Bıçak Sırtı 67. Bölüm İzle 23 Aralık Lakşi Ragini’ye Evlilik Teklif Eder

 

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı hafta içi her gün saat 21.30’da, hafta sonları ise 21.00’da izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismi ile 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Aşk, romantizm ve entrikanın sonunun gelmediği dizinin 67. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 67. Bölüm İzle 23 Aralık Lakşi Ragini’ye Evlilik Teklif Eder

Bir Önceki Bölümü (66. Bölüm) Hatırlayalım

Uzun tırnaklı birisi Sumi’nin boğazına zarar vermişti ve Swara, Urvasi’den şüphelenmişti. Ragini, Swara ve Sanskar’ın boşanma kağıtlarını imzaladığı için üzülmüştü ve avukata gitmişti ancak onun oraya gittiğini anlayan Lakşi’de avukat bürosuna giderek Ragini’nin elindeki dosyayı almıştı. Gece ses duyan Swara, sesi takip edince Janki ile karşılaşmıştı. Gördüğü ayak izleri Urvasi’nin ayağını karşılaştırmıştı ancak iz tutmamıştı. Janki’nin kılığına giren Kavita yakalanmak üzereydi ancak Urvasi bir oyun yaparak onun yakalanmasını engellemişti.

Bıçak Sırtı 67. Bölüm İzle 23 Aralık Lakşi Ragini’ye Evlilik Teklif Eder

Bıçak Sırtı 67. Bölüm Özeti

Anapurna ve ailesi Swara ve ailesini sanget için davet ettiler. Swara ve Sanskar konuşuyorlar. Swara, tüm olanlar Urvasi’nin oyunu Janki’nin hayaleti yok der, Sanskar’a. O sırada onları duyan Ragini, annemi bir ben göremedim diyerek ağlar.

Kavita ve Urvasi bir evde çay içerler ve Swara’nın aklının karıştığından konuşurlar. Onlar kalkar ve peşlerinden Swara gelir ve çay bardaklarına bakar, sıcak olduğunu anlar. Orada bir maske görür ve maskeyi yüzüne geçirince Janki olduğunu fark eder. Bunu Sanskar’a haber verecektir ancak delil bulmaya çalışır.

Bir sonraki gün tüm aile sanget için Durga’nın evinde toplanırlar. Herkesin içerisinde Lakşi, Ragini ile evlenmek istediğini söyler. Dizlerinin üzerine çöker ve evlenme teklif eder. Ragini ağlayarak kabul ettiğini söyler ve sarılırlar. Anapurna ise Lakşi’nin Ragini’ye oyun oynamasından korkuyordur. Lakşi ise Ragini’ye bir şans vermek istiyor.

Swara bugün tüm oyunlar ortaya çıkacak der Sanskar’a. Kavita sanget için gelir ve üzerindeki şüpheleri kaldırmak için geldiğini söyler. Swara oyunları ortaya çıkarmak için Ragini’den de yardım alıyordur. Kavita ve Swara konuşurlar. Swara, Urvasi’nin oyunlarını ortaya çıkarmak istediğini söyler ve yardım ister Kavita’dan. Kavita’ya gizli bir mikrofon verir.

Kavita ve Urvasi konuşuyorlar. Kavita, Swara’dan bir mikrofon aldığını söyler ve seni yakalamaya çalışıyor der, Urvasi’ye. Urvasi çok şaşırır. Kavita, Swara’nın yanına gider ve mikrofonu düşürdüğünü söyler. Kavita eğer Urvasi ortaya çıkarsa kendi ismini de söyleyeceğini düşünür ve depoya giderken gördüğü Swara’yı takip eder ve kafasına bir şey vurarak onu bayıltıp dolaba koyar.

Onların peşinden depoya giden Urvasi, Janki ile karşılaşır. Janki onunla konuşuyor. Urvasi oldukça şaşırır ve kapı üzerlerine kapanır. Janki neden ruhumu rahatsız ediyorsun diye sorar Urvasi’ye. Urvasi onu gerçekten Janki zanneder ve söylediği yalanların hepsini anlatır. O anda tüm konuşmalar da salona konulan hoparlörden duyuluyordur. Swara hala dolabın içinde baygın yatıyordur.

Ragini, Janki’nin maskesini çıkarır ve Urvasi ile beraber salona giderler. Şefkat, Swara’nın başından beri doğru söylediğini ancak ona inanmadıklarını o yüzden Swara’dan özür dilemeleri gerektiğini söyler. Dadi, Urvasi’nin tüm bunları tek başına yapamayacağını söyler ve kimle beraber bunları yaptın diye sorar Urvasi’ye. Urvasi söyleyeceğim der ve o anda  Kavita çok gergindir.

Urvasi ortağının kimbu olduğunu açıklayacakken Sanskar, Swara’nın nerede olduğunu sorar. O sırada Kavita, bağırarak Swara’yı bulduğunu söyler. Elindeki çubuğu gösterir ve Urvasi’nin, Swara’ya bununla vurup onu dolaba koyduğunu söyler. Swara kendine gelir. Polisi ararlarken Sumi, Urvasi’ye tokat atar. Urvasi onlardan af diler ve Dadi, seni polise vermeyeceğiz ancak bir daha buraya gelme der.

Kavita ve Urvasi konuşuyorlar. Kavita ismini söylemediği için Urvasi’ye teşekkür eder. Urvasi de ona eğer seni de evden gönderirlerse  kim Swara’dan intikam alacak, o yüzden sustum der.

Ragini’de Swara’dan özür diler ve bundan sonra ne isterse yapacağını söyler. Sanskar’la boşanma kağıtlarınızı imzaladım ancak daha sonra pişman olarak onları yırttım. Bu yüzden de senden özür dilerim der. Swara onu affeder ve tekrardan Swaragini olacağız der. Lakşi ve Sanskar’da onların yanına gider. Bundan sonra her şey daha güzel olacak der Sanskar. Gülüşürler. 68. bölümde görüşmek üzere..