Bıçak Sırtı 60. Bölüm İzle 16 Aralık Sanskar ve Kavita Nişanlanıyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kanal 7’nin günlük dizisi Bıçak Sırtı 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismi ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizinin bir çok takipçisi var. Dizinin yönetmeni Ravi Raj. Yayınlanan her bölümü ile heyecan yaratan dizinin 60. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 60. Bölüm İzle 16 Aralık Sanskar ve Kavita Nişanlanıyor

Bir Önceki Bölümü(59.Bölüm) Hatırlayalım

Ragini’nin elinde Durga’nın bir kadını öldürdüğü fotoğraflar vardı. Sanskar ile boğuşurken fotoğraflar saçılmıştı ve herkes Durga’nın bir kadını öldürdüğü fotoğrafları görmüştü ancak Swara o sırada yanında Kavita isminde bir kız getirmişti ve Durga’nın öldürdüğü iddia edilen kız da oydu ve yaşıyordu. Durga’nın katil olmadığı bu şekilde anlaşılmıştı. O sırada gelen polislere Kavita, annesini, Ragini’yi, Dadi’yi ve Sujata’yı şikayet etmişti. O sırada Kaveri(kavitanın annesi) Ragini’nin boğazına bıçak dayamıltı ve onu Lakşi kurtarmıştı.

Bıçak Sırtı 60. Bölüm İzle 16 Aralık Sanskar ve Kavita Nişanlanıyor

Bıçak Sırtı 60. Bölüm Özeti

Sanskar, Kavita ve Swara arasında kalmıştır .Kavita ona neden gergin olduğunu sorar. Sanskar iyi olduğunu söyler. Kavita ona her zaman yanında olacağım bir daha senden ayrılamam der. Swara Şekar’ın evine gitmiştir. Sumi ve Swara konuşurlar. Swara annesine sarılır ve Sanskar’ı unutamadığını söyler. Ragini yarın ayinde Lakşi ile birlikte olmak istediğini söyler. Dadi ise Lakşi’nin gelemeyeceğini söyler. Lakşi ise geleceğini söyler. Ragini kocamla konuşuyorum sen karışma diye azarlar Dadi’yi.

Sanskar gitar çalan birini görür ve onu Swara zannederek sarılır. Seni çok özledim der ancak gitar çalan Kavita’dır. Kavita’da döner ve seni çok özledim diyerek Sasnkar’a sarılır. Sanskar çok şaşırır. Swara ve Sanskar karşılaşırlar. Sanskar onunla konuşmak ister ancak Swara ise konuşacak bir şeyin kalmadığını, Kavita ile ile mutlu olmasını, aralarındaki ilişkinin bittiğini söyler.

Durga Sanskar’ı arar ve eve gelmesini söyler. Sanskar geldiğinde Durga ona, Kavita seninle nişanlanmak istiyor, bu konuyu düşünmeni istiyorum der. Sanskar Swara’nın ilişkimiz bitti sözlerini hatırlar. Sujata bu ilişkiyi onaylar. Anapurna ise Sasnkar’a düşünmesi için zaman vermesini söyler Kavita’ya. Sanskar ise nişanlanmayı kabul eder. Kavita çok mutlu olur ve Sanskar’dan nişanda kendisi için şarkı söylemesini ister.

Swara ve Ragini anneleri için ayin yaparlar. O sırada gelen Urvasi adındaki kadın Ragini’nin annesini rüyasında gördüğünü ve onun bir şeylerden rahatsız olduğunu söyler. Lakşi rüyalara inanamayız der ve diğerleri de onu onaylar. Swara Sanskar’dan aldığı mesajla onun Kavita ile nişanlanacağını öğrenir. Ragini ve Swara konuşuyorlar. Ragini Swara’ya beni Lakşi’den ayırmak için çok uğraştım ama bak sen Sansar’dan ayrıldın der. O sırada yanlarına Kavita gelir nişanına az bir zaman kaldığını ve onlardan yardım istediğini söyler. Ragini bu duruma çok sevinirken Swara ise üzülür.

Sujata ve Sanskar konuşuyorlar. Sujata ona bu evliliğe razı olup olmadığını sorar. Sanskar ise önemli olan Kavita’nın mutluluğu ben halimden memnunum der. Swara, Sanskar’ı telefonla arayarak tebrik eder. Sumi törene katılmayacağını söylerken Swara herkesin nişana gideceğini söyler. Kavita mutlu olur Ragini çok şaşırır. 61. bölümde görüşmek üzere.