Bıçak Sırtı 55. Bölüm Özeti 11 Aralık Swara da Sasnkar’ı Seviyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlandı. Hindistan’da büyük ilgi gören Bıçak Sırtı dizisi Türk izleyiciler tarafından da oldukça beğenildi. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Yayınlanan her bölümü ile izleyicileri heyecanlandıran Bıçak Sırtı dizisinin 55. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 55. Bölüm Özeti 11 Aralık Swara da Sasnkar’ı Seviyor

Bir Önceki Bölümü(54. Bölüm) Hatırlayalım

Swara Ragini’yi Uttaran’ın kaçırmadığını anlamıştır ve olayın arkasında başkasının olduğunu düşünmüştür. Lakşi Ragini’den intikamını alabilmek için onun üzerine hızlıca arabayı sürmüştü. O sırada arabanın içinde gizlenen Swara Lakşi’nin boynuna sarılmış ve Ragini’yi ezmesini engellemişti. Arabanın kontrolünü kaybeden Lakşi ve Swaea arabadan atlamışlardı. Lakşi bir uçurumun kenarında kalmıştı ve Sanslar gelip onu kurtarmıştı. Tüm aile oraya gelmişti ve Swara Lakşi’nin Ragini’yi kaçırdığını ispatlamıştı. Tüm aile buna çok şaşırmıştı. Polis Lakşi’yi götürmüştü. Daha sonra ise Dadi bazı şartlarının olduğunu söyleyerek Lakşi’nin karakoldan kurtulmasını sağlayacaktı. Şartları ise Ragini ve Lakşi’nin evlenmesi ve evlerinin ragini’nin üzerine yapılmasaydı.

Bıçak Sırtı 55. Bölüm Özeti 11 Aralık Swara da Sasnkar’ı Seviyor

55. Bölüm Özeti

Ragini hem evin hem Lakşi’nin sahibi olmuştur. Yeni modern kıyafetleri ile sahibi olduğu evde ilk yemeğini yemek için aşağı iner ve Durga’nın sandalyesine oturur.  Herkes şaşırır. Durga yan tarafa oturur. Ragini Anapurna’dan kendisine su koymasını ister. O sırada Lakli gelir ve bu benim suçum diyerek su servisini o yapar. Ragini daha sonra ondan yemek servisi de yapmasını ister. Lakşi yemek servisi yaparken Dadi gelir ve damadının kızına servis yaptığını görünce mutlu olur. Ragini Dadi’nin artık bu evde kalacağını söyler Durga’ın bu konuya bir itirazı yoktur.

Swara Sanskar’ın kendisi için yaptıklarını düşünür ve hatasını anlar. Daha sonra ben de seni seviyorum Sanskar diyerek dışarı çıkar. Sanskar o sırada boşanma kağıtlarını getirmiştir ve imzalayarak Swara’yı bu üzüntüden kurtardığını söyler. Swara’nın söyleyecekleri vardır ancak Sanskar çıkar, Swara ağlar. Swara Sumi’ye, Sanskar’ı sevdiğini söyler ancak onun boşanma kağıtlarını imzaladığını söyler. Sumi onlar için dua edeceğini söyler.

Ragini evin sahibi olarak Durga ve Anapurna’ya kötü davranmaya devam eder. Lakşi hapse girme korkusu ile ona bir şey diyemez ancak Swara böyle davrandığı için Ragini’ye kızar. Ragini akşamki kutlamalarda seni görmek istemiyorum der Swara’ya. Bu evde kendi haklarının da olduğunu söyler ve Sanskar ile boşanmak istemiyorum diyerek herkesi şaşırtır.

Swara Sasnkar’ın yanına gider ve onunla konuşmaya çalışır ancak Sanskar çıkar ve Swara arkasından ağlayarak seni seviyorum der. Kutlamalar başlamıştır. Swara Durga’dan evin devri ile ilgili belgeleri imzalamamasını ister. Durga, Lakşi için buna mecburum der. Swara hiçbir şeye mecbur değilsin imzalama belgeleri der.

Anapurna davetlilere meyve suyu dağıtırken dengesini kaybedip düşerken Swara onu kurtarır. Anapurna senin hakkında düşündüklerim için özür dilerim der Swara’ya ve ağlamaya başlar. Ragini yanlarına giderek kutlamayı mahfedeceksiniz diyerek onlara tepki gösterir. Swara ise artık bu işin sıkıcı olmaya başladığını düşünür. 56. Bölümde görüşmek üzere..