Bıçak Sırtı 65. Bölüm İzle 21 Aralık Lakşi Boşanma Kağıtlarını İmzalatır

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı, 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Dizinin her bölümü oldukça heyecanlı geçiyor ve 65. bölümde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 65. Bölüm İzle 21 Aralık Lakşi Boşanma Kağıtlarını İmzalatır

Bir Önceki Bölümü(64.Bölüm) Hatırlayalım

Sanskar ve Swara kendilerini kimin ayırmak istediğini bulmaya çalışıyordu. Son olarak şüpheleri Kavita ve Urvasi üzerinde yoğunlaşmıştı. Swara, Urvasi’yi takip etmişti ve ormana doğru gitmişti. Orada bir uçurtma görmüştü ve uçurtmayı alayım derken boynuna dolanan ip nedeniyle bayılmıştı. Onu bulan Sanskar eve getirmişti. Anapurna, Ragini ve Lakşi’in boşanmasını istemiyordu. Lakşi ise sana Ragini’nin nasıl birisi olduğunu kanıtlayacağım demişti.

Bıçak Sırtı 65. Bölüm İzle 21 Aralık Lakşi Boşanma Kağıtlarını İmzalatır

65. Bölüm Özeti

Urvasi, Janki’yi bahane ederek Swara ve Sanskar’ın arasını bozmaya çalışıyordu. Ragini ‘de, neden Sanskar’la Kavita’nın arasını bozuyorsun diyerek, Swara’dan hesap sorar. O sırada Sanskar ve Lakşi; Ragini’ye, Swara’yı suçladığı için tepki gösterirler. Ragini ağlayarak çıkar.

Sanskar ve Swara konuşuyorlar. Swara ben kötü birisi miyim? seni Kavita’nın elinden ben mi aldım? Neden Ragini benden nefret ediyor?diye sorar Sanskar’a. Sen yanlış bir şey yapmıyorsun der Sanskar. Swara aramızı bozmaya çalışan kişi bence Urvasi der. Sankar ise bende Kavita’dan şüpheleniyorum der.

Urvasi, Ragini’yi Swara hakkında doldurur ve Janki ile konuşuyormuş gibi yapar. Ragini ise ona gerçekten konuşup konuşmadığını sorarken annen sana sarılmak istiyor diyerek Ragini’ye sarılır Urvasi. Sanskar ve Swara evliliklerini engellemeye çalışan kişinin kim olduğunu bulmak için evde pudja yapmaya karar verirler.

Lakşi telefonda avukatı ile konuşuyordur ve avukat ona boşanma belgelerini imzalatması için bir günü kaldığını söyler. O sırada Ragini gelir ve neden Swara ve Sanskar’ın yanında beni desteklemedin diye kızar Lakşi’ye. Lakşi avukatla konuştuklarını duymadığı için sevinir ve Ragini’ye seni uzaklara götüreceğim der. Swara ve Sanskar ayrılana kadar hiçbir yere gitmeyeceğim der Ragini.

Lakşi, Ragini’ye; Swara ve Sanskar’ın boşanma kağıtları olduğunu söylediği belgeleri verir ve imzalamasını ister. Ragini ise onların boşanmalarını istemiyorum diyerek imzalamayacağını söyler. Lakşi bu fırsatı bir daha bulamayacaklarını o yüzden düşünmesini ister.

Pudja için toplanırlar. Sankar, Swara’ya kolye takarken, kolye Swara’nın boynunu sıkar ve nefessiz kalır. Sanskar kolyeyi çıkarır. Urvasi Janki’nin bu evliliği istemediğini söyler Ragini’ye. Ragini rüyasında duyduğu bir sesden dolayı Swara’nın hayatını mahfedeceğini düşünür ve Lakşi’den Swara ve Sanskar’ın boşanma belgelerini getirmesini ister. Lakşi belgeleri getirir, Ragini imzalar.

Urvasi tapınakta Kavita ile buluşur. Her şey yolunda gidiyor der Kavita’ya ve bu akşam onlara son darbeyi vuracağız der. Gece Swara annesinin resminde bir çelenk görür ve Urvasi’ye bunun ne olduğunu sorar. Urvasi bu Janki’nin uyarısı deyince ve Swara onun artık evden gitmesini ister. Aldığı bileti gösterir ve sabah evi terk etmesini söyler.

Urvasi yüzüne ışık tutarak Sumi’yi uyandırır. Sumi ışığa doğru yürür ve Janki’nin hayallerini görür. Hayatımı mahfettiğin için geri döndüm der Janki. Sumi bayılır. Onu Swara uyandırır ve Sumi ona Janki’yi gördüğünü söyler.

Sanskar gece yarısı odasının dışında gördüğü Kavita’yı takip eder ve odasına döndüğünde yatağına Kavita’nın maskesi olan bir bebek konulduğunu görünce Swara’yı arar ve ona bebeği söyler. Bize bunu kimin yaptığını bulmalıyız bize oyun oynuyorlar der.

Lakşi boşanma kağıtlarını Ragini’ye imzalattığını söyler Anapurna’ya. O sırada Ragini gelir ve Lakşi Ragini’ye gül vererek seni öğlen yemeğe götüreceğim hazırlan der.

Sanskar ve Swara tapınağa giderler. Kavita’da Sanskar artık benim olacak der ve o da tapınağa gider. Sanskar tapınağa kamera yerleştirmiştir ve Swara’dan arabada kalmasını ve görüntüleri izlemesini ister. Sanskar tapınakta dua ederken Kavita arkasındadır. Kavita tam ona yaklaşırken kamerayı görür ve kendisine oyun oynandığını anlar. Olduğu yerde durur. 65. bölümde görüşmek üzere.