Bıçak Sırtı 77. Bölüm İzle 2 Ocak Kavya Kendini Astı

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan Bıçak Sırtı dizisi oldukça beğeniliyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleri ile ilgi çeken Bıçak Sırtı dizisinin 77. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 77. Bölüm İzle 2 Ocak Kavya Kendini Astı

Bir Önceki Bölümü (76. Bölüm) Hatırlayalım

Ragini’ye görücüler gelmişti ancak Ragini’nin parmağında yüzüğü görünce sinirlenip gitmişlerdi. Kavya, kendisini ateşe vermişti ve suçu Mahesvari ailesine atınca polis onları karakola götürmüştü. Ragini, Lakşi ile Kavya hakkında konuşmuştu ve Lakşi, Kavya’dan şüphelenmeye başlamıştı. Lakşi doktora gitmişti ve doktor ona uyuşturucu kullanmamasını söylemişti.

Bıçak Sırtı 77. Bölüm İzle 2 Ocak Kavya Kendini Astı

Bıçak Sırtı 77. Bölüm Özeti

Lakşi, Kavya’dan şüphelenmeye başlar ve bir çare ararken Kavya’nın kendini astığını görür. Şok olan Lakşi, Kavya’yı asılı olduğu yerden indirir, onu sarıp sarmalar ve evden çıkarır. Lakşi, Kavya’nın öldüğünü düşünür ancak Kavya ölmemiştir ve oyunlarına devam ediyor.

Ragini, Mahesvari ailesini hapisten çıkarmak için, Dadi’nin odasındaki mücevherlerden biraz alır. Lakşi, Kavya’yı boş bir yere götürür ve orada cesedi yakar. Ragini karakola paraları götürür. Mahesvari ailesi Ragini’nin bu davranışından dolayı duygulanırlar.

Müfettiş aldıkları e-postadan bahseder. Kavya’nın tehlikede olduğu mesajlarının geldiğini söyler ve Kavya’nın yarı yanmış cesedini bulduklarını ve bunu yapan kişiyi de yakaladıklarını söyleyince Lakşi görünür. Lakşi pişman olmadığını söyler. Sanskar ona sarılır ve çok şükür hatanı anlayabildin der.

Mahesvari ailesinin kadınları hapisten çıkmışlardır ve eve gelirler. Evde elektrikler kesilir ancak televizyon çalışır ve Kavya görünür televizyonda. Kavya, Lakşi’ye oynadığı oyunları anlatır. Görüntülerde Lakşi, benzin almaya gidiyor ve o sırada Kavya’nın kardeşi geliyor ve sargının içine Kavya’nın kuklasını koyuyor. Swara ve Ragini, CD’yi delil olarak almak isterler ancak CD kendi kendine yanar.

Dadi, kasadan mücevherlerin alındığını fark eder. Anapurna, Kavya hakkında bildiklerini anlatır. Kavya ve Kartik’in babası ile Durga’nın iş ortakları olduğunu ve babasının öldüğünü söyler. Evlerinde çıkan bir yangında Kavya ve Kartik’in kurtulduğunu ancak Kartik’in ise elinin yandığını söyler. Kavya ve Kartik, ailelerinin ölümünden Mahesvari ailesini sorumlu tutuyor .

Swara, Kavya’nın isminin çocukken Tanya olduğunu söyler. Ragini eve gider ve parayı neden aldığını söyleyince Dadi sinirlenir ve onu odaya kapatır. Swara, Tanya’yı aramaya koyulur. Swara, onun hapiste olduğunu öğrenir. Hapishaneye gider ve müdür, Swara’ya; Tanya’nın psikolojisinin iyi olmadığını söyler. Müdür, Tanya’nın hangi hapishanede olduğunu söyleyince Swara oraya gider ancak Tanya’nın iki gün izin aldığını öğrenir.

Swara, Ragini’ye; Tanya’dan bahseder. (Tanya ve Kavya beraber çalışıyorlar.) Hapishaneden izin alan Tanya, Dadi’nin evine gelir ve Ragini ile tanışır. Ragini hemen Swara’yı arayıp, Tanya’nın geldiğini söyleyince Swara çok şaşırır. 78. bölümde görüşmek üzere..