Bıçak Sırtı 82. Bölüm İzle 7 Ocak Parineta’nın Yaptığı Tatlı Durga’nın İşlerini Bozar

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve oldukça beğenildi. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle heyecan yaratan dizinin 82. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 82. Bölüm İzle 7 Ocak Parineta’nın Yaptığı Tatlı Durga’nın İşlerini Bozar

Bir Önceki Bölümü (81. Bölüm) Hatırlayalım

Adars’ın, Parineta’ya aldığı lokum yüzünden araları bozulmuştu ancak daha sonradan barışmışlardı. Durga’nın, Swara ve Uttaran hakkında söyledikleri Parineta’yı kızdırmıştı. Swara ve Simar, elmas şeklinde parlayan bir ruh olan Candıramani’yi yakalayıp parçalamışlar ve onu gömmüşlerdi ancak bir grup genç onu gömdükleri yerden çıkarmışlardı ve Candıramani uçarak kaçmıştı. Swara, Durga’dan evin anahtarlarını istemişti ve aldığı anahtarları Anapurna’ya verip, onları Parineta’ya vermesini söylemişti.

Bıçak Sırtı 82. Bölüm İzle 7 Ocak Parineta’nın Yaptığı Tatlı Durga’nın İşlerini Bozar

Bıçak Sırtı 82. Bölüm Özeti

Parineta evin anahtarlarını almıştır ve artık evin yeni sahibi olmuştur. Adars ona bu sorumluluğu layıkıyla taşıması için uyarılarda bulunur ancak Parineta’nın özellikle Swara ve Ragini’ye yapacağı ev sahipliği konusunda kötü fikirleri vardır. Sanskar ve Swara konuşurlarken yanlışlıkla Sanskar’ın eli Swara’nın yüzüne çarpınca herkes Sanskar’ın ona tokat attığını sanır.

Sujata ve Durga gelir. Sanksar, Swara’nın bileziklerini kaybettiğini söyleyince, Swara kaybetmediğini, Candıramani’yi bir grup gençten korumak için bilezikleri onlara verdiğini söyler. Sanskar ise bana haber vermeliydin deyince, Swara denedim ama sen beni dinlemeden der. Sujata ve Lakşi, Sanskar’ın Swara’dan özür dilemesini ister ancak ailenin Swara’yı savunması Parineta’nın hoşuna gitmez.

Swara, Sanskar’a küser. Sanskar kendilerini barıştırması için Ragini’den yardım ister ancak Ragini bunu tokat atmadan önce düşünmeliydin der. Lakşi’de, Ragini’nin, Swara ile konuşmasını ister ve bu küslüğün bitmesi gerektiğini söyler. Ragini başta Lakşi’nin teklifini kabul etmez ama sonradan Sanskar’a yardım etmeye karar verir.

Utaran okula giderken Parineta’dan para ister ve Parineta ona parayı verince Uttaran sen benim en sevdiğim yengemsin diyerek ona sarılır. Swara, Lakşi ve Ragini alışverişe giderler ve onlar alışverişteyken Sanskar, Lakşi’yi arayarak Swara ve Ragini’nin ne konuştuklarını sorar. Sanskar’ın aradığını öğrenen Swara telefonu alarak Sanskar ile konuşur. Sanskar, ona beni odada göremeyince özledin mi diye sorunca Swara ise hayır der ve o sırada Sanskar’ın bağırtı sesleri gelir.

Swara, Ragini ve Lakşi hemen mağazanın dışına çıkarlar ve kaza geçiren kişi hakkında yapılan açıklamayı duyarlar ve o sırada Swara, Sanskar’ı görür. Swara hızlıca onun yanına gider ve Sanskar’a sarılır. Akşam Sanskar, Swara’ya yeni aldığı bilezikleri verir ve romantik dakikalar yaşanır aralarında.

Swara ve Anapurna ne yemek yapacaklarını düşünürken Swara internette gördüğü bir tatlıyı yapmaya karar verir ve o sırada Parineta o tatlıyı ben yapacağım diyerek mutfağa gider. Parineta tatlıyı yaparken anahtarlarından birini tatlının içine düşürür ancak fark etmez. Mahesvari ailesinin evine Durga ile iş anlaşması yapacak olan Charles adındaki iş adamı gelir ve iş adamı sözleşmeyi getirmelerini isteyince Parineta kasaya gider ancak anahtarı bulamaz.

Parineta anahtarları bulamadığını söyleyince Swara mutfakta düşürmüş olabileceğini söyler. Ragini anahtarın yaptığı tatlının içine düşmüş olabileceğini söyler Parineta ise çok fazla özenerek yaptığını, anahtarın tatlının içinde olamayacağını söyler. Herkes anahtarı bulmaya çalışır ve Lakşi durumu Durga’ya anlatır ve işadamının oyalanması gerekir. Bu yüzden yemek yemeye karar verirler ve sıra Parineta’nın yaptığı tatlıya gelir. Charles tatlıyı yerken bir anda boğulmaya başlar ve ardından ağzından anahtar çıkar ve bu nasıl bir şaka diye kızar ve sözleşmeyi imzalamadan gider.  Sujata ise iyi bir eş olmadığın için çocuğunuz olmuyor diyerek Parineta’yı azarlar. 83. bölümde görüşmek üzere..