Bıçak Sırtı 84. Bölüm İzle 9 Ocak Dadi Sumi’yi Zehirledi Sumi ve Şekar Evi Terk Ediyor

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü yayınlanmaya ve ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık süre boyunca yayınlanacak olan dizinin her bölümünde aşk, entrika ve romantizm dolu sahneler yer alıyor. Dizinin 84. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 84. Bölüm İzle 9 Ocak Dadi Sumi’yi Zehirledi Sumi ve Şekar Evi Terk Ediyor

Bir Önceki Bölümü (83. Bölüm) Hatırlayalım

Durga ve ailesi, Rajat’ın ailesiyle tanışmışlardı.  Sumi’nin hamile olduğunu Dadi’ye söylemişlerdi ancak Dadi bebeği aldırmalarını söylemişti. Şekar ise bebeğin doğacağını söylemişti. Parineta, Rajat ile işbirliği yapıyordu, Swara’yı kötü göstermek için. Swara çarşıda, Rajat’ın anne ve babasını görmüştü ve onların sahtekar olduğunu öğrenmişti. Swara’yı kaçırmışlardı ve Swara, onların elinden kurtulup ayağından yaralı bir şekilde eve gelmişti. Dadi, ise çocuk düşürmek için aldığı tozu süte karıştırarak Sumi’ye içirmişti.

Bıçak Sırtı 84. Bölüm İzle 9 Ocak Dadi Sumi’yi Zehirledi Sumi ve Şekar Evi Terk Ediyor

Bıçak Sırtı 84. Bölüm Özeti

Swara yaralı bir şekilde eve gelmişti ancak neden yaralandığı konusunda yalan söylemişti. Evde nişan başlamıştı ve Swara karışıklıktan faydalanarak Durga’nın odasındaki kasadan tüm parayı alır ve daha sonra Rajat ile depoda buluşarak parayı ona verir. O sırada Parineta’yı elleri gözleri bağlı ve yarı baygın şekilde getirirler. Swara, parayı aldığınıza göre Parineta’yı bırakın der. Rajat, Swara’yı gönderirken Parineta’yı daha sonra serbest bırakacağını söyler.

Parineta ve Rajat’ın oynadığı oyundan Swara’nın haberi yoktur. Parineta, Swara’yı, Durga ve ailesine kötü birisi olarak göstermeyi planlarken, Rajat’ın planı bambaşkadır. Rajat, Uttaran ile evlenerek zengin olacağım deyince Parineta çok şaşırır ve endişeye kapılır.

Sumi, Dadi’nin verdiği sütü içtikten sonra ağzından kan gelir ve bayılır. Doktor gelir, onu kontrol eder ve bir daha süt içmemesini söyler.       Şekar bunun ne demek olduğunu doktora sorar ve doktor Sumi’yi sütün zehirlediğni ancak bebeğin sağlığının iyi olduğunu söyler. Şekar’ın aklına Sumi’ye, Dadi’nin süt verdiği gelir.

Rajat ve Uttaran’ın nişan yüzükleri takılırken Swara’nın gerginliği Ragini’nin dikkatini çeker ve ne olduğunu sorar ancak Swara bir şey anlatmaz. Ragini, Swara’yı odaya götürür ve Swara, Rajat’ın Parineta’yı kaçırdığını anlatır. Rajat ve ailesi sahtekar derken Lakşi ve Sanskar’da gelir.

Lakşi, bu nişana karşı çıkacağını söyler. Swara ise Rajat’ın elindeki Uttaran’ın uygunsuz fotoğraflarından bahseder.

Dadi, Sumi’ye süt getirir. Şekar sütü yere döker ve Dadi’nin çocuk düşürmek için aldığı tozu gösterir. Sen bizim bebeğimizi öldürmek istedin der Dadi’ye. Dadi, evet doğru ama toplumdaki saygınlığımızı düşündüğüm için yaptım der. Bunun üzerine Şekar, biz bu toplumu ve evi terk ediyoruz der. Dadi ve Sumi şok olur.

Swara ve arkadaşları, Rajat’ın elindeki Uttaran’ın fotoğraflarını almak için harekete geçerler. Sanskar ve Swara, kılık değiştirerek Rajat’ın sahte anne babasının evine giderler. Lakşi ve Ragini’de, Rajat’ı oyalıyordur.

Sanskar ve Swara, evde bir hafıza kartı bulurlar ancak Uttaran’ın fotoğraflarının olduğu dosya şifreli çıkar. Sahte anne baba onları tanırlar. Sahte anne, Swara’ya bıçak dayar. Swara, onlara Rajat’ın fotoğraflar ile Uttaran’a şantaj yaptığını söyler. Sahte anne baba bu olayın içinde olduklarına pişman olurlar. Sanskar o sırada şifreleri deniyordur ve 3. seferde Rajat doğru şifreyi söyler.

Dosya açılınca Swara resimleri belleğe aktarır. O sırada Rajat geliyordur ve Sanskar’la Swara gizlenirler. Rajat başka bir odaya gidince evden çıkarlar. Anapurna, Ragini’yi arayarak Sumi’nin gelmediğini söyler. Ragini, Sumi’nin yanına gider ancak evde sadece Dadi vardır. Dadi’ye ne olduğunu sorar ancak Dadi konuşmaz. Şekar ve Sumi, ölen Dida’nın evindedir. Ragini oraya gider ve neden burada olduğunu sorunca komşular Sumi’nin 9 ay sonra cevap vereceğini söyler. Ragini annesinin hamile olduğunu anlar. 85. bölümde görüşmek üzere..