Bıçak Sırtı 73. Bölüm İzle 29 Aralık Lakşi Kavya İçin Ailesine Düşman Oluyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Dizi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Hafta içi her gün saat 21.30’da, hafta sonları 21.00’da yayınlanan dizide aşk, entrika ve romantizm dolu sahneler yer alıyor. Dizinin 73.bölümünde heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 73. Bölüm İzle 29 Aralık Lakşi Kavya İçin Ailesine Düşman Oluyor

Bir Önceki Bölümü (72. Bölüm) Hatırlayalım

Kavya, basın mensuplarını eve çağırmıştı ve basın mensuplarının önünde bir oyun oynayarak Anapurna ve Sujata’yı kendisine şiddet uyguluyor gibi göstermişti. Basın, Kavya aile içi şiddete maruz kalıyor diye haber yapmıştı. Swara’nın polise verdiği bilgilerle Anapurna ve Sujata’nın şiddet uygulamadığı anlaşılmıştı. Durga’ların evine gittiği için Şekar, Swara’yı affetmeyeceğini söylemişti. Onu teselli etmek ise Sanskar’a düşmüştü.

Bıçak Sırtı 73. Bölüm İzle 29 Aralık Lakşi Kavya İçin Ailesine Düşman Oluyor

Swara bahu olarak geldiği Durga’nın evinde ilk gün bir kek yapar ancak Kavya keki yere atar. Kavya, evde tavuk eti yemek dini olarak yasak olmasına rağmen yaptığı tavuğu yer. Oldukça sinirlenen Swara, Kavya’yı arkadaşlarının yanında rezil eder ve Kavya odasına gider. Biraz sonra gelen Lakşi karıma ne yaptınız diye sorar. Parineta, karın tavuk eti yedi der ve o sırada gelen Kavya yediysem ne oldu deyince Lakşi’de karısını destekler.

Sujata; Kavya’nın, Swara’nın yaptığı keki yere attığını söyleyince Kavya, bilerek olmadığını arkadaşının onu ittiğini söyler. Utaran, Lakşi’ye video izletir ve videoda Kavya’yı kimse itmiyordur ancak Lakşi yine de Kavya’yı savunur.

Şekar, Swara’nın geri gelmemesi için evi satmıştır. Sumi ve Ragini’ye bunu söyleyince onlar oldukça şaşırırlar. Ragini, Swara’yı cezalandırmayı bırakmalısın artık deyince Şekar bu konuda konuşmak istemediğini ve Swara’ya evden ayrıldıklarını haber vermemelerini söyler. Evi almaya gelenlere Ragini, evin uğursuz bir ev olduğunu söyler. O sırada Swara gelir ve Şekar onu görünce çok kızar ve ne işin var burada diye sorar. Swara burası benim de evim der ancak o sırada Dadi gelir ve Swara’ya kızarak onu dışarı atar.

Swara, Durga’nın evine geri döner. Sanskar ve Swara, Lakşi hakkında konuşuyorlar. Lakşi’nin aşkından kör olduğunu, Kavya’nın yaptığı kötülükleri görmediğini düşünürler. Kavya ve Lakşi odalarındadır ve Lakşi yemek için aşağı iner. O çıkınca Kavya odaya sprey sıkar ve yanan bir ateşi odada bırakıp yemeğe iner. Sujata’nın telefonunu da Lakşi’nin odasına bırakmıştır Kavya. Kavya, Sujata’nın telefonunu arar ve Sujata sese doğru giderek Lakşi’nin odasına gider.

Sujata tekrar yemeğe iner. Kavya ise odaya çıkar ve perdeleri ateşe verir ve bağırır. Lakşi ve aile odaya çıkarlar. Kavya’yı o halde görünce doktor çağırırlar. Doktor Kavya’nın dinlenmesi gerektiğini söyler. Kavya, Lakşi ile konuşmak ister ve diğerleri odadan çıkar. Kavya odaya gelmeden önce Sujata’yı odada gördüğünü söyleyince Lakşi salona iner ve Sujata’yı suçlar. Sanskar ve Anapurna, Lakşi’ye tepki gösterirler ancak Lakşi, asla bir daha Kavya’ya zarar vermeyin yoksa benim kötü yüzümü göreceksiniz der.

Swara Lakşi’nin davranışlarına anlam veremez ve gizlice Kavya’nın odasına gider. Çöpte bir enjeksiyon bulur. Anapurna ve Sujata ile bu durumu paylaşır ve Kavya’nın oyununu ortaya çıkarmaya karar verirler. Kavya’yı tutarlar ve ona enjeksiyonu vururlar ancak o sırada Lakşi gelir. Swara, Kavya’nın oyun oynadığını söyler Lakşi’ye. Tuzlu su olan şırıngayı Kavya’ya verir ve astımı varsa eğer bu iğneyi vursun der. Kavya iğneleri değiştirir o sırada ve kendisine iğneyi vurur. Lakşi’de Swara’ya iğneyi vurur. Swara’ya vurulan iğne tuzlu su olandır. Swara’nın vücudunda benekler çıkar. 74. bölümde görüşmek üzere..