Bıçak Sırtı 63. Bölüm İzle 19 Aralık Sanskar ve Swara Evlilik Hazırlıkları Sürüyor

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Kanal 7’nin günlük dizisi Bıçak Sırtı 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve oldukça beğenildi. Türkiye’de yaklaşık 5 aylık bir süre boyunca yayınlanacak dizinin yönetmeni Ravi Raj. Yayınlandığı her bölümle yeni heyecanlar yaratan dizinin 63. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 63. Bölüm İzle 19 Aralık Sanskar ve Swara Evlilik Hazırlıkları Sürüyor

Bir Önceki Bölümü (62.Bölüm) Hatırlayalım

Kavita ve Sanskar nişanlanacakları tapınağa gitmişlerdi ve Swara’da oraya gitmişti. Rüzgarın etkisiyle tapınaktaki sütün düşecekken Kavita ve Swara yere düşmüşlerdi ve Sanskar ilk olarak Swara’yı kurtarmıştı. Bu olayla Kavita, Sanskar’ın Swara’yo sevdiğini anlamıştı. Swara ve Sanskar evlenmek istedikleri haberi ailelerine vermişlerdi ve bu haber aileyi( Ragini ve Sujata dışında) mutlu etmişti. Swara ve Sanskar’ın nişan törenlerinde ise tam Sanskar Swara’ya yüzük takacakken avizeden üzerlerine dökülen kan şaşkınlık yaratmıştı.

Bıçak Sırtı 63. Bölüm İzle 19 Aralık Sanskar ve Swara Evlilik Hazırlıkları Sürüyor

Bıçak Sırtı 63. Bölüm Özeti

Lakşi avizeye tırmanır ve kanın yarasadan aktığını görür. Bunun uğursuzluk olduğunu söyler Urvasi. Şefkat nişana yarın devam edilmesini söylerken Anapurna şimdi devam edilmesi gerektiğini söyler. Parineta yüzük kutusunu Sanskar’a verir ancak kutuda yüzük yoktur. Urvasi, Janki’nin bu evlilikten rahatsız olduğunu söyler. Sanskar iplikten bir yüzük yapar ve Swara’dan bu yüzüğü parmağına takmasını ister. Yüzük takılır ve herkes onları alkışlar. Gece Sanskar, Swara’yı arar ve ona mavi bir elbisesinin olup olmadığını sorar. Swara ise olmadığını söyleyince Sanskar onu dışarı çağırır ve ona mavi bir elbise hediye eder. Swara ise onu öper.

Ertesi gün Sanskar ve Swara pikniğe giderler ve piknikte bir balonun içerisinden yüzük çıkarır Sanskar. Nişanda yüzük kaybolduğu için üzüldüğünü o yüzden aynı yüzüğü aldığını söyler Sanskar ve iki kere nişanlandık artık kimse bizi ayıramaz der. Tam sarılacaklarken bir bumerang aralarından geçer ve son anda fark ederler. Swara herhalde çocuklar atmıştır der. Sanskar bir kadın gördüğünü söyler ve Swara’nın aklına Urvasi’nin söyledikleri gelir. Ragini ve Urvasi’den şüphelenirler.

Ragini evde temizlik yaparken dergileri görür ve tam onlara bakacakken Lakşi gelip dergileri ondan önce alır. İçinden bazı belgeler çıkartır ve Ragini’ye balayı için gidilecek yerlere baktığını söyler. Daha sonra Ragini’den belgeleri imzalamasını ister. Ragini belgeleri imzalayacakken kalem yazmaz ve yeni bir kalem alır ancak o sırada hizmetçi gelir ve panditin geldiğini haber verir. O sırada Lakşi’yi arayan avukat imzaların iki gün içinde atılması gerektiğini söyler. Pandit, Swara ve Sanskar için kundili(evlilik günü belirleme) yapar. Urvasi bir uğursuzluk olup olmadığını sorar ve Pandit ise bu kadar iyi eşleşen bir kundilli daha hiç görmedim diyerek aileyi rahatlatır.

Durga Pandit’ten evlilik tarihini yakın bir tarihe vermesini ister. Herkes dağılırken Anapurna kundili kağıdının yandığını görür ve Urvasi işte şimdi uğursuzluk var her şey bitti der. Sanskar kağıdı söndürür. Ragini’nin kağıdı yakmış olabileceğini düşünürler ancak Ragini ise fermuarını kapatmak için odasına gittiğini söyler. Durga, kundilli eşleşti bu evlilik hayırlı der. Sanskar’ın dikkatini bir kadın çeker ve Sanskar onu takibe başlar. Pandit evlilik için yakın bir tarih söyler.Sujata ise nasıl bu zamana kadar yetiştireceğiz deyince Anapurna hallederiz der. Ragini düğün masrafları ne olacak diye sorar Sanskar paranın ayarlandığını söyler.

Ragini ve Swara konuşuyorlar. Ragini ona evlilikten korkuyor musun diye sorar. Swara ise masraflarda karşılandığı için hiçbir korkum yok, her şeye rağmen evleneceğiz der. 64. bölümde görüşmek üzere.