Bıçak Sırtı 83. Bölüm İzle 8 Ocak Sumi Hamile Ama Dadi Bebeği İstemiyor

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı ve oldukça beğenildi. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj bulunuyor. Her bölümünde aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 83. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 83. Bölüm İzle 8 Ocak Sumi Hamile Ama Dadi Bebeği İstemiyor

Bir Önceki Bölümü (82. Bölüm) Hatırlayalım

Swara ve Sanskar küsmüşlerdi. Swara mağazadayken, Sanskar ile telefonda konuşuyordu ve bağırtı sesleri üzerine mağazanın dışına çıkınca, kaza yapan kişi hakkında açıklama yapan adamı görünce çok korkmuştu ve o anda gözü Sanskar’a ilişmişti. Koşarak Sanskar’a sarılmıştı. Parineta’nın yaptığı tatlının içine kasanın anahtarı düşmüştü. Durga ile iş anlaşması yapmaya gelen Charles’in yediği tatlıdan anahtar çıkınca boğulma tehlikesi geçirmişti ve sözleşmeyi imzalamadan evden gitmişti.

Bıçak Sırtı 83. Bölüm İzle 8 Ocak Sumi Hamile Ama Dadi Bebeği İstemiyor

Bıçak Sırtı 83. Bölüm Özeti

Parineta’nın yaptıklarından sonra Adars, ondan anahtarları alıp Anapurna’ya verir ve Parineta kızarak odasına gider. Parineta’nın, Swara ve Ragini hakkında kötü fikirleri vardır.

Swara, daha önceden de uzaktan gördüğü Uttaran’nın sevgilisi ile tanışır. Rajat(Uttaran’nın sevgilisi), kiralık ev arar ve Dadi’nin evine gelir. Orada Ragini ile tanışır. Kiralık ev için Dadi ile anlaşmaya çalışırken konuşmalarına dikkat etmeyen Rajat, Ragini’den tokat yer.

Swara, Durga ve ailesine Uttaran’ın sevgilisi Rajat’ı anlatır ve Durga onu eve çağırmalarını söyler. Rajat ve ailesi, Durga’nın evine gelir. Durga onlara ailesini tanıştırır ve Uttaran ve Ragini’de salona gelirler ve Ragini, Uttaran’ın sevgilisini görünce şaşırır. Durga onu tanıyor musun diye sorar. Rajat, Dadi’nin kiralık evini tutmaya gittiğini ve orada Ragini’nin kendisine tokat attığını söyler. Ragini ondan özür diler.

Sumi hamile olduğunu Şekar’a söyleyince Şekar çok sevinir ve oğlumuz olacak der. Sumi ise belki de kızımız olacak der. Şekar, Swara ve Ragini’ye söyleyelim deyince Sumi önce Dadi’ye söylemeliyiz der. Dadi’ye söylerler ve Dadi, insanların tepkisinden korkar ve çocuğu aldırmalarını söyler. Şekar sinirlenir ve insanların ne düşündüğü önemli değil bu çocuk doğacak der.

Rajat bir sokak satıcısı ile konuşur. Satıcı, nasıl iyi oynadım mı baba rolünü der ve o sırada gelen kadın ( sahte anne) paraları ne zaman alacağız diye sorar.

Sahte baba Parineta’yı görür ve çok şaşırır. Parineta, Swara hakkındaki planları için Rajat’ı kullanacaktır. Parineta, sen zengin değilsin ve zengin biriyle evlenmek için numara yapıyorsun der Rajat’a ve buna göz yumacağına da söyler. Parineta evliliği tamamlarsan sana para vereceğim der Rajat’a. Durga bir gün sonra nişanın yapılacağını söyler ve nişan hazırlıkları başlar.

Uttaran çok mutludur ve nişan hazırlığı sırasında küpesi kırılır. Swara küpeyi tamir ettirmek için çarşıya gider. Dadi’de çarşıdadır ve çocuk düşüren bir çay satın almıştır. Swara, Dadi’yi görür ve tam yanına giderken, Rajat’ın sahte anne-babasını görür ve yanlarına gider. Adam, Swara’ya evet biz garibanız ama çocuğumuzun mutluluğunu istiyoruz der. Swara ise bu evlilik olmayacak der. Rajat, Swara’nın her şeyi bildiğini öğrenir.

Swara tam Ragini’yi arayıp öğrendiklerini anlatacakken sahte baba Swara’yı kaçırır ve Rajat’ta arabaya biner. Swara’yı ormanlık bir alana götürürler. Swara ellerinden kurtulup kaçmaya başlar ancak Rajat’ın fırlattığı bıçak, Swara’nın ayağına denk gelir ve Swara düşer. Swara’nın yanına gelirler ve Swara onların yüzüne toprak atarak kaçar.

Anapurna nişan hazırlıklarına devam ediyordur ve yaralı bir şekilde gelen Swara’yı görür. Herkes Swara’nın yanına gider ancak Swara onları gerçeği anlatmaz. Sanskar, Swara’nın ayağına pansuman yapar. Swara, Rajat’ın ortağını bulmak için şimdilik sessiz kalıyordur. Dadi çocuk düşürmek için aldığı çayı Sumi’ye içirir. 84. bölümde görüşmek üzere..