Bıçak Sırtı 74. Bölüm İzle 30 Aralık Şekar’ın Yaptığı Kazayı Kavya Planlamış

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlanan Bıçak Sırtı dizisinin Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanması planlandı. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismiyle yayınlanan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Dizinin her bölümünde aşk, entrika ve romantizm dolu sahneler yer alıyor. Dizinin 74. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 74. Bölüm İzle 30 Aralık Şekar’ın Yaptığı Kazayı Kavya Planlamış

Bir Önceki Bölümü(73. Bölüm) Hatırlayalım

Lakşi karısı Kavya’yı desteklemeye ve ailesine düşman olmaya devam ediyordu. Şefkat, Durga’nın evine gittiği için Swara’yıl affedemiyordu. Kavya odayı ateşe vermişti ve kendisini Sujata’nın bu hale getirdiğine tüm aileyi inandırmaya çalışmıştı. Swara ve Anapurna, Kavya’nın oyunlarıno ortaya çıkarmaya uğraşıyordu.

Bıçak Sırtı 74. Bölüm İzle 30 Aralık Şekar’ın Yaptığı Kazayı Kavya Planlamış

Bıçak Sırtı 74. Bölüm Özeti

Kavya eve toplum insanlarını davet etmiştir. Toplum insanları eve geldiklerinde Sujata, Kavya’nın evde olmadığını söylediği anda Kavya üzerinde bir hizmetçi elbisesi ile salona gelir ve nereyi temizleyeyim diye sorar Sujata’ya. Kavya’nın oyun oynadığını düşünen Sujata ona kızar. O sırada Kavya başındaki örtüyü çıkarınca saçlarının kesildiği görülür. Toplum insanı, bu ne, ne yaptınız bu kadına diyerek polisi arayacağını söyler. Swara elindeki mumla Kavya’ya yaklaşır ve saçını yakmaya çalışır. Kavya ise ondan kaçmaya çalışırken başındaki peruk düşer ve toplum insanı, bizi kandırmaya çalışıyorsun diye Kavya’ya çıkışır. Toplum insanları Durga ve ailesinden özür dileyerek giderler.

Şekar ve ailesi evden taşınıyorlarken Şekar, sadece gerekli olan eşyaları almalarını ve Swara’ya asla haber vermemelerini söyler. Ragini ve Sumi, Şekar’ın bir an önce Swara’yı affetmesi için dua ederler.

Swara ve Kavya karşılaşırlar. Swara elindeli peruğu Kavya’nın suratına fırlatır ve o anda Lakşi gelir. Kavya, Lakşi’yi, Swara’ya karşı kışkırtır. Lakşi, Swara’yı azarlar ve Kavya’yı odasına götürür.

Şekar, son bir kez eve bakmaya girer ve Swara’nın gitarını görünce duygulanır ancak o sırada Swara’nın kendisine verdiği sözü tutmadığı aklına gelir ve evden çıkar. Şekar ve ailesi taksiye doğru yürürler.

Swara ve Kavya konuşurlar. Kavya, Swara’ya ayağını denk almasını söyler. Sana ve ailene neler yapacağımı bilemezsin der Swara’ya ve ona Şekar’ın kazası hakkında da bir şeyler söyleyince Swara onu tokatlamaya çalışır. Kavya, Swara’nın elini tutar ve onu dışarı atar. Swara, Ragini’yi arar. Ragini telefonun sesini duyar ancak Şekar eve girmesine izin vermez. Şekar ve ailesi terminale gelir. Şekar’ın telefonu çalar ve Ragini açar. Swara, ona Şekar’ın kazasını Kavya’nın planladığını söyler ancak Şekar, ben kaza için değil Swara sözünü tutmadığı için kızgınım der.

Swara terminale gelir ve otobüsü kaçırdığını düşünerek üzülür ancak o sırada Şekar’ın sesini duyar ve gitmemeleri için yalvarır. Şekar otobüse gider ve otobüs hareket eder. Swara gözyaşlarına boğulur ve o sırada omzuna birisinin dokunduğunu hissedince arkasına döner ve ailesine görür. Şekar’a sarılır ve beni affettin mi der. Hep beraber sarılırlar ve Swara çok mutlu olur.

Swara eve döner ve Anapurna ve Sujata’ya sarılır, onlara ailesi ile barıştığını anlatır ve çok mutlu olurlar. Sujata, Kavya’nın evde olmadığını söyleyince, Swara hemen onun odasına çıkar ve delil aramaya koyulur. O sırada Kavya gelir ve Sujata onu oyalarken Swara, Kavya’nın odasından çıkar. Gece uyanan Kavya’yı, Sanskar ve Swara takip ederler çünkü onun bir planı olduğunu düşünüyorlar.

Kavya dışarı çıkar ve arabaya binerken Lakşi’de gelir ve Swara ve Sanskar çok şaşırırlar ve onları takip ederler.