Bıçak Sırtı 66. Bölüm İzle 22 Aralık Kavita ve Urvasi Oyunlarına Devam Ediyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Kanal 7’nin sevilen günlük dizisinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Bıçak Sırtı dizisi hafta içi her gün saat 21.30’da hafta sonları ise 21.00’da Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizinin her bölümü oldukça heyecanlı geçiyor ve 66. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 66. Bölüm İzle 22 Aralık Kavita ve Urvasi Oyunlarına Devam Ediyor

Bir Önceki Bölümü (65. Bölüm) Hatırlayalım

Sanskar ve Swara evliliklerine engel olmaya çalışan kişiyi bulmaya çalışıyorlardı. Sanskar Kavita’dan, Swara ise Urvasi’den şüpheleniyordu. Urvasi, Ragini’yi Swara hakkında doldurup oyunlarına devam ediyordu. Lakşi, Ragini’ye iyi davranarak ona boşanma kağıtlarını imzalatmaya uğraşıyordu ve sonunda belgeleri ona imzalatmıştı. Swara, Urvasi’den evi terk etmesini istemişti. Sanskar yatağında Kavita’nın maskesi olan bir bebek görmüştü ve Swara’yı arayarak bize büyük bir oyun oynuyorlar bu oyunu kim oynuyor bulmalıyız demişti.

Bıçak Sırtı 66. Bölüm İzle 22 Aralık Kavita ve Urvasi Oyunlarına Devam Ediyor

Bıçak Sırtı 66. Bölüm Özeti

Anapurna ve Lakşi konuşurlar. Anapurna ona neden Ragini’ye kötü davrandığını sorar. Lakşi ise ona ceza vermek istediğini söyler. Anapurna, Ragini’nin iyi birisi olduğunu söyler ona. Swara ve Sanskar eve gelirler ve Urvasi’yi görürler. Urvasi onlara evden ayrılıyordum ancak Sumi’yi bu halde buldum der. Swara annesinin boynundaki izleri görünce Sanskar’a kızar ve seninle gelmeseydim anneme böyle bir şey olmazdı der.

Doktor Sumi’yi kontrol eder ve tırnağı uzun olan birisinin bunu yaptığını söyleyince Swara’nın aklına Urvasi gelir. Ragini neden seven insanları ayırmak için uğraşıyorum ki diye düşünür ve Swara ile Sanskar’ın boşanma kağıtlarını imzaladığı için üzülür. boşanma dosyasınada avukatın adresini bulur ve adrese gider. Lakşi odasına gelince dosyada avukatın kartının olmadığını görür ve Ragini’nin oraya gittiğini düşünür ve o da gider.

Ragini avukatın yanına gelir avukatın meşgul olduğunu görünce ve boşanma dosyasına bakmak için görevliden yardım ister. Görevliye Swara ve Sanskar’ın boşanma dosyasını sorar ancak görevli bulamaz. Mahesvari soyadı ile aramasını söyleyince görevli bulduğu dosyayı (Lakşi ve Ragini’nin boşanma dosyası) Ragini’ye verirken Lakşi gelir ve dosyayı ondan alır. Ragini ise Swara ve Sanskar’ın boşanma dosyasının olmadığını söyler Lakşi’ye. O sırada Swara, Ragini’yi arar ve Sumi’nin başına gelenleri anlatır ona.

Swara gece sesler duyar ve sesin geldiği yere doğru gidince Janki gibi giyinen bir kadın görür. Onu terasa kadar takip eder ve Swara karşısında Janki’yi görünce çok şaşırır. Swara korkar ancak bir yandan da bunların Urvasi’nin oyunu olduğunu düşünür. Annesini çağırır annesi ve Urvasi gelirler. Swara onu suçlar ancak Sumi, Urvasi benim yanımdaydı onun olayla bir alakası yok der. Swara ayak izlerini gösterir ve birisi benim birisi ise Urvasi’nin der. Urvasi yerdeki izle ayağını karşılaştırır ancak iz tutmaz.

Ayak izleri Kavita’nındır. Kavita odaya gider ve Janki’nin maskesini çıkartır. Swara ayak izlerini takip eder o sırada Kavita kaçmak ister ancak Swara pencere ve kapıları çivilemiştir. Kavita dolaba saklanır. Swara izleri takip ederek dolaba gelir. Kavita’nın yakalanacağını anlayan Urvasi, Sumi’nin üzerindeki şalı mumla yakar ve çığlık atar. Sumi hemen şalını atar ve Swara annesine koşar ve nasıl olduğunu sorar iyi olduğunu görünce su getirerek şalı söndürür.

Swara açık pencereyi görür. Urvasi duman çıksın diye açtım der. Swara, Urvasi’den şüphelenmeye devam eder. Ragini uyuyamaz ve Lakşi’ninde uyumadığını görür. Lakşi ona avukata gittiği için kızdığını söyler. Ragini ise Swara ve Sanskar’ın boşanmalarını istemiyorum der. Lakşi’den özür diler. Anapurna’nın söylediklerini hatırlayan Lakşi ise ona sarılır.