Bıçak Sırtı 58. Bölüm İzle 14 Aralık Ragini Kendi Kazdığı Kuyuya Düşer

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kanal 7’nin günlük dizisi Bıçak Sırtı ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı ve çok sevildi. Türkiye’de Bıçak Sırtı ismi ile yayınlanan dizi ilgiyle takip ediliyor ve dizinin yönetmeni ise Ravi Raj.

Bıçak Sırtı 58. Bölüm İzle 14 Aralık Ragini Kendi Kazdığı Kuyuya Düşer

Bir Önceki Bölüm(57. Bölüm)’de Neler Oldu?

Ragini, Swara’nın Sanskar’dan boşanmak için para istediğini söylemişti. Swara bunun yalan olduğunu söylemişti ancak Ragini imzalı belgeleri gösterince Swara çok şaşırmıştı ve Durga’nın kendisine daha önce imzalatığı belgeleri hatırlamıştı. Swara, Sanskar’a kendini inandıramamıştı. Durga ise imzalatma işini Ragini’nin tehditi altında yapmıştı. Swara bunun nedenini sorduğunda ise Durga anlatmamıştı. Swara Şekar’ın evine gitmişti. Ragini ile Lakşi ise evde konuşurlarken Lakşi, ne olursa olsun ben senden nefret edeceğim demişti Ragini’ye.

Bıçak Sırtı 58. Bölüm İzle 14 Aralık Ragini Kendi Kazdığı Kuyuya Düşer

58. Bölüm Özeti

Lakşi’nin söylediklerinden sonra Ragini salonu savaş yerine çevirir. Ertesi gün tüm aile salona iner ve salonun halini görünce şaşırırlar. Ragini salonu Sujata ve Uttara’nın temizlenesini ister. Aralarında gerginlik yaşanır o sırada Lakşi gelir ve Ragini’nin hakaretlerini duyar. Lakşi, Ragini’nin boğazına sarılır.

Onu Durga durdurur. Anapurna evden ayrılacağını söyler ancak Ragini, eğer bunlar evden ayrılırsa ben nasıl bunlara oyun oynayacağım diye düşünür ve gitmelerini istemez. Anapurna kararlıdır ancak Dadi yine Durga’yı tehdit eder ve Durga da kimsenin bir yere gitmeyeceğini söyler.

Anapurna ve Swara konuşurlar. Anapurna Durga’nın bir sırrı olduğunu ve bu yüzden Ragini’nin dediklerini yaptığını söyler. Swara’dan o sırrı bulmasını ister. Swara ona yardım edeceğini söyler ve ondan Ragini’nin odasından bir şeyler bulmasını ister. Anapurna Ragini’nin odasına gider orada işe yarar bir şeyler ararken Ragini içeri gelir.

Anapurna saklanır ancak Ragini ışığı açınca karşılaşırlar. Ragini onu hırsızlıkla suçlar ancak üzerinde bir şey bulamazlar. Anapurna Ragini’nin odasında bir makbuz bulmuştur o makbuzu Swara’ya verir. Ragini, Anapurna’yı Swara’ya bir şey verirken görmüştür. Bu yüzden onun yüzüne kara sürülerek cezalandırılacağını söyler. Ragini Dadi’den yağlıboya hazırlamasını ister ve herkesin çağrılmasını Anapurna’nın yüzüne kara boya sürülürken herkesin görmesini ister. Ragini Anapurna’nın yüzüne kara boya sürecekken Swara onu itekler ve boya küveti ne düşürür. Ragini kazdığı kuyuya düşmüştür ve yüzü simsiyah olmuştur.

Swara tapınakta gizemli kadını bulur ve ona Durga hakkında bir şeyler sorar. Kadın ona Durga’nın 5 yıl önce Kavita adında bir kadını öldürdüğünü söyler ancak Swara buna inanmaz. Kadın ise her şeyin telefonda kayıtlı olduğunu söyler. Durga’nın neden böyle davrandığını da anlatır Swara’ya. Durga Anapurna’nın yüzüne kara sürülmesine çok sinirlenir ve Ragini’den hesap sorar ancak Ragini ise ona öldürdüğü kadını hatırlatır.

Durga kadını öldürmediğini söylesede telefon görüntüleri vardır. Durga artık dayanamaz ve gidin polise şikayet edin o zaman der. Bunun üzerine bu şantajın artık işe yaramayacağını düşünen Ragini ve Dadi onu bu seferde Anapurna tekrar kriz geçirirse sebebi sen olursun diye korkuturlar. 59. bölümde görüşmek üzere..