Bıçak Sırtı 72. Bölüm İzle 28 Aralık Şekar Kaza Yapar

Kanal 7’nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Bıçak Sırtı haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kanal 7’nin günlük dizisinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Bıçak Sırtı 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık bir süre yayınlanacak olan dizi ilgiyle takip ediliyor. Aşk, entrika ve romantizm dolu olan dizinin 72. bölümünde heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 72. Bölüm İzle 28 Aralık Şekar Kaza Yapar

Bir Önceki Bölümü (71. Bölüm) Hatırlayalım

Şekar; Swara’yı, Durga’ların evine bir daha gitmemesi konusunda tembihlemişti. Lakşi, Durga ve ailesine tüm malların kendilerine ait olduğunu gösteren tapuyu göstermişti. Kavya Durga ve ailesinden evi terk etmelerini istemişti. Ragini intihar etmişti. Öldü sanılan Ragini’nin daha sonra durumu iyiye gitmişti.

Bıçak Sırtı 72. Bölüm İzle 28 Aralık Şekar Kaza Yapar

Bıçak Sırtı 72. Bölüm Özeti

Swara, Ragini’nin yanına gider ve ona sarılır. Sensiz ben ne yapardım der Ragini’ye. Ne olursa olsun hayat çok güzel ve haklarımızı geri alacağız der Ragini’ye. Anapurna neden Kavya’ya karşı bizi savunmadın diye çıkışır Lakşi’ye. Lakşi ise Kavya her şeyi benim için yapıyor artık benim ailem o der.

Kavya eve basın mensuplarını çağırmıştır. Lakşi’de eve gelince basın mensuplarını görür ve neden bana haber vermedin diye tepki gösterir Kavya’ya. Kavya ise sürpriz yapmak istediğini söyler. Basına evi gezdirir ve daha sonra basının önünde Anapurna’da kendisini kutsamasını ister ancak Anapurna onu kutsamaz ve gider. Kavya, Anapurna’nın yanına gider ve neden beni kutsamadın diye çıkışır ona. O sırada üstünü başını yırtıp Lakşi diye bağırmaya başlar Kavya. Basın ve Lakşi Anapurna’nın odasına gelirler. Kavya Lakşi’ye sarılırken, basın ise Kavya aile içi şiddete maruz kalıyor diye haber yapar.

Swara, Durga’nın evine gitmeyeceği konusunda Şekar’a söz vermiştir ancak Ragini onu cesaretlendirir ve Durga’nın evine gitmesini ister. Swara Durga’nın evine gider ve o sırada Durga’nın evinde polis vardır ve aileyi sorguluyordur. Polis, Kavya’ya yüzündeki morlukları sorar. Bunları kim yaptı deyince Kavya, Anapurna ve Sujata’nın yaptığını söyler. O sırada Swara gelir ve Mahesvari ailesinin böyle bir şey yapmayacağını söyler. Ben Bengalliyim ve bu evde bana hiç kötü bir şey yapmadılar der. Polis hiç şiddetle ilgili bir şikayetin oldu mu diye sorar Swara’ya. Swara ise olmadığını söyleyince polisler gider.

Dadi, Swara’nın Durga’larda olduğunu öğrenir ve Ragini’ye hemen onu ara ve eve gelsin der. Ragini’ye bir telefon gelir ve Şekar’ın kaza yaptığını söylerler. Ragini, Swara’yı arayarak babasının durumunu söyler. Swara hemen eve gelir. Dadi, Durga’nın evine giderek babanın sözünü tutmadın ve kaza bu yüzden oldu der. Swara ise eve girmediğini söyler. O sırada Durga ve Anapurna gelerek Swara’nın bir suçu olmadığını söylerler. Dadi onlara gitmelerini söylerken Swara’dan da bir seçim yapmasını ister. Swara çok şaşırır ve Ragini ile Sumi, Swara’ya destek olurlar. Durga’nın evine giderek bahu olmasını isterler. Sumi’nin isteğiyle ritüel yapılır ve Swara evden çıkarken Şekar ile göz göze gelince gözyaşlarına boğulur. Şekar ile Ragini konuşurken Şekar, Swara’yı asla affetmeyeceğini söyler ona.

Swara ve Ragini görüntülü konuşurlar. Ragini ona gizlice Şekar’ı gösterir. Swara ona teşekkür eder. Sanskar, her şeyin iyi olacağını söyler Swara’ya. Swara gülümser ve Sanskar ona süt içirir. 73. bölümde görüşmek üzere..