Bıçak Sırtı 86. Bölüm İzle 11 Ocak Rajat ve Swara Nehre Düştü Rajat Öldü Swara’da Ölüyor mu


Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı ve oldukça beğenildi. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj bulunuyor. Yayınlandığı her bölümde aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle göz dolduran dizinin 86. bölümünde heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 86. Bölüm İzle 11 Ocak Rajat ve Swara Nehre Düştü Rajat Öldü Swara’da Ölüyor mu

Bir Önceki Bölümü (85. Bölüm) Hatırlayalım

Rajat ve Uttaran’ın düğünleri başlamıştı ve Parineta ise Rajat’ın arabasının bagajında tutsaktı. Ragini, Parineta’nın arabada olduğunu görmüştü ve diğerlerini söylemişti. Lakşi arabanın başındaki Rajat’ın adamlarını oyalarken Sanskar Parineta’yı çıkarmıştı. Rajat kendisinin bir sahtekar olduğunu, Uttaran’a söylemişti.

Bıçak Sırtı 86. Bölüm İzle 11 Ocak Rajat ve Swara Nehre Düştü Rajat Öldü Swara’da Ölüyor mu

Bıçak Sırtı 86. Bölüm Özeti

Rajat, Uttaran’ı kendisiyle evlenmesi için zorlarken, Anapurna gelir ve Uttaran seninle evlenmeyecek der. Rajat, Anapurna’ya vurmaya çalışırken silahı yere düşer ve silahı alan Anapurna, Rajat’a doğrultusunda. Rajat, Anapurna’nın üzerine yürür ve Anapurna tetiği çeker ancak Uttaran’ı vurur. Silah sesini duyan Swara’da odaya gelir ve Rajat o sırada Anapurna’nın elindeki silahı alıp Swara’yı rehin alır. Swara ile beraber dışarı çıkarlar ve arabayı binerek uzaklaşırlar. Sanskar’da peşlerinden gider.

Uttaran için doktor gelir ve kurşunun sıyırdığını, Uttaran’ın iyi olduğunu söyler. Uttaran, Swara’yı sorar ve onun kaçırıldığını öğrenir. Rajat, Swara’yı kaçırıyor. Sanskar peşlerinden gidiyor. Durga ve aileside polis arabasıyla onları takip ediyor. Swara, Sanskar’ın ona aldığı bilezikleri, izini bulabilmeleri için yola atar. Sanskar o sayede izlerini sürmeye devam eder.

Rajat arabayı çarpar ve Swara kaçmayı başarır ancak tekrar yakalanır. Sanskar izlerini bulur ancak Sanskar’ı gören Rajat, Swara’nın başına silahı dayar ve gitmesini söyler Sanskar’a. Arkasında nehir önünde ise Sanskar, Rajat’ın kaçaçak yeri kalmamıştır. Sanskar’da silahını Rajat’a doğrultur ancak Swara olduğu için tetiğe basmaya çekinir. Swara ona tetiğe basmasını söyleyince derin bir nefes alarak tetiğe basar.

Rajat kalbinden vurulur ve uçurumdan aşağı düşerken son anda Swara’nın ayağına tutunur. Swara’da bir dala tutunur. Sanskar, Swara’yı kurtarmaya çalışır ancak Rajat onun ayaklarını bırakmaz. Swara daha fazla dayanamaz ve Sanskar’ı sevdiğini söylerken, Rajat ile beraber nehre düşerler.

Durga ve ailesi de gelmiştir ve şok olurlar. Sanskar’da, Swara’nın peşinden nehre atlar ancak onu bulamaz. Lakşi, Sanskar’ı nehirden çıkarır. Polisler ise Rajat ve Swara’yı ararlar ancak bulamazlar.

Polis Rajat’ın sahte anne ve babasını sorguya çeker ancak onların bu işe para için girdiklerine polis inanır ve onları tutuklamaz.

Ragini ve Şekar, Swara’nın nehirde kaybolduğunu Sumi’ye nasıl söyleyeceklerini düşünüyorlar. Ragini, polisler Swara’nın kolyesini buldular ancak bedenini bulamadılar der. Sumi, kardeşine nasıl beden dersin der ve Ragini’ye tokat atar. Dadi ise başlarına gelen bu olayların sebebinin, Sumi’nin doğmamış bebeği olduğunu düşünüyor. Durga, Rajat’ın cesedinin bulunduğunu söyler ve kötü habere hazırlıklı olun der.

Swara’nın ölme ihtimalini kimse düşünmek bile istemez. Sanskar iğnelerle ayakta duruyordur. Müfettiş gelir ve Swara’yı aradıklarını ancak bulamadıklarını ve öldüğünün kesinleştiğini söyler. Ragini, Swara’nın öldüğüne inanmaz ve onlara tepki gösterir.

Sanskar onun cesedini görnediklerini, Swara’nın yaşadığını söyler. Sahilde koşan bir adam nehirde gördüğü şeyi çıkarmaya gider ve Swara’yı sudan çıkarır. Swara’da hiç bir hareket yoktur. 87. bölümde görüşmek üzere..