Bıçak Sırtı 62. Bölüm İzle 18 Aralık Kavita Sanskar’ın Swara’yı Sevdiğini Anlar

Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Bıçak Sırtı, 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşan Bıçak Sırtı dizisinin Türkiye’de 5 aylık bir süre boyunca yayınlanması planlanıyor. Dizi Türkiye’de oldukça ilgi görüyor. Dizinin her bölümünde heyecanlı anlar yaşanıyor ve dizinin 61. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 62. Bölüm İzle 18 Aralık Kavita Sanskar’ın Swara’yı Sevdiğini Anlar

Bir Önceki Bölümü(61. Bölüm) Hatırlayalım

Sanskar, Kavita ve Swara arasında sıkışıp kalmıştı.Swara’ya olan aşkı Kavita konusunda kafasını karıştırıyordu. Şekar ve ailesi Sanskar ve Kavita’nın nişan törenine gitmişlerdi. Swara ağlayarak nişanldan ayrılıp eve gitmişti. Sanskar ise onun penceresinden bir kağıt atmıştı odaya. Kavita ve Sanskar nişanlanacakları tapınağa gitmişlerdi. Kavita toz boya fırlatmıştı atmıştı Sanskar’a. Sanskar’da ona boya atarken Kavita eğilmişti ve tüm boya Swara’ya dökülmüştü.

Bıçak Sırtı 62. Bölüm İzle 18 Aralık Kavita Sanskar’ın Swara’yı Sevdiğini Anlar

Bıçak Sırtı 62. Bölüm Özeti

Lakşi ve Ragininin arası düzelmeye başlamıştır. Ragini odadayken Laksi onu öpmeye çalışır ve o sırada odaya hizmetçi gelir. Lakşi ise kapıyı çalmadan odaya girdiği için onu azarlar. Lakşi hizmetçinin getirdiği zarfı açmaya uğraşırken elini kanatır ve Ragini eline tedavi uygular.

Swara yüzündeki boyaları silmeye uğraşır başında biraz boya kalır. Başta kalan boya sindur anlamına geliyordur. Sanskar ona neden buraya geldiğini sorar ve Swara ise Urvasi için geldiğini ancak onu kaybettiğini söyler.O sırada Swara giderken rüzgarın etkisiyle sütunlar üzerine düşecekken Sanskar onu kurtarır. O sırada Kavita’da düşerken Sanskar diye bağırmıştır ancak Sanskar onu duymamıştır. Bu olayla beraber Kavita onun Swara’yı sevdiğini anlamıştır.

Sanskar Kavita’nın da düştüğünü görür ve yanına gider. Kavita ise ondan bir karar vermesini ister. 5 yıl önce sen beni seviyordun ancak artık Swara’yı seviyorsun der. Kavita Sanskar ve Swara’nın arasından çekilmeye karar verir. Her şeyi belli siz birbirinizi seviyorsunuz der. Swara’ya, beni annemden kurtardın sana çok teşekkür ediyorum der. Sanskar’a kendini suçlu hissetme der.

Sanskar ve Swara aralarında konuşurken Kavita onları izliyordur. Sanskar, Kavita ile mutlu olamayacağını söyler Swara’ya. Hayatım boyunca hep seninle birlikte olmak istedim der. Sarılırlar. Kavita ise ağlamaya başlar. Swara, hayatıma girdiğin için ve beni çok sevdiğin için sana teşekkür ederim der Sanskar’a. Sanskar ve Swara eve giderler ve mutlu haberi ailelerine veriler. Ragini ise onlara Kavita bu duruma nasıl tepki verecek diye sorar. O sırada Kavita gelir onların mutlu olmasından dolayı kendisininde mutlu olduğunu söyler ve eşyalarımı toplamaya geldim der.

Aile Sanskar ve Swara’nın düğünleri için karar alırlar ancak Ragini oldukça mutsuzdur. Sanskar Swara’ya muhteşem bir evlilik teklifinde bulunur. Onu bir helikopterin yanına getirir ve deniz kenarında ona evlilik teklifi eder. Swara evet deyince helikopterden çiçekler dökülmeye başlar. Tüm aile nişan için toplanırlar. Swara, Sanskar’a yüzüğünü takar ve Sanskar’da Swara’ya yüzük takacakken avizeden dökülen kanı görür ve yüzüğü düşürür.

Urvasi bunun uğursuzluk olduğunu söylerken Lakşi avizeye tırmanır ancak kanın daha da yukarıdan geldiğini görür. 63. bölümde görüşmek üzere.