Bıçak Sırtı 61. Bölüm İzle 17 Aralık Sanskar Kavita’ya Yüzük Takar

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü izleyici ile buluşuyor. 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini adıyla yayınlanan Bıçak Sırtı dizisi Türkiye’de yaklaşık 5 aylık bir süre yayınlanacak. Türkiye’de ilgiyle takip edilen Kanal 7’nin günlük dizisi Bıçak Sırtı’nın yönetmeni ise Ravi Raj. Heyecanlı bölümleri ile ekranlara gelmeye devam eden dizinin 61. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 61. Bölüm İzle 17 Aralık Sanskar Kavita’ya Yüzük Takar

Bir Önceki Bölümü(60. Bölüm) Hatırlayalım

Sanskar gitar çalan kadını Swara zannedip sarılmıştı ve sevgi sözcükleri söylemişti ama sarıldığı kadın Kavita’ydı. Durga, Kavita seninle nişanlanmak istiyor demişti Sanskar’a ve bunu düşünmesini söylemişti. Sujata’da bu ilişkiyi onaylıyordu ve Sanskar’da nişanlanmayı kabul etmişti. Kavita nişan için Ragini ve Swara’dan yardım istemişti. Herkes Swara’nın nişana gitmeyeceğini düşünürken Swara herkesi şaşırtarak nişana hep beraber gideceğiz demişti.

Bıçak Sırtı 61. Bölüm İzle 17 Aralık Sanskar Kavita’ya Yüzük Takar

Bıçak Sırtı 61. Bölüm Özeti

Anapurna ve Sanskar konuşurlar. İstemediği bir şeyi yapmamasını söyler Anapurna. Sanskar ise kafasının çok karışık olduğunu söyler ve o sırada gelen Kavita, Sanskar’ı nişana çağırdığını söyler. Kavita yerde kırılmış olan içerisinde Swara’nın resminin olduğu çerçeveyi görür ve onu kaldırır. Sanskar onu Ragini’nin kırdığını söyleyince Kavita çerçeveyi yenileteceğini söyler. Sanskar ise kırık da olsa içindeki benim için çok değerli diyerek sinirlenir. O sırada Sankar’ın gözünde bir hayal canlanır: Swara’yı sevdiğini söyleyince Kavita üzülerek odadan çıkar ve peşinden gittiğini düşünür Sanskar ancak Kavita’ya araba çarpar.

Ragini ve Lakşi konuşuyorlar. Ragini neden benim için endişeleniyorsun diye sorduğunda Lakşi artık kavga etmekten bıktığını söyler. Ragini’nin teyzesi Urvasi, Swara’ya duvara asması için bir çerçeve verir. Çerçevede Şekar ve eski eşi Janki’nin resimleri vardır. Urvasi ölüleri unutmamamız gerektiğini söyler. O sırada Şekear gelir ve Ragini ile Lakşi’in zoraki evlendiğini ancak Swara ve Sanskar’da böyle bir şey olmadığını söyler. Bilmediğin işlere karışma diyerek Urvasi’ye kızar.

Şeker ve ailesi nişan için Durga’nın evine giderler. Sanskar ve Kavita el ele merdivenlerden inerken Swara ve Sanskar göz göze gelirler. Kavita Sanskar’a yüzüğü takarken yüzük düşer ve Swara’nın ayaklarına kadar gelir. Swara yüzüğü verir Sanskar’a ve Sanskar yüzüğü Kavita’ya takar. Kavita Sanskar’a kendisi için şarkı söyleyeceğini hatırlatır ve Sanskar şarkıyı söyler. Swara çok duygulanır ve Sanskar’a sarılır. Sanskar’da ona sarılır. Herkes çok şaşırır ancak bu Swara’nın hayalidir.

Swara ağlayarak eve gider ve odasına çıkar. Birisi pencereden ona kağıt fırlatır. Swara kağıtı atan kişinin Sanskar olduğunu görür. Urvasi evin duvarlarını Janki’nin resimlerini almıştır ve amacı ise Sumi ve Swara’yı kızdırmaktır. Swara yatağında uzanırken Şekar gelir ve ona bakar. Swara uyuyor numarası yapar ve Şekar gittikten sonra ise Sanskar’ın attığı kağıda bakarak ağlar.

Geceye Urvasi’nin sesleriyle herkes uyanır. Janki’nin fotoğrafının yere düştüğünü söyler. Şekar dışarıda rüzgar olduğunu söyler ama Urvasi diğer fotoğrafların düşmediğini söyleyerek Janki’nin ruhunun huzursuz olduğunu söyler. Şekar ise ona yanlış düşündüğünü söyler. Kavita Sanskar’a evlenecekleri tapınağı gitmek istediğini söyler. Sanskar başta istemese de giderler ve dışarısı oldukça rüzgarlıdır. Kavita, Sanskar’a toz boya fırlatır ve artık eski haline dönmesini söyler. Sanskar’da ona boya atar ancak Kavita eğilir ve tüm boya Swara’nın üzerine dökülür. 62. bölümde görüşmek üzere.