Bıçak Sırtı 68. Bölüm İzle 24 Aralık Urvasi’yi Kim Öldürdü?

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Dizi Türkiye’de oldukça beğeniliyor ve ilgiyle takip ediliyor. Her bölümünde Aşk, entrika ve romantizmin yer aldığı dizinin 68. bölümünde heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 68. Bölüm İzle 24 Aralık Urvasi’yi Kim Öldürdü?

Bir Önceki Bölümü(67. Bölüm) Hatırlayalım

Swara, Janki’nin maskesini bulmuştu ve kendilerine kimin oyun oynadığını bulmaya çok yaklaşmıştı. Lakşi, Ragini’ye yeniden evlenme teklifi etmişti ve Ragini’de kabul etmişti. Swara ve Ragini, Urvasi’nin oyunlarını ortaya çıkarmışlardı ancak Urvasi, ortağı Kavita’nın adını vermemişti.

Bıçak Sırtı 68. Bölüm İzle 24 Aralık Urvasi’yi Kim Öldürdü?

Bıçak Sırtı 68. Bölüm Özeti

Swara, depoda kafasına vurup kendisini bayıltan kişinin Kavita olduğunu düşünür ve Anapurna ve Sanskar’la bunu paylaşır. Sanskar, evet olabilir, seni dolapta o buldu der. Swara, demek ki ikimiz de haklıydık Urvasi ve Kavita bu işte ortaklar der. Sanskar, sana bir şey olmasına izin vermeyeceğim der ve sarılırlar.

Swara ve Ragini konuşuyorlar. Swara, Kavita hakkındaki şüphelerini anlatır Ragini’ye. Urvasi, Swara’yı arar ve bu işte Kavita ile ortak olduklarını söyleyince Swara’da bildiğini söyler. Urvasi, Kavita’nın bu gece çok büyük bir planın olduğunu söylediği anda çığlık sesleri gelir. Swara Urvasi’nin kaldığı otele gider ve Ragini’de Kavita’yı takip eder.

Swara, Urvasi’nin odasına gelir ve açık olan kapıdan içeri girer. Oda karanlıktır ve yanlışlıkla eli kana benzer bir şeye değer. Banyoya gidip elini temizler Swara. Bu sırada kameralar kayıtta olduğundan Swara’nın haberi yoktur. Swara eve döner ve eve polisler gelir. Polis kamera görüntülerini gösterir ve Swara’yı, Urvasi’yi öldürmekte suçlar. Swara, Urvasi’nin kaldığı otele gittiğini ancak onu bulamadığını ve elinin bir şeyden dolayı kirlendiğini ve temizlediğini söyler. Müfettiş ise onun delilleri yok etmeye çalıştığını söyler. Swara bütün bunları Kavita planladı, Urvasi’yi o öldürdü der ancak polis Swara’yı tutuklar. Swara giderken bilezikleri düşer ve Kavita bilezikleri ona verirken Sasnkar’ı merak etmemesini, ona iyi bakacağını söyler.

Sanskar ve Ragini Kavita’yı suçlarlar. Kavita bana inanmıyorsanız gidebilirim der ancak Sasnkar onu suçunu ispatlayana kadar göndermeyi düşünmüyordur. Sasnkar ve Ragini, Swara’yı ziyarete giderler ve Kavita’nın Urvasi’yi öldürdüğünü kanıtlayacaklarını söylerler. Sanskar ve Ragini, Kavita’yı en son gördükleri fırına giderler ve fırın sahibinden Kavita’nın oraya geldiğini teyit ederler. Ragini, Kavita’nın fırında oturup pasta siparişini beklediğini söyler.  Sanskar ise onun başka bir çıkıştan çıktığını düşünür ancak başka bir çıkış bulamaz.

Sanskar, Swara’nın yanına gider ve şu an için bir delil bulamadıklarını söyler. Swara ona sarılır ve Sasnkar en kısa zamanda seni buradan çıkaracağım der. Sanskar eve döner ve Kavita’nın boynuna sarılırak Urvasi’yi öldürdüğünü itiraf et der. Durga, Sasnkar’ı sakinleştirir. Kavita gitmek ister ancak Sasnkar suçunu anlatana kadar seni buradan göndermeyeceğim der.

Ragini, Urvasi’nin öldürüldüğü otele gider ve Swara’nın elini sildiği bezi bulur. Bezi analiz ettirir ve bezdekinin kan değil sindur olduğunu öğrenir. Sanskar avukat ile görüşür ve avukat Swara’yı bu delile çıkarabileceklerini ancak bu bezin Swara’ya ait olduğunu ispatlamamız lazım der. Swara başka bir hapishaneye nakledilir. Sanskar evde Swara’nın resmine bakıp ağlarken gelen Kavita, Swara’nın Urvasi’yi öldürmediğini ispatlayabilirim der. Bu ispata karşılık ise Sasnkar’ın kendisiyle evlenmesini ister. 69. bölümde görüşmek üzere..