Bıçak Sırtı 53. Bölüm İzle 9 Aralık Maskeli Adamın Maskesi Düştü

Kanal7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Bıçak  Sırtı tüm heyecanıyla devam ediyor. 2015 yılında Hint kanallarında Swaragini ismiyle yayınlanan dizi, Türkiye’de de çok beğenildi. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Ravi Raj ismi bulunuyor. Bıçak Sırtı hafta içi her gün saat 21.30’da hafta sonları ise saat 21.00’da Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Aşk ve entrika dolu yeni bir bölüm özeti başlıyor..

Bıçak Sırtı 53. Bölüm İzle 9 Aralık Maskeli Adamın Maskesi Düştü

Bir Önceki Bölümü(52. Bölüm) Hatırlayalım

Ragini kendisini kaçırdığına inandığı Swara’yı suçlamaya devam etmişti. Ragini’nin kaçırıldığı araba bulunmuştu ve müfettiş Ragini’yi kaçıran kişinin erkek olduğunu söylemişti. Maskeli adama gören Swara onu takip etmişti ancak bulamamıştı. Devika isimli kadın daha önceden Swara’yı öldürmeye çalışan Mohini’nin intikamını almaya gelmişti. Devika, Sanskar’a arabayı Swara’nın üzerine sürdürmüştü gizli güçleri ile. Depoda yapılan incelemede maskeli adamın Swara olmadığı anlaşılmıştı. Sanskar kırmızı battaniyeyi yakarken Swara onu görmüştü.

Bıçak Sırtı 53. Bölüm İzle 9 Aralık Maskeli Adamın Maskesi Düştü

53. Bölüm Özeti

Swara Sanskar’ın odasını aramaya gider ve Sanskar’ın havaalanına gittiği bileti görür. Sanskar gelir ve Swara ona bileti gösterir. Ragini’nin kaçırıldığı yere doğru gittiğini söyler ona ve dün kırmızı battaniyeyi yakarken gördüğünü söyler. Sanskar’dan şüphelendiğini söyleyen Swara, gerçekten Ragini’nin kaçırıldığı yere gittin mi diye sorar Sanskar’a. Gittim der ve çıkar Sanskar. Ragini ve Swara konuşurlar. Ragini beni kaçıran kişi elini çizmişti der Swara’ya. Müfettiş gelir ve bir değişiklik var mı diye sorar. Yok diye cevap verir Swara. Sanskar’a Ragini’yi kim kaçırdıysa onun elinde tırnak izi var der Swara. Swara battaniyeyi sorar Sanskar’a. Sanskar bana güveniyorsan artık sorgulama der. O sırada Sujata onları dinliyordur. Sanskar çıkarken Sujata ona akşam erken gelmesini kutlama olduğunu söyler. Sanskar gelemeyeceğini söyler, Sujata oğluna Swara’nın büyü yaptırdığını düşünür.

Bileğine krem süren Adars’ı gören Ragini kendisini onun kaçırdığını düşünür. Kutlamalarda Parineta Adars’a aldığı saati takmak ister ancak Adars kolunu açmak istemez. Swara ve Ragini iyice şüphelenirler. Swara ondan kolunu açmasını ister Adars koluna Parineta’nın adını dövme yaptırmıştır. Ragini’nin dikkatini Lakşi’nin bilekliği çeker ve Ragini ondan bileğini göstermesini ister. Lakşi bilekliğini çıkarır iz yoktur. Lakşi dışarı çıkar ve kolundaki sahte deriyi söker, tırnak izleri görünür.

Lakşi Swara’nın yanına gider ve bu kaçırma olayının da Ragini’nin bir oyunu olabileceğini söyler. Swara Ragini’nin yanına gider ve onunla konuşur. Swara’nın kendisine güvenmediğini düşünen Ragini ağlar. Swara Ragini’nin elbisesinde bir toka bulur ve bu tokayı daha önce Utaran’da gördüğünü hatırlar. Swara herkese bu tokayı daha önce Utaran’da gördüğünü söyler. Bu tokanın Ragini’nin elbisesinde ne aradığını sorar Utaran’a. Lakşi’ye döner Utara, tam onun adını söyleyecekken söylemez ve ben kaçırdım Ragini’yi der. Anapurna ona tokat atar. Durga cezasını Ragini’nin vermesini ister. Ragini ise polise bildirmeyeceğini söyler.

Swara Sanskar’ın yanına gider. Sanskar konuşmak istemez. Swara ondan şüphelendiği için kendisini affetmesini ister Sanskar’dan. Sanskar ise affetmez onu güvenimi kaybettin der. Anapurna ve Sujata konuşurlar. Sujata, Utaran’ın karanlıktan korktuğunu ormanlık alana gece vakti gidemeyeceğini söyler. Swara’da Utaran’ın kendisini savunmamasından şüphelenir.

Lakşi Utaran’a minnettardır onu kucaklar ve teşekkür eder. Swara Utaran’ın bu işi tek başına yapmadığını düşünür. 54. Bölümde görüşmek üzere..