Bıçak Sırtı 79. Bölüm İzle 4 Ocak Kavya Lakşi’yi Kaçırır

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizi daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve oldukça beğenildi. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle dikkat çeken dizinin 79. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 79. Bölüm İzle 4 Ocak Kavya Lakşi’yi Kaçırır

Bir Önceki Bölümü(78. Bölüm) Hatırlayalım

Swara, Kavya’nın ölmediğini polislere ispat edebilmek için uğraşıyordu. Ragini peruk takarak hapishanede Sanskar ile yer değiştirmişti. Mahkeme günü gelmişti ve Lakşi’ye ölüm cezası verilmişti. Lakşi polisten kaçarken vurulmuştu ve Kavya’da cenaze törenine gelmişti ve orada Swara onu polislere yakalatmıştı.

Bıçak Sırtı 79. Bölüm İzle 4 Ocak Kavya Lakşi’yi Kaçırır

Bıçak Sırtı 79. Bölüm Özeti

Polisler, Kavya’yı yakalar ancak Kavya o sırada polisin silahını alarak Anapurna’yı rehin alır ve bu sayede kaçmayı başarır. Dışarıda bekleyen Kartik’in motoruna atlar ve kaçarlar. Lakşi, Sanskar ve polisler onların peşine düşer. Kartik kaza yapar ve Kavya kaçar ancak Kartik yakalanır. Ona Kavya’nın yerini sorarlar ancak bilmediğini söyler ve Sanskar onu tokatlar.

Lakşi ve Sanskar eve geri dönerler ve Lakşi yaptıklarından dolayı herkesten özür diler. Anapurna ve Durga ona sarılırlar. İşler yavaş yavaş yoluna giriyordur. Durga ve ailesinin evinde yarın holika kutlamaları yapılacaktır. Durga, Ragini’ye ailesini de çağırmasını söyler kutlamalara.

Swara, Kavya’nın hala kayıp olduğunu ve yarınki kutlamalara gelip bir oyun yapabileceğini söyler. Herkesin dikkatli olmasını ister. Mahesvari ailesinin evinde kutlamalar başlar. Şekar ve ailesi kutlamalara gelmiştir ancak Dadi yoktur. Lakşi, Şekar’a attığı tokatı hatırlar ve ondan özür diler. Kavya ise törene yaşlı bir kadın kılığında gelir.

Herkes ateş etrafında pudja yapar ancak Lakşi kendini hala çok iyi hissetmediği için onlara katılmaz. Kavya ise elindeki tableti ateşe atar ve ateşin dumanını Lakşi’ye gönderir ve Lakşi kendinden geçer. Lakşi kutlama alanında uzaklaşır ve Ragini’de onun peşine gider. Ragini, Lakşi’yi birisinin arabaya bindirdiğini görünce o da taksiye biner ve aracı takip etmesini ister. Bir yandan da ragini Swara’yı arar.

Kavya, Lakşi’yi terk edilmiş bir yere getirir ve orada bir odada tuğla ile etrafına örer Lakşi’nin. Lakşi kurtulmaya çalışıyor ancak Kavya tuğlayla kafasına vurur ve onu bayılır. O sırada Ragini ile Kavya karşılaşırlar ve Ragini Lakşi’yi sorar. Swara’da gelir ve Lakşi’nin telefonunu arar. Swara ve Ragini sese doğru giderler ancak o sırada Kavya eline aldığı demirle Swara’ya saldırır.

Swara, Kavya ile boğuşurken Ragini, Lakşi’yi bulmaya gider ve onun etrafı tuğlalarla örülü yerde olduğunu anlar. Kavya, Swara’yı yere düşürür ve tam kafasına vuracakken Sanskar gelip Swara’yı kurtarır. Kavya eline aldığı bıçakla Swara doğru yönelir ancak Ragini o sırada bıçağın önüne atlar. Sanskar, Kavya’yı etkisiz hale getirir ve o sırada polisler gelir ve Kavya’yı hapse götürürler. Ragini’yi de hastaneye götürürler. Doktor, bıçak izinin çok derin olmadığını ve Ragini’nin iyi olduğunu söyler. Sanskar, Swara’ya sarılır ve seni çok seviyorum der.

Doktor, Ragini’yi evde de kontrol eder ve ilerleyen bir iki saat önemli ateşi çıkarsa bana haber verin der ve gider. Lakşi, Ragini’yi görmek için gizlice Şekar’ın evine gider ve Ragini’nin odasına çıkar. Lakşi ona pansuman yapar. Sabah olur ve Sumi, Lakşi’yi; Ragini’nin başının ucunda uyurken görür. 80. bölümde görüşmek üzere..