Bıçak Sırtı 52. Bölüm İzle! 8 Aralık Maskeli Adam Ragini’ye Saldırıyor

Bıçak Sırtı dizisi haftanın her günü Kanal7 ekranlarında yayınlanıyor. Hafta içi her gün saat 21.30’da hafta sonları ise 21.00’da yayınlanan dizi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Dizinin yönetmeni Ravi Raj. Dizi daha önce Hint kanallarında Swargini ismiyle yayınlandı. Türkiye’de ise dört ay yayınlanması planlandı. Her bölümü yeni heyecanlara gebe olan dizinin 52. bölümünde de heyecan dorukta.

Bıçak Sırtı 52. Bölüm İzle! 8 Aralık Maskeli Adam Ragini’ye Saldırıyor

Bir Önceki Bölümde (51.Bölüm)  Neler Olmuştu ?

Swara Ragini’yi evden kovmuştu. Anapurna Swara’nın hem Lakşi hem de Sanskar ile ilişkisi var demişti, Durga’ya. Ragini kaybolmuştu. Onu aramaya çıkmışlardı, kamera kayıtlarını izlemişlerdi ve kaçırılmış olduğunu öğrenmişlerdi. Ormanlık bir yerde saklanan Ragini iplerinden kurtulup Şekar’ı aramıştı. Ragini’yi elleri ayakları bağlı bir şekilde bulmuşlardı. Ragini kendisini Swara’nın kaçırdığını söylemişti. Ailesini de bu konuda şüphelendirmişti Ragini ancak daha önceden de yalanlar söyleyen Ragini’ye inanmaları için söylediklerinin doğruluğunun ispatlanması gerekiyordu.

Bıçak Sırtı 52. Bölüm İzle! 8 Aralık Maskeli Adam Ragini’ye Saldırıyor

52. Bölüm Özeti

Su içerken Swara’yı gören Ragini korkar ve bağırır. Ragini, beni sen kaçırdın diye suçlar Swara’yı. Durga, Ragini’nin kaçırıldığı araba bulundu der. Sanskar ve Lakşi hemen giderler. Masum olduğunu ispatlayabilmesi için Swara’nın da gitmesini ister Durga. Swara neden Sanskar’dan şüpheleniyorsun der, Lakşi’ye. Lakşi, Anapurna kırmızı battaniyeyi gösterdiğinde Sanskar heyecanlandı der. Arabaya bakarlar. Swara, Ragini’yi bayılttıkları spreyi görür. Müfettiş arabada tüy görür ve Ragini’yi bir erkek kaçırmış ancak onu kadın sanmamızı istiyor der.

Swara’yı uyku tutmaz, maskeli adam Swara’ya görünür. Swara maskeli adamı takip ederken Lakşi ile çarpışır. Lakşi ışıkları açar ve ne işin var burada der, Swara’ya. Maskeli adamı gördüm der Swara ve Ragini gelir. Ragini’ de bir ses duyduğunu söyler. Tüm aile gelir ve Lakşi her yere bakmıştır ancak maskeli adamı bulamamıştır. Herkes dışarıdadır ancak Sanskar odasındadır. Bu durum Lakşi’nin garibine gider. Bir sonraki gün Sanskar Devika adında bir kadını pazara götürür, onu bir ayinde pudja yaparken görür.Sanskar cadıya benzeyen bir kadın görür. Tekrar bakar fakat cadıyı göremez. Sanskar Swara’ yı arar cadıyı anlatır. Sanskar eve döner ve Devika yı görür. Sanskar ondan şüphelenir. Devika’nın odasını aramaya giden Sanskar Devikaya yakalanır. Devika ise ona Mohini’nin intikamını almaya geldiğini söyler.

Devika maskeli adama bugün harekete geçileceğini söyler. Depoya giden Ragini ‘nin peşinden maskeli adamda gider ve Ragini’ ye saldırır. Ragini kurtulur maskeli adam ise kaçar. Swara depodan içeri girip ışıkları yakar. Yerdeki çömçeye ayağı takılan Swara çömçeyi kaldırınca Ragini kendisine vuracağını düşünür. o sırada Sujata gelir ve Ragini’ ye saldırmayı bırak der Swara ‘ya.

Anapurna polisi arar. Polis Swara’yı sorguya çeker. Lakşi, Sanskar ve Durga Swara’nın masum olduğuna inanır ve polisi gönderirler. Swara ve Simar yolda yürürler. Sanskar da arabasıyla yanlarına gider. Bu sırada gizli güçleri olan Devika onları takip ediyor. Devika Sanskar’ ın arabasının frenlerini bozar. Sağa sola savrulan arabayı Devika Swara’nın üzerine yönlendirir. Araba onlara çarpmasına az kala durdurur. Sanskar  arabanın frenlerinin bozulduğunu söyler. Swara ona neden burada olduğunu sorar. Devika Sanskar’a ne söyleyeceğini unutturur. Eve giderler. Simar eve girer ve depoya iner. Depodaki ayak izlerini görür. Durga ve aile depoya inerler ve Simar’ı görürler. Simar izleri gösterir onlara. Müfettiş izler bir erkeğe ait der. Swara’nın Ragini’ye saldırmadığı anlaşılır. Durga Swara’dan özür diler.

Swara gece yarısı sesler duyar ve Sanskar’ı görür onu takip eder. Sanskar kırmızı battaniyeyi yakıyordur. 53. bölümde görüşmek üzere..