Bıçak Sırtı 69. Bölüm İzle 25 Aralık Swara Hapishaneden Kaçar

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı, ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Her bölümünde aşk, entrika ve romantizmin yer aldığı dizinin 69. bölümünde heyecan dorukta..

Bıçak Sırtı 69. Bölüm İzle 25 Aralık Swara Hapishaneden Kaçar

Bir Önceki Bölümü(68. bölüm) Hatırlayalım

Sanskar ve Swara, Urvasi ve Kavita’nın birlikte çalıştığını anlamışlardı. Urvasi, Kavita’nın çok büyük bir planı olduğunu Swara’ya söylemişti ancak daha sonra Urvasi otelde ölü bulunmuştu. Otele Urvasi’nin yanına giden Swara’nın üzerine kalmıştı suç. Swara’yı hapishaneye atmışlardı. Sanskar ve Ragini ise Urvasi’yi öldürenin Kavita olduğunu ispatlamak için uğraşıyorlardı. Kavita, Swara’nın suçsuz olduğunu ortaya çıkarabileceğini söylemişti Sanskar’a ancak kendisi ile evlenmesini istemişti.

 

Bıçak Sırtı 69. Bölüm İzle 25 Aralık Swara Hapishaneden Kaçar

Bıçak Sırtı 69. Bölüm Özeti

Sanskar, Swara’yı hapisten kurtarmanın yollarını arıyor. Kavita kendisi ile evlenirse Swara’nın kurtulacağı kanıtları Sasnkar’a verecektir. Sanskar ise ondan Urvasi’yi öldürdüğünü itiraf etmesini ister ancak Kavita buna razı olmaz. Sanskar, Kavita’nın elindeki telefonu almaya çalışır ancak Kavita elini ısırınca telefon yere düşerek parçalanır. Kavita telefondaki kayıtları başka yerlere de kaydettiğini söyler. Düşünmesi için Sasnkar’a 2 gün verir.

Sanskar, Swara’yı ziyarete gider ve iki gün içerisinde seni kurtaracağım der. Ragini’de Swara’nın ziyaretine gider ve içinin rahat olmasını, iki gün sonra Sasnkar ile evleneceklerini söyler. Sasnkar’ın baş harfini Swara’nın elinin ortasını yazar. Sanskar evde düğün hazırlıklarına başlamıştır. Bunu gören Kavita oldukça mutlu olur. Sanskar, Swara’yı hapishaneden çıkaracak belgeleri hazırlamasını ister Kavita’dan. Ragini, Sanskar’a ne yaptığını sorar. Sanskar ise Swara’yı kurtarmak için bunları yaptığını söyleyince Ragini ve ona yardım etmeye karar verir.

Sanskar durumu Durga’ya da anlatır ve Kavita ile evlenmek için onun rızasını alır. Durga, ona doğru bir karar almışsın der. Sanskar, Swara’dan başka biriyle evleneceği için oldukça üzgündür. Swara’nın aklına Kavita’nın otel odasına pencereden girmiş olabileceği gelir ve kapısındaki gardiyanın uyuduğunu görür. Swara uyuyan gardiyanın elindeki sopayı alır ve sopayı kullanarak gardiyanın cebindeki telefonu almayı başarır. Sanskar’ı arayarak Kavita’nın pencereden otel odasına girdiğini söyler. Sanskar ve Ragini müfettiş ile beraber otele giderler. Pencerede kan izleri vardır ancak kan örneklerini inceleyince Kavita’ya ait çıkmaz.

Sanskar, Şekar ve ailesine Kavita ile neden evlendiğini açıklar. Şefkat ve ailesi ona güvenirler. Ragini ve Kavita aynı gün evleneceklerdir. Ragini bir yandan düğün hazırlıkları yaparken bir yandan da Swara’yı hapisten çıkaracak olan çipi arıyor ancak bulamaz. Swara araçla başka bir hapishaneye doğru götürülüyordur. O sırada 2 hafta önce Kavita’nın annesi Kaveri’nin tahliye edildiğini öğrenir. Kaveri gizlenerek düğüne gelmiştir. Kavita’nın elbisesi bir yere takılır ve tam düşerken Ragini ve Sanskar’ın aradıkları çipte yere düşer. Swara kusma taklidi yapar ve araçtan indirilir o sırada gardiyanların gözüne toprak atar ve kaçar. Swara, Durga’ın evine kadar gelir ve herkes şaşırır. Swara bu evliliğin gerçekleşmeyeceğini söyler ve o sırada polisler gelir. Swara masum olduğunu kanıtlayacağını söyler.

Swara; Urvasi’yi, Kavita’nın annesi Kaveri’nin öldürdüğünü söyler. Kavita’nınsa o gece fırına giderek herkesi yanılttığını söyler. Swara kalabalığın içindeki gizlenen kadına yüzünü açmasını söyler. Kadın yüzünü açınca Kaveri’yi gören herkes şok olur.