Bıçak Sırtı 81. Bölüm İzle 6 Ocak Parineta’nın Kızgınlığı ve Kıskançlığı Artıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı, haftanın her günü izleyiciler buluşmaya devam ediyor. Hafta içi her gün saat 21.30’da, hafta sonları ise 21.00’da izleyici ile buluşan Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizinin her bölümünde aşk, entrika ve romantizm dolu sahneler yer alıyor. Dizinin 81. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 81. Bölüm İzle 6 Ocak Parineta’nın Kızgınlığı ve Kıskançlığı Artıyor

Bir Önceki Bölümü (80. Bölüm) Hatırlayalım

Lakşi, Ragini ile evlenmek istemişti ancak bunu onaylamayan Şekar ise Lakşi’yi defalarca tokatlamıştı. Ragini ise Lakşi ile evlenmek istiyordu ancak babasının sözünden de çıkmak istemiyordu. Daha sonra ise Şekar ve ailesi karar değiştirmişti ve Ragini ile Lakşi evlenmişti. Parineta’nın annesi Süreka, Durgalar’ın evine gelmişti ve Parineta’ya seni evde eziyorlar diyerek, Durga ailesini karşı kışkırtmıştı.

Bıçak Sırtı 81. Bölüm İzle 6 Ocak Parineta’nın Kızgınlığı ve Kıskançlığı Artıyor

Bıçak Sırtı 81. Bölüm Özeti

Lakşi ve Sanskar, Swara ve Ragini’ye güzel sözler söylerler ve hediyeler verirler. Adars ise Parineta’ya hediye olarak lokum verir ve güzel söz söyleme konusunda ise Parineta’yı mutlu edemez. Parineta ağlamaya başlarken Adars ise odasına gider. Parineta çok üzülür. Onu Sanskar teselli etmeye çalışır. Adars’ın bu hediye üzerinde çok düşündüğünü çünkü sizin çocukluğunuzu hatırlatacak bir hediye(lokum) olduğunu söyler Parineta’ya.

Ragini, Adars’ı getirir. Adars, Parineta’ya lokum yedirir. Parineta’da, Adars’a lokum yedireceği anda Adars tekrar odasına gider. Tüm erkekler kendileri için oruç tutan eşlerini elleriyle beslerler. Adars ve Parineta ise odalarında barışırlar.

Swara, Uttaran’ı dışarıda birisiyle buluşurken görür. Swara’nın gördüğü adam Uttaran’ı öpmek ister ancak Uttaran buna izin vermez.

Durga’nın doğum gününü kutlarlar. Swara ona pasta almıştır ve Durga, Swara ile Uttaran benim kızım, Ragini ve Parineta ise gelinim der. Swara’nın kendisinden bir şey istemesini ister. Bu duruma çok sinirlenen Parineta odasına gider. Adars ile konuşurlar. Parineta, Durga’nın ayrımcılık yaptığını söyler ona. Adars bunun doğru olmadığını söyler. O sırada Swara’da onları gizlice dinliyor.

Swara, Simar denen bir kadının evine gider. Simar ona elmas şeklinde Candıramani isimli bir ruhtan bahseder ve elması gömdüğünü söyler. Beraber elması gömdüğü yere giderler ancak bulamayınca geri dönerler. Swara yerde parlayan bir şey görünce Simar, işte bu o ruh diye bağırır. Candıramani’yi yakalar ve parçalarlar.

Swara, bir parçayı alır ve tapınağa gömmeye gider. Swara tapınağa giderken yolda onu gören gençler elindeki bu parlak parçayı almak isterler. Swara ise onlara kolundaki bilezikleri verir ve yoluna devam eder. Tapınağa gelince elindeki parçayı gömer ve Simar’ı arayarak Candıramani’yi gömdüğünü söyler. Swara’nın gömdüğü yerden az önceki gençler parçayı çıkarırlar ve Candıramani uçarak uzaklaşır.

Parineta başında örtü olmadan salona gelince Anapurna ve Sujata çok şaşırır. Sujata neden örtü takmadığını sorunca Parineta, Ragini ve Swara’ya neden sormuyorsunuz diye çıkışır onlara. Anapurna ise biz seni hep başın örtülü gördüğümüz için bunu sorduk yoksa başının açık olması çok da önemli değil der. Ragini, Parineta’nın neden böyle davrandığını merak eder.

Parineta, Ragini ve Swara’dan şikayet eder. Ben büyük gelinim ama hep küçük düşürücü işleri ben yapıyorum der. Swara tüm aileyi salona çağırır ve Durga’ya bir isteğinin olduğunu söyler. Durga daha önce ona kendisinden bir şey istemesini söylemişti. Swara ondan evin anahtarını isteyince herkes şaşırır. Durga anahtarı Swara’ya verir. Anahtarı alan Swara, anahtarları Anapurna’ya verir ve onları Parineta’ya vermesini söyler. Bıçak sırtı 82. bölümde görüşmek üzere..