Bıçak Sırtı 76. Bölüm İzle 1 Ocak Doktor Lakşi’ye Uyuşturucu Kullanmamasını Söyler

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Bıçak Sırtı daha önce 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı ve oldukça sevildi. Türkiye’de 5 aylık süre boyunca yayınlanacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu sahneleriyle haftanın her günü izleyiciyle buluşan Bıçak Sırtı dizisinin 76. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 76. Bölüm İzle 1 Ocak Doktor Lakşi’ye Uyuşturucu Kullanmamasını Söyler

Bir Önceki Bölümü (75. Bölüm) Hatırlayalım

Kavya ve Lakşi’yi takip eden Ragini onları bir dondurmacıda görmüştü ve fotoğraflarını çekip Swara’ya göndermişti. Swara’nın dikkatini ise dondurmacının eli çekmişti. Ragini aynı adamı dua etmek için gittiği tapınakta da görmüştü ve onu takip etmeye başlamıştı. Kavya’nın dans öğrencilere eve gelmişti ve öğrencilerden birisi Utaran’a asılınca Swara ona dersini vermişti. Lakşi’nin gözü Kavya’dan başkasını görmemeye devam ediyordu.

Bıçak Sırtı 76. Bölüm İzle 1 Ocak Doktor Lakşi’ye Uyuşturucu Kullanmamasını Söyler

Bıçak Sırtı 76. Bölüm Özeti

Ragini için Amerika’dan görücüler gelir. Sumi, Ragini’yi çağırır ve görücüler, Ragini’yi oldukça beğenirler. Damat da, Ragini’yi beğenir ve Ragini utançtan kızarır.

Durga’nın evinde pudja hazırlıkları yapılırken eve bir terzi gelir. Kavya, terziyi ben çağırdım der ve terzi Kavya’nın elbisesine bir parça diker. Sujata ve Swara konuşuyorlar. Sujata, Kavya’nın sabahtan herkese iyi davrandığını ve bunun kokusunun yakında çıkacağını söyler, Swara’ya. Kavya yürürken Swara ile çarpışır ve Kavya o anda elbisesini ateşe tutunca elbisesi yanmaya başlar. Kavya’nın yandığını gören Lakşi ona yardım etmeye koşarken Kavya yere düşer. Doktor çağırırlar.

Kavya kendine gelince Swara’yı suçlar ve beni öldürmeye çalıştı der. Lakşi’nin çağırdığı polisler gelir. Polis, Kavya’ya bunu kimin yaptığını sorunca Lakşi ailesini suçlar ve polis tüm Mahesvari ailesini tutuklar.

Görücüler Ragini’ye bilezik takmak isterler. Ragini kolunu uzatınca damadın annesi Ragini’nin Parmağındaki yüzüğü görür ve kızar ragini eski sevgilisine hala unutamamış der ragini’nin neden boşandığını sorar anlatır Ancak kadın daha çok sinirlenir ve hakaret eder.

Karakolda Mahesvari ailesine iyi davranmazlar ve Swara biz suçlu değiliz. Neden böyle davranıyorsunuz bize diye çıkışır onlara.

Ragini odasında ağlarken Sumi ve Şekar, Ragini’nin yanına gelip onu teselli ederler. Swara, Ragini’yi arar ve karakolda olduklarını söyleyince Ragini bir bahane bularak Şekar’dan izin alır ve karakola gider. Sanskar kefalet işlemleri yapılamadığı için bugün hapishanede geçireceklerini söyleyince Ragini onları kurtaracağını söyler.

Ragini, Lakşi’nin yanına gidip ona çıkışır. Annen baban hapiste ve sen nasıl bu kadar rahatsın diye kızar Lakşi’ye. Kavya araya girmeye çalışır ancak Ragini onu konuşturmaz. Ragini, dondurmacıyla ilişkin olduğunu biliyorum deyince Kavya şok olur. Lakşi ise dondurmacıyı hatırlamaz bile. Ragini, Lakşi’nin dondurmacıyı hatırlamamasına çok şaşırır. Senin gözlerin kör olmuş Lakşi diyerek evden ayrılır Ragini. Lakşi ise Ragini’nin söylediklerinden sonra  Kavya hakkında şüphelenmeye başlar.

Lakşi karakola gitmek ister ancak Kavya gitmemesini söyler. Kavya, Lakşi’nin kendisinden şüphelendiğini anlar. Dondurmacı(Kavya’nın kardeşi), Kavya’yı arar ve ondan para ister. Kavya dışarı çıkar ve adama paraları götürür. O sırada Lakşi dışarıda Kavya ile konuşan adamı görür ve onu takip etmeye başlar. Kavya’nın kardeşi takip edildiğini anlar ve Kavya’yı arar. Kavya ise doğru yoldayız der. Kavya’nın kardeşi terzinin yanına gitmiştir ve oradan çıkınca Lakşi terzinin yanına gider. Terziye ne yaptıklarını sorar ve terzi ise ona Kavya’nın elbisesine silah tozu diktiğini söyler. Lakşi ailesinin Kavya hakkında söylediklerine inanmaya başlar. O sırada Lakşi’nin başı döner ve taksiye binip doktora gider.

Doktor Lakşi’ye uyuşturucu kullanmamasını söyleyince Lakşi çok şaşırır. Uyuşturucu içeçecekle alınır mı diye sorar doktora. Doktor evet deyince Lakşi’nin aklına Kavya ile her gün içtiği içkiler gelir. Ragini’nin, Kavya hakkındaki sözlerini hatırlar Lakşi. 77. bölümde görüşmek üzere..