Bıçak Sırtı 70. Bölüm İzle 26 Aralık Lakşi Evlenir Ancak Ragini İle Değil

Kanal 7’nin günlük dizisi Bıçak Sırtı ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Bıçak Sırtı, 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 ay yayınlanacak olan Bıçak Sırtı dizisi oldukça sevildi ve ilgiyle izleniyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Aşk, entrika ve romantizmin sonunun gelmediği dizinin 70. bölümünde heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 70. Bölüm İzle 26 Aralık Lakşi Evlenir Ancak Ragini İle Değil

Bir Önceki Bölümü (69. Bölüm) Hatırlayalım

Kavita, kendisiyle evlenmesi için Sanskar’ı Swara üzerinde tehdit etmişti. Swara’nın hapishaneden çıkması için Sanskar, onunla evlenmeyi kabul etmişti. Swara, gardiyanlar uyurken telefonlarını almıştı ve Sanskar’ı arayarak ona Urvasi’yi nasıl öldürdüklerini anlatmıştı. Swara başka bir hapishaneye götürülürken kaçmayı başararak eve gelmişti. Peşinden polisler de gelmişti. Swara, Urvasi’yi Kavita’nın annesi Kaveri’nin öldürdüğünü söylemişti. Düğünde yüzü gizli kadının yüzünü açmasını istemişti ve kadın yüzünü açtığında Kaveri’yi gören herkes şok olmuştu.

Bıçak Sırtı 70. Bölüm İzle 26 Aralık Lakşi Evlenir Ancak Ragini İle Değil

Bıçak Sırtı 70. Bölüm Özeti

Sanskar, Swara’nın masum olduğunu kanıtlayacak olan çipi polislere verir. Polisler çipi izleyince Kavita ve Kaveri’yi tutuklarlar. Swara’nın masum olduğu anlaşılınca tüm aile oldukça mutlu olur. O sırada yabancı bir kadın eve gelir ve gelinlik giyer. Polisler de tekrar eve gelerek Kaveri’nin suçunu kabul ettiğini söylerler. Evlilik hazırlıkları hızlanır ve herkesin morali yerine gelir. Ragini banyoya gittiğinde eve gelen yabancı kadın onu kafasına vurarak bayılır. Swara, Ragini’yi çağırır ancak Swara’nın yanına giden Ragini değil yabancı kadındır.

Lakşi yabancı kadınla konuşuyor. Lakşi, gelmeyeceksin diye çok korktum der. Yabancı kadın ise gelmek zorundaydım der. Lakşi ve Sanskar sindur süreceklerken Ragini’de yavaş yavaş kendini gelir ve merdivenlere kadar gelir. Onu gören Lakşi evliliğin tamamlanması için acele eder. Pandit evliliğin tamamlandığını söylediği anda Ragini merdivenlerden aşağı düşer. Kalkar ve ben buradayım der. Dadi ne oldu sana deyince yabancı kadını göstererek, beni bu kadın bayılttı der Ragini. Sanskar polisi arayacakken Lakşi onu durdurur. Lakşi, Ragini aileme kötü davrandığı gün onunla evlenmeme kararı almıştım der. Lakşi, Ragini’yi sevmediğini ve sinduru tamamlamak istediğini söyler.

Swara, resmiyette Ragini ile evlisin der Lakşi’ye. Lakşi ise Ragini’ye imzalattığı belgeleri hatırlatır ve boşandıklarını söyler. Sinduru sürer ve Kavya ile evliliğini tamamlar. Anapurna ve Durga onların kutsamalarını kabul etmez. Ragini ise tüm bunların şaka olduğunu düşünür. Lakşi ise her şey gerçek ben Kavya ile çok mutlu olacağım der.

Şekar bu duruma çok sinirlenir ve benim kızıma nasıl böyle bir oyun oynarsın deyince Lakşi, Ragini bunu hak etti der. Şekar, Lakşi’ye tokat atar ve Lakşi’de ona tokat atarak karşılık verir. Durga, sana oğlum demeye utanıyorum, doğduğun güne lanet olsun der ancak Lakşi umursamaz.