Bıçak Sırtı 57. Bölüm İzle 13 Aralık Ragini Swara’ya Yine Oyun Oynar

Bıçak Sırtı dizisi Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü izleyici ile buluşuyor. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı ve oldukça beğenildi. Daha sonra Türkiye’ye getirilen dizi Türkiye’de Bıçak Sırtı ismi ile yayınlanmaya başlandığı günden beri oldukça beğenildi. Dizinin yönetmeni ve Ravi Raj. Dizi hafta içi her gün saat 21.30’da, hafta sonları ise 21.00’da Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Her bölümü ile farklı heyecanlar yaratan dizinin 57. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 57. Bölüm İzle 13 Aralık Ragini Swara’ya Yine Oyun Oynar

Bir Önceki Bölümü(56. Bölüm) Hatırlayalım

Ragini belgeleri Durga’ya imzalatmayı başarmıştı. Ragini’nin Durga’dan istekleri bitmiyordu. Durga ise onun tüm isteklerini yerine getiriyordu. Bu durum Swara’nın dikkatini çekmişti. Konserde Sanskar’a, bıçakla birisi saldırmıştı ve konseri yapan kişi onu kurtarmıştı. Swara’nın elinde Ragini’nin oyunlarını ortaya çıkaracak resimler vardı ancak bir kadın onları alıp kaçmıştı. Ragini evinden Swara’nın gitmesini istiyordu ve eve gelen dernek üyeleri Swara’ya 5 gün süre vermişlerdi evi boşaltması için.

Bıçak Sırtı 57. Bölüm İzle 13 Aralık Ragini Swara’ya Yine Oyun Oynar

57. Bölüm Özeti

Swara’ya 5 gün süre verildi ve bu 5 günlük sürede Swara’yı kazanmak için elinden geleni yapması gerekiyordu. Swara ve Sanskar konuşurlar. Hala beni seviyor musun diye sorar Swara ve Sanskar’a sarılır. Sanskar Swara’nın duygularına inanmaz. Swara ise Sanskar’a benimle birlikte olmak istemiyor musun diye sorar. Sanskar istemediğini söyleyince Swara ağlar. Aslında Sanskar da onu seviyordur ancak artık acı çekmesini istemiyordur.

Durga Anapurna’nın ilaçları için Swara’dan para ister ve Swara verebileceğini söyler. Durga Swara’ya bazı belgeleri imzalatır. Swara’yı fotoğrafçı arar ve görüntülerin bulanık olduğunu söyler. Swara, Sujata’ya yardım etmek için giderken telefonunu sehpaya bırakır ve o sırada oradan geçen Ragini telefonu açar ve fotoğraflardan haberdar olur. Swara fotoğrafçıdan resimleri alır ve eve gelir. Ragini ile konuşurlar o sırada Ragini Swara’nın elindeki fotoğrafı alır ve aileye gösterir. Ragini Swara’nın Sanskar’dan boşanmak için para istediğini söyler. Swara bunun yalan olduğunu söyler ancak Ragini ise imzalı belgeleri gösterir. Swara şaşırır ancak daha önce Durga’nın kendine imzalattığı belgeyi hatırlar.

Ragini Swara’nın evden gitmesini ister. Swara ben imzayı bilerek atmadım der. Sanskar sana inanmamakta haklıymışım der ona. Swara ağlamaya başlar. Durga yine kutlamalara gelen dansöz kadın üzerinden tehdit edilmiştir. Swara Durga’ya neden böyle bir şey yaptığını sormaya gider. Durga ona bir şey anlatmaz. Swara eşyalarını toplarken Sanskar’a bir kez daha sarılır ve gözyaşları içinde salona iner ve aile üyeleri ile vedalaşır.

Swara annesinin evine gider. Sumi ile Şekar onu görünce çok şaşırırlar. Şekar ise evden ayrılmasının daha iyi olduğunu söyler. Swara ise tekrar Sanskar’ın karısı olacağını söyler. Ragini Lakşi’ye içki verir. Lakşi ise onunda içmesini ister. Ragini içmeyince Lakşi’de içmez. Lakşi beni içkiyle kandıramazsın, ne olursa olsun senden hep nefret edeceğim der. Ragini ise sinirlenir ve onun sözlerini düşünür. 58. Bölümde Görüşmek Üzere..