Bıçak Sırtı 59. Bölüm İzle 15 Aralık Durga’nın Katil Olmadığı Anlaşılır

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Bıçak Sırtı haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı ve çok sevildi. Türkiye’de yaklaşık 5 ay boyunca yayınlanması planlanan Bıçak Sırtı dizisi Türk izleyiciler tarafından da oldukça beğenildi ve ilgiyle takip ediliyor. Her bölümü ile yeni heyecanlar yaratan Bıçak Sırtı dizisinin 59. bölümünde heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 59. Bölüm İzle 15 Aralık Durga’nın Katil Olmadığı Anlaşılır

Bir Önceki Bölüm(58.Bölüm)’ü Hatırlayalım

Lakşi ailesine kötü davranan Ragini’nin boğazına sarılmıştı. Anapurna evi terk etmek istemişti ancak Ragini istememişti ve Durga’yı tehdit ederek gitmemelerini söylemelerini istemişti. Swara ve Anapurna, Durga’nın bir sırrı olduğunu ve o yüzden Ragini ve Dadi’nin dediklerine boyun eğdiğini anlamışlardı. Anapurna’ya ceza veren Ragini, onun yüzüne kara sürülmesini istemişti ancak kendi kazdığı kuyuya düşerek yüzü kara boya olmuştu. Durga tehditlere dayanamayarak Ragini ve Dadi’ye gidin polise şikayet edin o zaman beni demişti.

Bıçak Sırtı 59. Bölüm İzle 15 Aralık Durga’nın Katil Olmadığı Anlaşılır

Bıçak Sırtı 59. Bölüm Özeti

Ragini telefonla Swara’yı arar ve tüm aileye dinlemelerini söyler. Swara bu saatte neden aradığını sorar ve Ragini yarın saat 00.00 da her şeyin biteceğini söyler uykusuz kalmayın şimdi uyuyun der. Sanskar yürüyüşten gelir ve odasına gider odasında bir kayıt cihazı görür ve cihazın düğmesine basarak. Swara’nın onu çok sevdiğini duyar ve Sanskar onu yanındaymış gibi hayal eder. Evde davet vardır. Ragini bu akşam büyük bir sırrı açığa çıkaracaktır. Şekar ve Sumi’de eve gelirler.

Sanskar Ragini’nin elindeki zarfı görür ve içinde ne olduğunu sorar. Zarfa bakmak ister ancak Ragini görmesini istemediği için Sanskar’ın kafasına sert bir cisimle vurup onu bayıltır. Ragini Sanskar’dan zarfı geri almaya çalışırken zarf yere düşer ve fotoğraflar açığa saçılır. Herkes Durga’nın bir kızı öldürdüğü fotoğrafları görür.

Lakşi fotoğrafların sahte olduğunu söylediği anda Swara yanında Kavita isimli bir kız ile eve gelir. Kavita’yı gören Ragini şaşırır. Durga rahatlar. Kavita merdivenlerden aşağı iner ve Sanskar’ı görür önce ona sarılır. Kavita Sanskar ile üniversiteden arkadaş olduklarını gizlice evlenmeye karar verdiklerini söyler.

Durga’ın masum olduğunu esas suçlunun annesi olduğunu ancak suçu Durga’nın üzerine atarak yıllarca ondan para aldığını söyler. Ragini’nin çağırdığı polisler gelir. Polisler normalde Durga için gelmişlerdir ancak Kavita annesini, Sujata’yı, Ragini’yi ve Dadi’yi şantajdan şikayet eder ve tutuklanmaları o ister.

Kaveri o anda Ragini’nin boğazına bıçak dayar ve ben tutuklanırsam o da ölecek der. Lakşi Ragini’yi kurtarır. Ragini çok şaşırır. Kavita Swara’ya teşekkür eder ve seni tanımak istiyorum der. Sanskar o benim karım der herkes şaşırır. 60. bölüm de görüşmek üzere.