Bıçak Sırtı 75. Bölüm İzle 31 Aralık Swara ve Sanskar Kavya’yı Takip Ediyor

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve çok beğenildi. Türkiye’de de oldukça beğenilen dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu dizinin 75. bölümünde heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 75. Bölüm İzle 31 Aralık Swara ve Sanskar Kavya’yı Takip Ediyor

Bir Önceki Bölümü(74. Bölüm) Hatırlayalım

Kavya’nın oyunları devam etmekteydi. Swara ve diğerleri ne yaparsa yapsın Lakşi’nin gözü Kavya’dan başka birini görmüyordu. Şekar ve ailesi Swara’dan gizli evi terk edip giderken Swara terminale gidip onları yakalamıştı. Terminalde göz yaşlarına boğulan Swara’yı, Şekar affetmişti. Swara ve Sanskar, Kavya’nın oyunlarını sonlandırmak için onu takip ediyordu.

Bıçak Sırtı 75. Bölüm İzle 31 Aralık Swara ve Sanskar Kavya’yı Takip Ediyor

Bıçak Sırtı 75. Bölüm Özeti

Swara ve Sanskar gece yarısı evden çıkan Lakşi ve Kavya’yı takip ederler ve onları bir sokak satıcısında pena puri yerken görürler. Swara ve Sanskar, umduklarını bulamayınca eve geri dönerler ve Swara evde pena puri yapar ve Sanskar’a elleriyle yedirir. Sanskar’da ona yedirir.

Ertesi gün Durga ve ailesi kahvaltı yaparken Sanskar, Swara’nın elini tutmaya çalışır ve ona öpücük gönderir. Herkes oldukça mutludur ancak o sırada Kavya’nın dans öğrencileri gelir ve Kavya onları salonda çalıştırmaya başlar. Anapurna bu duruma oldukça sinirlenir ve Lakşi’ye çıkışır. Lakşi ise Kavya’yı savunur. Dansçılar giderken Ragini eve geliyordur. Ragini’yi gören Lakşi, onu kıskandırmak için Kavya’yı alnından öper.

Swara ve Ragini, Lakşi’nin neden böyle davrandığı üzerine konuşurlar. Swara, Kavya’nın önceki gece Lakşi’yi atlatarak bir yere gideceğini ancak Lakşi’nin geldiğini ve beraber yemeğe gittiklerini söyler Ragini’ye. Ragini, Kavya’nın başkasıyla buluşma ihtimali vardı o zaman deyince Swara, Kavya’yı daha dikkatli takip edeceğini söyler.

Kavya yine bir yere gidiyor. Swara ve Sanskar’da onu takip ediyor. Ragini’de Kavya’yı takiptedir ve Kavya’nın fotoğrafını çektiği esnada Lakşi gelir. Ragini, Kavya ve Lakşi’nin dondurma yediği fotoğrafları Swara’ya gönderir. Gelen fotoğrafta Swara’nın dikkatini, dondurmacının eli çeker.

Kavya’nın dans öğrencileri evde dans ediyor. Dansçılardan birisi, Utaran’a benimle dans eder misin der. Dansçı, çocuk Utaran’ın elini tutmaya çalışırken Swara, ona dersini verir ve Utaran rahatlar.

Ragini dua etmek için tapınaktayken Kavya ve Swara, evde bir anda bayılırlar. Gelen doktor zehirlendiklerini söyler. Kavya kendine geldiğinde poliste gelir. Kavya malpua yedikten sonra bayıldığını söylerken kendine gelen Swara’da benzer şeyler söyler. Polis malpuayı kimin verdiğini sorunca, Anapurna kendisinin verdiğini söyler. Swara konuşamadığı için Sanskar, soruşturmanın yarın devam etmesini ister. Ragini’nin dikkatini tapınakta gördüğü bir adam çeker. Adamın elini görünce onun dondurmacı olduğunu anlar ve adamı takip eder.

Kavya dinlenen Swara’nın yanına gider. Kavya ona vampirden bahseder ve insanların yangında yok olacağını söyler. Swara çok şaşırır. O sırada Sanskar gelir. Swara ona Kavya’nın anlattıklarını anlatmaya çalışır ancak başaramaz.

Ragini’nin ayağı burkulur. Sanskar ve Swara ona yardım eder. Kavya ve Lakşi ise röportaj yaptıkları basın mensuplarını uğurluyor. Sanskar, Lakşi’den yardım etmesini ister ancak Lakşi donuk gözlerle etrafa bakar. 76. bölümde görüşmek üzere..