Bıçak Sırtı 85. Bölüm İzle 10 Ocak Rajat Sahtekar Olduğunu Uttaran’a Söylüyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve çok beğenildi. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanması planlanan dizinin yönetmeni ise Ravi Raj. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle ilgi toplayan dizinin 85. bölümünde heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 85. Bölüm İzle 10 Ocak Rajat Sahtekar Olduğunu Uttaran’a Söylüyor

Bir Önceki Bölümü (84. Bölüm) Hatırlayalım

Parineta, Rajat ile beraber plan yaptığını düşünürken aslında Rajat’ın planları bambaşkaydı ve Parineta’yı da elinde bir koz olarak kullanacaktı. Dadi’nin, Sumi’yi zehirlemesi üzerine Şekar ve Sumi evi terk etmişti. Swara, Rajat’ın; Parineta’yı kaçırdığını öğrenmişti ve bunu Ragini, Sanskar ve Lakşi’ye de söylemişti. Rajat’ın elinde, Uttaran’ın uygunsuz fotoğrafları vardı ve bir planla Swara ve arkadaşları o fotoğrafları ele geçirmişlerdi. Sahte anne ve babada, Rajat’ın kötü planlarından haberdar olmuşlardı ve onunla beraber oldukları için pişman olmuşlardı. Ragini, Şekar ve Sumi’nin evi terk ettiğini öğrenince onların yanına gitmişti.

Bıçak Sırtı 85. Bölüm İzle 10 Ocak Rajat Sahtekar Olduğunu Uttaran’a Söylüyor

Bıçak Sırtı 85. Bölüm Özeti

Ragini, Sumi’nin hamile olduğunu öğrenmişti ve Dadi’nin aksine onu destekliyordu. Ragini, neden evi terk ettiklerini sorar ve Sumi, Dadi’nin kendisini zehirlemeye çalıştığını söyler. Ragini ona sarılır.

Parineta’nın annesi Süreka, Durga’nın evine gelir. Evde dekor işleri yapılıyordur. Swara eline kınayla Parineta’nın hayatı tehlikede yazar ve Süreka’ya gösterir. Süreka şok olur. Rajat ise Parineta’yı tehdit etmeye devam ediyordur.

Swara’da, Ragini’den annesinin hamile olduğunu öğrenir ve çok sevinir.

Düğün sabahı olur. Sahte anne ve baba, Rajat’ın düğüne yetişememesi içim ellerinden geleni yaparlar. Arabasının tekerinin havasını indirirler, saati bozarlar ancak Rajat yinede düğüne gider. Sanskar ve Lakşi ise Parineta’yı bulmaya ve düğünü engellemeye uğraşıyorlar.

Swara, evdeki garsonların birinin elinde tehdit içeren mesajlar görür. Garsonun belindeki silahı da görünce evdeki garsonların Rajat’ın adamları olduğunu anlar.

Swara, Uttaran’a; Rajat’ın gerçek yüzünü anlatmaya gider ancak o sırada Rajat’ın adamı gelir ve Swara, Uttaran’a bir şey söyleyemez.

Ragini dışarıda yanlış park edilmiş bir araç görür ve aracı düzeltmelerini isteyince, arabayı koruyan adamlar, arabanın Rajat’a ait olduğunu söylerler ve arabayı düzeltmeler. Ragini ise durumu Swara’ya anlatır. Swara, Parineta’nın o arabada tutulduğunu düşünür. Ragini, arabaya bir şeyler koyacağını söyleyerek Rajat’tan anahtarı ister. Rajat vermek istemez ancak sahte anne vermesini söyleyince anahtarı verir. Ragini, Uttaran’ın eşyalarını arabaya götürecektir ancak Rajat adamlarını arar ve Ragini’yi arabaya yaklaştırmamalarını söyler.

Ragini adamlara eşyaları arabaya koyacağını söyleyince, adamlar kendi koymak isterler ve Ragini o sırada Parineta’nın elini görür. Ragini, gördüklerini Swara’ya anlatır. Rajat adamlarını arar ve Ragini’nin bir şey görüp görmediğini sorar ve görmedi cevabını alır.

Sanskar ve Lakşi Parineta’yı kurtarmak için harekete geçerler. Lakşi arabanın başındaki adamları oyalar ve Sanskar’da Parineta’yı arabadan çıkarır. Düğün devam ederken Uttaran, Swara’nın daha önceden ona yazdığı Rajat’la ilgili notu okumuştur ve bayılıyor numarası yaparak odasına gider. Rajat’ta peşinden gider. Uttaran benden ne istiyorsun diye sorunca Rajat, onu sevmediğini ve bir sahtekar olduğunu açıklar. Seninle paran için evlendim ve Parineta’da elimde der. 86. bölümde görüşmek üzere..