Bıçak Sırtı 64. Bölüm İzle 20 Aralık Lakşi Ragini’den Boşanmaya Uğraşıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı haftanın her günü ekranlara gelmeye devam ediyor. 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlanan Bıçak Sırtı oldukça beğenilmişti. Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak olan dizi ilgiyle takip ediliyor. Dizinin yönetmeni Ravi Raj. Aşk, romantizm ve entrikaların sonunun gelmediği dizinin 64. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 64. Bölüm İzle 20 Aralık Lakşi, Ragini’den Boşanmaya Uğraşıyor

Bir Önceki Bölümü(63.Bölüm) Hatırlayalım

Swara ile Sanskar’ın arasından su sızmıyordu. Beraber pikniğe gitmişlerdi ve Sanskar piknikte Swara’ya yüzük takmıştı. Lakşi, Ragini’ye boşanma belgelerini imzalatmak için uğraşıyordu. Pandit, Swara ve Sanskar’a yakın tarihte bir evlilik günü vermişti ve Sanskar düğün masraflarını halletmişti.

Bıçak Sırtı 64. Bölüm İzle 20 Aralık Lakşi, Ragini’den Boşanmaya Uğraşıyor

Bıçak Sırtı 64. Bölüm Özeti

Lakşi’nin iki gün içerisinde boşanma belgelerini Ragini’ye imzalatması gerekiyor. Ragini yaptığı pastayı Lakşi’ye getirir ve pasta belgelere dökülünce Lakşi aşırı bir tepki verir. Ragini çok şaşırır. Lakşi durumu toparlamak için bir parça daha pasta ister. Ragini seni kaybetmekten çok korkuyorum der Laksi’ye. Lakşi ise ona belgeleri imzalatmak için onu yatağa doğru iter ve romantik bir gece geçirirler.

Sanskar ve Swara konuşurlar. Bizi ayırmaya çalışan kişi Kavita der Sanskar ve Kavita’yı çağırır. Kavita’ya neden bizi ayırmak istiyorsun diye sorar ancak Kavita sinemaya gideceğini söyler ve gider. Swara neden ona karşı bu kadar tepkilisin diye sorar Sanskar’a. Sasnkar Kavita’yı piknik yaptıkları yerde gördüğünü söyler.

Sumi acıyla bağırır, terlik giyerken ayağına çivi batmıştır. Şekar gelir ve Dadi, Sumi’nin ayağındaki kanı temizlemesini ister Şekar’dan. O sırada gelen Urvasi kanı temizler. Swara’nın aklına Urvasi’in daha önceki konuşmaları gelir ve evliliklerine onun engel olabileceğini düşünür. Durga ve ailesi Şekar ailesine yemeğe giderler. Swara’nın gözü sürekli Urvasi’nin üzerindedir. O sırada Sumi’nin burnunun kanadığını fark ederler. Doktor gelir ve ondan dinlenmesini ister. Ragini, Sumi’nin ayağını görür ve ne olduğunu sorunca Sumi ise çivinin battığını anlatır. Ragini neden Sumi’ye iyi bakmıyorsun diye azarlar Swara’yı.

Ragini herkesi evde vereceği partiye davet eder ve ertesi gün Şekar ve Durga ailesi buluşurlar. Uçurtma uçururlar. Sanskar herkesin uçurtmasını havada keser ve ragini buna çok sinir olur. Swara, Urvasi’yi göremeyince onun peşine gider doğru ormana gider. Sanskar’da Swara’yı aramak için ormana gider. Swara bir uçurtma görür onu alayım derken ip boynuna dolanır ve nefessiz kalır ve bayılır.

Ragini eve gelen falcı ile Lakşi’yi tanıştırır ve falcıdan gelecekleriyle ilgili şeyler söylemesini ister. Falcı önce belgeleri imzalamalarını ister. Ragini ve Laksi belgeleri imzalar. Falcı mutluluk çok yakınında olacak der Lakşi’ye. Lakşi ise Ragini’yi göstererek zaten yanımda der. Falcıya parasını verir Lakşi ve imzaladığı belgeleri alır. Bu belgeleri Ragini’den boşanmak için kullanacaktır. Sanskar, Swara’yı bulur ve onu uyandırmaya çalışır. Bir ara gözlerini açan Swara tekrar bayılır. Onu eve götürür Sanskar. Herkes çok şaşırır. Sanskar onun ormanda bayıldığını söyler. Ragini, Swara’yı uyandırmaya çalışırken endişeli hareketleri dikkat çeker. Swara kendine gelince Urvasi’yi sorar.

Lakşi ve Anapurna konuşurlar. Anapurna Ragini’nin imzası olan kağıdı gösterince Lakşi, sende ne işi var o kağıdın der. Anapurna Ragini’nin artık iyi birisi olduğunu söyler ve boşanmamalarını ister. Lakşi ise size yaptıkları hareketleri unutamıyorum der. Anapurna kağıdı yırtar. Lakşi ise sana Ragini’nin nasıl birisi olduğunu ispatlayacağım der ve çıkar. Swara, Urvasi neden burada kalıyor diye sorar Şekar’a. Bende kalmasını istemiyorum ancak Dadi onu çok seviyor der Şekar. O sırada Urvasi onları dinliyor ve Janki’den varlığını hissettirecek bir şeyler yapmasını istiyor. 65. bölümde görüşmek üzere.