Bıçak Sırtı 71. Bölüm İzle 27 Aralık Ragini Kendini Astı

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı, ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlanan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi oturuyor. Türkiye’de 5 aylık bir süre yayınlanacak olan dizi oldukça beğenildi. Aşk, entrika ve romantizm dolu dizinin 71. bölümün de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 71. Bölüm İzle 27 Aralık Ragini Kendini Astı

Bir Önceki Bölümü (70. Bölüm) Hatırlayalım

Swara’nın suçsuz olduğu anlaşılmıştı. Kavya ile Lakşi evlenmişti. Kavya, Ragini’yi bayılmıştı ve herkes düğüne Ragini’nin geldiğini sanıyordu ancak Lakşi, Kavya ile evlenmişti. Tüm aile bu duruma karşı çıksa da Lakşi, Kavya ile mutlu olacağını söylemişti. Bu duruma çok sinirlenen Şekar, Lakşi’ye tokat atmıştı ve Lakşi’de ona tokat atarak karşılık vermişti.

Bıçak Sırtı 71. Bölüm İzle 27 Aralık Ragini Kendini Astı

Bıçak Sırtı 71. Bölüm Özeti

Şefkat, Ragini ve Swara’yı alarak kendi evine götürür. Şefkat, Durga’nın evine bir daha dönmeyeceksin diyerek Swara’yı tembihler. Swara’da dönmeyeceğini söyler. Sumi, neden Lakşi’nin hatası yüzünden Swara’yı cezalandırıyorsun diye sorar Şekar’a. Şekar ise Ragini kötü davranılan bir evde kalmalarını istemiyorum diye cevap verir.

Kavya evden ayrılmayacağını söyler ve Lakşi tapu belgelerini getirip Durga’ya gösterir. Ragininin tüm malları kendisine devrettiğini söyler.

Swara ve Ragini konuşurlar. Swara, ondan savaşmasını, moralini bozmamasını ister. Ragini, bu kadar şeyden sonra neden hala bana yardım ediyorsun diye sorar. Swara ona sarılarak yanında olduğunu söyler.

Lakşi, Kavya’yı ailesine kabul ettirmeye çalışıyor ancak Durga ve ailesi Kavya’yı asla kabul etmeyeceklerini söyledi. Bunu duyan Kavya ise onlara evi terk etmelerini söyler. Kavya, Lakşi’den bir karar vermesini ister ve ben önemli bir şarkıcıyım, yarın toplantım var ve güzel bir uyku çekmeye çıkıyorum sizde kararınızı verin der ve gider.

Ragini, Lakşi ile olan hatıralarına dalarken ona bir mektup yazar. Swara, Ragini’ye yemek getirir ancak odaya girince Ragini’nin tavana kendisini astığını görür. Bağırınca hemen Sumi ve Şekar gelir ve Ragini’yi tavandan indirip hastaneye götürürler.

Anapurna ve Sanskar konuşurken, Anapurna’ya gelen telefonla Ragini’nin durumunu öğrenirler. Sanskar Lakşi’yi çağırır. Lakşi ve Kavya o sırada içki içiyordur ve Kavya, bu gece ilk gecemiz neden bizi rahatsız ediyorsun der. Lakşi ise kardeşlerin arasına girmemesini söyler.

Doktor, Ragini için yapılacak bir şey kalmadığını söyler. Şekar ve Swara biraz daha uğraşmasını isteselerde doktor, hemşirelerine ekipmanları toplamalarını söyler. Swara, Ragini’nin üzerine yatar ve ağlar. O sırada Ragini parmağını hareket ettirir ve Swara doktor diye bağırır. Doktor onları çıkarır. Durga ve ailesi de hastaneye gelirler.

Anapurna, Ragini’yi görmek ister. Şekar ise Durga ve ailesinin hastaneden gitmesini ister. O sırada Lakşi ve Kavya’da gelirler. Şekar, Lakşi’ye hemen buradan gitmesini söyler. Kavya, sesini yükseltme der Şekar’a. Sasnkar, Kavya’yı azarlar ve Lakşi’de karısına kızdığı için Sanskar’a kızar.

Ragini’nin dramını görmek istemiyorum der Lakşi ve tam Dadi ona tokat atacakken Kavya, onun elini tutar. Doktor gelir ve Ragini’nin durumunun iyi olduğunu söyler. Herkes Ragini’nin yanına gider. O sırada Ragini’nin oyuncu olduğunu söyleyen Kavya’ya, Swara yanındaki vazoyu fırlatır.

Durga, Şekar’dan özür diler. Lakşi, Ragini’nin mektubunu hastanede Dadi’den almıştır ve onu okur. Ragini mektupta, Lakşi’yi çok sevdiğini ve onsuz yapamayacağını yazmıştır. O sırada Kavya elinde şarapla gelir ve mektubu alır atar. Lakşi, ona yatmasını söyler ancak sinirlenen Kavya mektubu yakar. Herkes Ragini senin yüzünden intihar etmiş gibi davranıyor ve seni suçluyor der Lakşi’ye. O sinirle Durga ve ailesini salona toplar ve evden gitmelerini ister.

Sanskar ve Swara konuşuyorlar. Uttaran, Sanskar’ı arar ve Kavya bizi evden atıyor der. Sanskar eve doğru yola çıkar. Lakşi buna gerek yok der Kavya’ya. Kavya ise bunu senin için yapıyorum der. Sanskar gelir ve bizi evden atamazsınız der. Kavya, sen de kimsin deyince Sanskar kendisini tanıtır. Avukat da gelir ve Durga ve ailesini evden atamazsın der Kavya’ya.