Bıçak Sırtı 80. Bölüm İzle 5 Ocak Lakşi ve Ragini Evleniyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen ve ilgiyle takip edilen günlük dizisi Bıçak Sırtı haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj bulunuyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı ve oldukça beğenildi. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizinin her bölümünde aşk, entrika ve romantizm dolu sahneler yer alıyor. Bıçak Sırtı 80. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 80. Bölüm İzle 5 Ocak Lakşi ve Ragini Evleniyor

Bir Önceki Bölümü(79. Bölüm) Hatırlayalım

Kavya ve Kartik polisten kaçarken Kartik yakalanmıştı ancak Kavya kaçmayı başarmıştı. Lakşi yavaş yavaş normale dönüyordu. Kavya yaşlı bir kadın kılığında Maheshwari ailesinin evindeki kutlamalara gelmişti ve Lakşi’yi terkedilmiş bir yere kaçırmıştı. Ragini onları takip etmişti ve giderken Swara’ya da haber vermişti. Ragini, Lakşi’nin yerini bulmuştu ve Swara’da oraya gelmişti ancak Kavya onlara saldırmıştı ve Swara’ya bıçak saplayacakken Ragini kendisini Swara’nın önüne atmıştı. Polisler, Kavya’yı hapise götürmüşlerdi. Ragini’yi kontrol eden doktor ise onun iyi olduğunu ancak bir kaç gün ateşi çıkmamasına dikkat etmelerini söylemişti. Lakşi ise Ragini’nin başından ayrılmıyordu.

Bıçak Sırtı 80. Bölüm İzle 5 Ocak Lakşi ve Ragini Evleniyor

Bıçak Sırtı 80. Bölüm Özeti

Ragini sabah uyanır ve Lakşi’yi yanında görür. Lakşi, ben de seni sevmek istiyorum, yeni bir başlangıç yapalım der ve seninle evlenmek istiyorum der Ragini’ye. O sırada gelen Sumi, gitmesini söyler Lakşi’yr ancak Lakşi, Ragini’nin ve cevabını beklediğini söyler. Şekar ve Dadi’de  ve Ragini’nin odasına gelirler ve Şekar, Lakşi’yi tokatlar. Lakşi, Ragini’nin cevabını duymadan gitmeyeceğim deyince Şekar onu tekrar tokatlar ve dışarı çıkarır. Mahesvari ailesi de dışarıdadır. Durga Lakşi’nin hatasını anladığını söyler Şekar’a. Anapurna’da Lakşi ve Ragini’nin evlenmesini istediğini söyler.

Swara ve Ragini birlikte el ele dışarı gelirler. Herkes Ragini’ye bakar. Ragini’nin aklına Lakşi’nin, ailesine söyledikleri, babasını tokatladığı ve kendisini sevmediğini söylediği anlar gelir ve Swara’nın elini birden bırakır. Şekar, cevabınızı aldınız der. Sujata, Ragini’nin hayır demediğini söyleyince Dadi, evet de demedi der. Ragini içeri gider. Lakşi ağlar.

Doktor, Ragini’yi kontrol eder ve sana iyi bakmışlar der. Ragini’nin aklına Lakşi’nin sabaha kadar ona baktığı gelir. Sumi, Lakşi’nin sabaha kadar Ragini ile ilgilendiğini söyler Şekar’a. Ragini ise Lakşi’yi çok sevdiğini söyler ancak kararlarınıza saygı duyuyorum der Şekar’a.

Evlerinin süslenmiş olduğunu gören Anapurna, Durga ve Sujata çok şaşırırlar. Ragini ve Lakşi’nin düğün kıyafetleri ile merdivenden indiklerini görünce şaşkınlıkları ikiye katlanır. Dadi, Sumi ve Şekar’da ordadır ve Dadi, düğün için geldik niye şaşırdınız der. Onları bir an önce evlendirmeliydik der. Ragini ve Lakşi’nin düğünleri yapılıyor ve evlenirler.

Tüm aile beraberken bir kadın gelir ve isminin Süreka olduğunu söyler. Sujata ve Anapurna, onun Parineta’nın annesi olduğunu söyler. Parineta annesini gördüğüne çok sevinir ve ona sarılır. Muhabbet ederler ve daha sonra Süreka, Parineta’nın anne olamayacağı için ona varis vermelerini ister. Herkes şaşırır ve Anapurna buna itirazlarının olmadığını söyler.

Sıra erkeklerin eşlerine hediye vereceği zamana gelir. Lakşi ve Sanskar eşlerine gül verirler şiir okurlar. Adars ise Parineta’ya tatlı hediye eder ve senin gibi tatlı der. Parineta ise çevresine utanarak bakar ve keşke böyle bir hediye almasaydım der. Herkes çok şaşırır. 81. bölümde görüşmek üzere..