Bıçak Sırtı 78. Bölüm İzle 3 Ocak Lakşi’nin Cenaze Törenine Gelen Kavya Yakalanır

Kanal 7’nin sevilen ve ilgiyle takip edilen günlük dizisi Bıçak Sırtı haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı ve oldukça beğenildi. Türkiye’de 5 aylık süre boyunca yayınlanacak olan dizi ilgiyle takip ediliyor. Bıçak Sırtı dizisinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle ilgi çeken dizinin 78. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 78. Bölüm İzle 3 Ocak Lakşi’nin Cenaze Törenine Gelen Kavya Yakalanır

Bir Önceki Bölümü (77. Bölüm) Hatırlayalım

Kavya kendini asmıştı ve onun öldüğünü sanan Lakşi cesedini yakmıştı ancak Lakşi’nin yaktığı Kavya’nın kuklasıydı. Mahesvari ailesinin tüm erkekleri hapse atılmıştı. Bunların hepsi Kavya’nın oyunları sonucu olmuştu. Kavya, ailesinin ölümünden Mahesvari ailesini sorumlu tutuyordu ve onlardan intikam almak için bunları yapıyordu.

Bıçak Sırtı 78. Bölüm İzle 3 Ocak Lakşi’nin Cenaze Törenine Gelen Kavya Yakalanır

Bıçak Sırtı 78. Bölüm Özeti

Swara ve Sanskar, Kavya’nın ölmediğini ortaya çıkarmak için uğraşıyorlardı. Sanskar, Kartik’in evinde ipucu bulmak için eve gitmeye karar verir. Swara ise Kartik’i takip edip Kavya’ya ulaşmaya çalışıyordu.

Kavya ve Kartik konuşuyorlarken Swara onların fotoğrafını çeker. Swara yanlışlıkla gürültü yapınca Kavya ve Kartik, sesin geldiği yere giderler. Swara saklanır ve daha sonra bir odaya gider. Kavya, Swara’yı görür ve onu boynundan tutarak yakalar. O sırada Swara bulduğu bir sopa ile Kavya’nın başına vurur ve Kavya düşer ancak Kartik gelir. Swara, sopayla Kartik’e de vurur. Kartik’te düşer ve Swara hemen polisi arar. Polis gelir ve Swara çektiği fotoğrafları polise gösterir, Kavya’nın ölmediğini söyler. Polis evde Kavya’yı arar ancak bulamaz.

Ragini, kılık değiştirir ve hapishanedeki Sanskar’ın yerine geçer ve Lakşi ile aynı koğuştadır. Sumi, aldığı bir telefon doğrultusunda karakola gider. Dadi’de onu takip eder. Sumi, Lakşi ve Sanskar ile görüşür, onlara getirdiği yiyecekleri verir. Kartik, karakolu arayarak, Sanskar’ın kaçtığını söyleyince polisler kontrole gelir.

Sumi karakoldan çıkarken Ragini, onun ayaklarına dokunur ancak o sırada başındaki peruk düşer. Dadi, onun Ragini olduğunu görür ancak polisler görmeden Ragini hemen peruğunu takar.

Swara, Lakşi’yi görmek için karakola gider. Ragini’yi buradan çıkarmalıyız der Swara’ya, Lakşi ve gardiyanı çağırır. Lakşi çömlekle gardiyanın başına vurur ve afallayan gardiyanı tutarken, Ragini’ye kaçmasını söyler. Ragini kaçar ancak o sırada gardiyanda kurtulur ve bağırarak polislere seslenir. Polisler, Ragini’yi yakalayarak Lakşi’nin yanına geri getirirler.

Kartik karakola gelir ve müfettiş ile görüşür. Kartik, Sanskar’ın hala dışarıda olduğunu söylemesi üzerine müfettiş Lakşi’nin koğuşuna gider. Lakşi’nin yanında Sanskar’ın olduğunu görür.(Normalde Ragini’ydi ancak yaptıkları plan ile Ragini dışarı kaçtı ve dışarıda Sanskar ile yer değiştirdiler. Polisin geri getirdiği Sanskar’dı.)

Mahkeme günü gelir ve Lakşi’ye ölüm cezası verilirken Sanskar, Durga, Ram ve Adars’a ise müebbet hapis cezası verilir. Lakşi, kaçmaya çalışır ancak bir polis onu vurur ve Lakşi ölür. Swara ve Ragini şok olur.

Lakşi’nin cenaze törenine toplanırlar. Durga ve diğer hapistekiler de izin alarak törene gelirler. Kavya ve Kartik intikamlarını aldıklarını düşünürler ancak Kavya son bir işi daha olduğunu söyler ve cenaze törenine gider.

Kavya, cenazeye yüzünü örtü ile gizleyerek gelir. Swara, onun başındaki örtüyü açar. Polisler, Kavya’yı görünce hemen silahlarını ona doğrulturlar. Kavya ise Lakşi öldü ve ben intikamımı aldım deyince, Lakşi ayağa kalkar ve Kavya şok olur. Swara, Kavya’nın ölmediğini kanıtlamak için, Ragini ve Sanskar ile yaptıkları bu planı anlatır. 79. bölümde görüşmek üzere..