Bıçak Sırtı 54. Bölüm İzle 10 Aralık Ragini’yi Lakşi’nin Kaçırdığını Tüm Aile Öğrenir

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen günlük dizisi Bıçak Sırtı heyecanlı bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor. Bıçak Sırtı dizisi 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismi ile yayınlandı ve çok sevildi.Dizinin Türkiye’de 4-5 aylık bir süreç boyunca yayınlanması planlanıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulanıyor. Bıçak Sırtı dizisi hafta içi her gün saat 21.30’da hafta sonları ise 21.00’da Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Bıçak Sırtı dizisinin 54.bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 54. Bölüm İzle 10 Aralık Ragini’yi Lakşi’nin Kaçırdığını Tüm Aile Öğrenir

Bir önceki bölümü(53. Bölüm) hatırlayalım

Swara Sanskar’dan şüphelenmeye başlamıştı. Ragini kendisini kaçıran kişinin elinde çizik olduğunu söylemişti ve bileğinde çizik olan herkesi aramaya başlamışlardı. Adars’ı bileğine krem sürerken görünce ondan şüphelenmişlerdi ancak Adars bileğine Parineta’nın ismini dövme yaptırmıştı. Lakşi’nin bileğindeki bileklik dikkatlerini çekmişti Lakşi’den bilekliğini çıkartmasını istemişlerdi. Lakşi bilekliğini çıkartmıştı ve hiçbir iz yoktu ancak Lakşi bileğine sahte deri takmıştı. Swara Ragini’nin elbisesinde daha önce Uttaran’da gördüğü bir toka bulmuştu. Bu durumu ona sorduklarında Uttaran’da Ragini’yi kaçırdığını itiraf etmişti ancak bunu Lakşi’yi korumak için yapmıştı. Swara, Uttaran’ın kendisini hiç savunmamasından şüphelenmişti.

Bıçak Sırtı 54. Bölüm İzle 10 Aralık Ragini’yi Lakşi’nin Kaçırdığını Tüm Aile Öğrenir

54. Bölüm Özeti

Gece ışıklar gider. Swara odasına giderken Uttaran ile çarpışır. O sırada Uttaran’ın bileklerine bakan Swara hiçbir iz göremez ve bu olayın arkasında başka birisinin olduğunu düşünür. Lakşi, Ragini’nin odasına gider ve onu arkasından sokar ve düşürür. O sırada Swara gelir ancak Lakşi çıkmıştır bile. Ragini kendisine Uttaran’ın saldırdığını düşünür. Swara bu olayın arkasında başkası var der. Ragini yeni bir delili söylemek için karakola gidecektir. Lakşi Ragini’yi karakola götürmek için arabayı hazırlar. Swara’da gizlice arabaya binmiştir. Amacı arabada geçen konuşmaları Dadi ve Sumi’ye dinletmektir. O sırada Lakşi’nin aklından Ragini’nin kendine verdiği zararlar geçer.

Ragini karakola gitmediklerini anlamıştır. Yollarına bir taş topluluğu çıkar ver Ragini arabadan inerek taşları çekmeye başlar o sırada Lakşi arabayı geri sürer ve daha sonra hızlıca Ragini’nin üzerine doğru ilerler. Swara gizlendiği yerden çıkar ve dur der Lakşi’ye. Lakşi ise Ragini’nin oyunlarını bitireceğim der. Swara Lakşi’nin boynuna sarılır.

Arabanın kontrolünü kaybeder Lakşi ve arabadan atlarlar. Lakşi uçurumun dibinde bir dala tutunarak duruyordur Ragini ona koşar ve elini tutmasını ister. Sanskar’da gelir ve Lakşi’yi kurtarırlar. Tüm aile oraya gelir. Swara Lakşi’nin kolunu herkese gösterir. Ragini’yi Lakşi’nin kaçırdığı kanıtlanmıştır. Ragini çok şaşırır, Anapurna Lakşi’ye tokat atar ve Ragini’den özür dilemesini ister ve Lakşi özür diler.

Dadi polislerden Lakşi’yi tutuklamalarını ister, Anapurna ise oğlunu götürmelerini istemez. Durga cezayı ben vereceğim dese de Dadi bunu kabul etmez. Müfettiş ise bu suçlamaların Lakşi’nin idamına dahi sebep olabileceğini söyler ve Lakşi’yi götürürken Anapurna bayılır. Lakşi’yi kurtarmaları için Dadi ve Ragini’yi ikna edemezler. Dadi’nin bazı istekleri vardır. Lakşi ve Ragininin evlenmesini ve evlerinin de Ragini’nin üzerine yapılmasını ister. Durga tüm şartları kabul eder ve Dadi bunların yazı ya da dökülmesini ister. Swara ve Sasnkar konuşurlar. Sanskar ben seni seviyordum ancak sen benimle oynadın, artık arkadaşta kalmak istemiyorum seni evine götüreceğim ancak bir daha buraya gelme der, Swara’ya.

Lakşi eve gelir Anapurna çok sevinir. Lakşi odasına çıkar Ragini gelir. Ragini boşanma kağıtlarını yakar ve Lakşi’ye tokat atar. Artık hayatımın sonuna kadar bu evde Ragini Mahesvari olarak kalacağım der.

55. Bölümde görüşmek üzere..