Bıçak Sırtı 56. Bölüm İzle 12 Aralık Ragini Swara’yı Evden Kovar

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bıçak Sırtı heyecanlı sahneleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşan Bıçak Sırtı dizisi daha önce Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı. Türkiye’de 4-5 aylık bir süreç boyunca yayınlanacak olan dizi Türk izleyicileri tarafından oldukça beğenildi. Dizinin yönetmeni Ravi Raj. İlgi ile takip edilen dizinin 56. bölümünde de heyecan dorukta..

Bıçak Sırtı 56. Bölüm İzle 12 Aralık Ragini Swara’yı Evden Kovar

Bir Önceki Bölümü(55. Bölüm) Hatırlayalım

Ragini evin sahibi olarak Durga ve Anapurna’ya eziyet etmeye devam ediyordu. Swara Sasnkar’ı sevdiğini anlamıştı ancak Sasnkar, onun daha önce kendisine yaptıklarından dolayı boşanma kağıtlarını imzalamıştı. Swara, Durga ve Anapurna’ya kötü davrandığı için Ragini’ye kızmıştı ve Sanskar’dan boşanmayacağını söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. Anapurna kutlamalar sırasında meyve suyu dağıtırken ayağı takılıp düştüğü sırada Swara onu kurtarmıştı ve Anapurna daha önceden Swara’ya inanmadığı için ondan özür dilemişti.

Bıçak Sırtı 56. Bölüm İzle 12 Aralık Ragini Swara’yı Evden Kovar

56. Bölüm Özeti

Swara Ragini’nin elindeki dosyadaki belgeleri değiştirmek için uğraşır ve sonunda bunu başarır. Ardından Durga’ya belgeleri değiştirdim artık imzalayabilirsin der. Ragini kutlamalara dansçı kadınları çağırmıştır. Durga’nın bir kadın dikkatini çeker ve çok şaşırır. Ragini Durga’dan kağıtları imzalamasını ister durga tam kağıtları imzalayacakken Ragini kendisine bir oyun oynandığını anlar ve gerçek belgeleri ister. Swara gerçek belgeleri getirir ve Durga onları imzalar. Swara ona neden imzaladığını sorar oda Ragini ile savaşamam der.

Ragini Durrga’nın odasına gider ve ondan para ister. Durga ona paraları verirken Ragini tüm paraları görür ve hepsini ister. Durga tüm parayı ona verirken Lakşi gelir ve ne olursa olsun paraları vermemesini ister. Durga ise Lakşi’ye karışmamasını söyler. Ragini tüm parayı ister ve Durga tüm parayı verir. Lakşi Swara’dan yardım ister ve Swara ona yardım edeceğini söyler. Swara hizmetçi ile konuşuyormuş gibi yapıp Ragini’nin dikkatini çeker ve daha sonra Swara mutfağa gider Ragini de arkasından gidiyordur. Swara baharatlarla bir şeyler yaparken Ragini onu çağırır ve Ragini’nin üzerine baharatları döker.  O sırada Swara ondan kasanın anahtarlarını almayı başarır. Kasayı açmaya çalışıyorlar ancak Ragini kasanın anahtarlarını değiştirmiştir.

Swara Durga’ın sanatçıyı gördükten sonra çok değiştiğini düşünür ve bunu Sankara’a anlatır. Ragini ise onları dinlemiştir. Ragini Swara gerçeği öğrenmeden önce bir şeyler yapması gerektiğini düşünür ve birini arar ondan Swara ve Sanskar’ı ayırmak için bir şeyler yapmasını ister. Swara ve Sanskar aynı konserdedirler. Swara Sanskar’ı görünce yanına doğru giderken bir adam Sanskar’a bıçakla saldırır. Ranver(konseri yapan kişi) onu kurtarır.

Swara Sanskar’a Ragini’nin oyunlarını ortaya çıkaracak olan resimleri gösterecekken burka giysili bir kadın tüm resimleri alır ve kaçar. De pika( konser yapan kadın) kadının peşinden gider kadın kaçmayı başarır ancak yüzüğünü düşürür. Depika yüzüğü Swara’ya verir. Burkalı kadın Ragini’dir.

Swara yüzüğün Ragini’ye ait olduğunu söyler ve Durga’nın sırrını bildiğini söyler. Durga’nın Ragini’nin şantajından dolayı kağıtları imzalamak zorunda kaldığını söyler. Ragini’nin çağırdığı dernek üyeleri eve gelir ve Durga’ın artık evde kalmasının uygun olmadığını söylerler. Ragini Bengalli bir kadının da evde kaldığını söyler. Kocasının boşanma kağıtlarını imzaladığını da söyler. Dernek üyeleri Swara’ya 5 gün süre verirler ve bu süre içersinde evi terk etmezse onu zorla atacaklarını söyleyip giderler. Swara Ragini’nin yanına gider ve hata yaptığını söyler yüzüğün sahibini bildiğini ve resimlerin de nerede olduğunu bildiğini söyler. Ragini korkuyla ona bakarken seni ikinci aşkından da ayıracağım diye tehdit eder onu. 57. Bölümde görüşmek üzere..