doğar ve Swara yaşıyor der. Swara kendine gelince Sahil’i görür. Sahil, seni nehirde buldum der ve o anda Swara, Sahil’in kolyesini bakarken, Sanskar’ın kendisine doğru ateş ettiği anlar gözünün önüne gelir ve bayılır. Sahil doktor çağırır.

Ragini un almaya gider ve orada bulduğu silahla daha önce bulduğu mermiyi karşılaştırır. Merminin silah ait olmadığını anlar ve Anapurna’nın, Rajat’a ateş ettiğini hatırlar. Aklına bir şeyler takılır Ragini’nin.

Sumi, Swara’nın fotoğrafına bakıp ağlarken bir yandan da Tanrı bebekten dolayı bize cezalandırdı der. Şekar ise öyle bir şey yok, o bizim bebeğimiz diyerek onu teselli eder

Swara rüyasından çığlık atarak uyanır ve neredeyim ben diyerek dışarı atar kendini. Tam düşmek üzereyken Sahil onu kurtarır. Swara ona kim olduğunu sorunca kendisini kurtaran kişi olduğunu öğrenir. Swara kendini tanıtır ve teşekkür eder.

Ragini’nin aklına silah ve mermi takılmıştır. Rajat’ın sahte annesinin yanına gider ve Parineta’nın da işin içinde olduğunu öğrenir. Parineta un çuvalında silahı arar ve o sırada Ragini ışıkları yakar. Parineta ona gerçeği anlatır ve kimseye bir şey söylememesini ister. Ragini ise Swara’nın başına gelenlerden sen suçlusun der. Parineta ona yalvarır ve kendisini affetmesini ister. Ragini, Swara için seni affediyorum ama ben hep senden nefret edeceğim der.

Durga, Swara adına yapılan vakfın açılışına Sahil’i çağırmalarını söyler. Sahil ile Lakşi konuşacaktır. Swara, Sahil’in evindedir ve telefon çalar. Telefonu açan Swara, Sahil’in annesi ile konuşur. O sırada Lakşi’de, Sahil’in telefonunu arar ancak meşgul çalar.

Swara evde gezerken Sahil’in cep telefonunu görür ve alıp odaya gider. Odada Sahil’in müzik aletleri ve fotoğrafları vardır. Sahil ünlü bir şarkıcıdır. Swara gördüğü gitarı alır ve çalar. O sırada telefon düşer ve yanlışlıkla kayıt tuşuna basar. Sahil’in annesi eve gelir ve gitar çalan Swara’yı görüp onu dışarı atar.

Sahil eve gelince annesi, dışarı attığı kızdan bahseder ve ona telefonunu verir. Sahil telefonunu alır ve Swara’nın gitar çaldığı videoyu görür. Sahil onu bulmak için çıkar. Swara ise dışarıda taksi bekliyor. O sırada oradan geçen Lakşi ve Sanskar, Swara’yı görür ve şok olurlar. 88. bölümde görüşmek üzere..